• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دومين‌هاي فروخته شده - از اينها الگو بگيريد!

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
در اين تاپيك دومينهايي قرار ميگيرند كه قبلآ فروخته شده‌اند، ميتوانيد از اين نامها براي ثبت دومينهاي جديد الگو بگيريد؛

اين دفعه دومينهايي كه در SEDO فروخته شده به نظرم جالب آمد كه تصويري از آنها را در اينجا ميذارم:

Nima Amini

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من فقط e-money.com با توجه به قیمتش، ارزش خریدن داره ;)
منم همینو میگم اما بقیه هم معمولاً وقتی چنین مشتری هایی گیر میارن با این رقما که اسمه شرکتی چیزیشون باشه که خواستن بخرن یا فکر میکنن سایتی میتونن راه بندازن که درآمد کافی داشته باشه!

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته امروزه بسيار گفته ميشه كه خريداران و فروشندگان حرفه‌اي نام‌هاي دومين از بي‌اطلاعي و درك نكردن ارزش زياد يك دومين براي دارنده‌ آن استفاده كرده و از اين راه پول هاي كلاني را به جيب ميزنند.

اگر يك دوميني داريد كه فكر ميكنيد در خريد و فروش ارزش زيادي داشته باشه در فروش آن بايد نهايت دقت را بكنيد كه ممكن است مثلآ با قرار گرفن اين دومين در سايت هاي بزرگ مانند SEDO و ... خريداران قيمتي به آن بدهند كه شما هيچ وقت آنرا فكر نكنيد... به هر حال قيميتي كه در بازار به آن ارائه ميشه مهمه.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
كي ميتونه تو سدو بفروشه دومين منو /؟؟؟
شمشاد جان این جمله بندیت آخر کار دستت میده :D
دومین رو باید اضافه کنی و منتظر قیمت دادن بقیه باشی که ممکنه کسی هم قیمت نده ;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شمشاد جان این جمله بندیت آخر کار دستت میده :D
دومین رو باید اضافه کنی و منتظر قیمت دادن بقیه باشی که ممکنه کسی هم قیمت نده ;)

دومين جان جمله بندي چطوريه مگه ؟؟ :blink: :D:D:D مرسي

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام...

3POWER جان تاپیک جالبی زدی ، مرسی:)

=-=-=-=
منم خواستم از اینا الگو بگیرم نشد:دی

رفتم تو سایت Sedo.com بعدش خواستم رجیستر کنم همه چی رو هم درست بهش دادم اما گیر داده به ایمیل یاهو من و میگه با این ایمیل نمیشه و ...
چرا؟
چطور بایستی رجیستر کرد؟

+

مثلا من اومدم یه دومین رو برای فروش گزاشتم یکی هم مثلا یه قیمتی داد و منم خواستم بفروشم اونوقت چطور میشه پول رو دریافت کرد؟
با ایگولد میشه ؟

بازم سوال دارم انشالله بوقتش میپرسم
rose.gif

ممنون
cheers2.gif

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام...

3POWER جان تاپیک جالبی زدی ، مرسی:)

=-=-=-=
منم خواستم از اینا الگو بگیرم نشد:دی

رفتم تو سایت Sedo.com بعدش خواستم رجیستر کنم همه چی رو هم درست بهش دادم اما گیر داده به ایمیل یاهو من و میگه با این ایمیل نمیشه و ...
چرا؟
چطور بایستی رجیستر کرد؟

+

مثلا من اومدم یه دومین رو برای فروش گزاشتم یکی هم مثلا یه قیمتی داد و منم خواستم بفروشم اونوقت چطور میشه پول رو دریافت کرد؟
با ایگولد میشه ؟

بازم سوال دارم انشالله بوقتش میپرسم
rose.gif

ممنون
cheers2.gif

سلام!
خوبيد؟

بله براي رجيستر در سايت SEDO بايد ايميلي به غير از ياهو و جي ميل و غيره وارد كنيد، اگه نياز بود براتون من ميتونم يك اكانت از هاستم بدم.

سيستم پرداخت آنها هم بيشتر از طريق پيپال هست و با ايگلد و ... كار نميكنند، مشكلي نداره اين مورد، اگر مبلغي را از اين سايت به دست آورديد ميتوانيد توسط دوستاني كه هم اينجا هستند و دسترسي به اين سيستم دارند به ريال تبديل كنيد...

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
سلام!
خوبيد؟

بله براي رجيستر در سايت SEDO بايد ايميلي به غير از ياهو و جي ميل و غيره وارد كنيد، اگه نياز بود براتون من ميتونم يك اكانت از هاستم بدم.

سيستم پرداخت آنها هم بيشتر از طريق پيپال هست و با ايگلد و ... كار نميكنند، مشكلي نداره اين مورد، اگر مبلغي را از اين سايت به دست آورديد ميتوانيد توسط دوستاني كه هم اينجا هستند و دسترسي به اين سيستم دارند به ريال تبديل كنيد...

سلام...
مرسی:)

والا یه دومین دارم میخوام برم تو نخش ببینم اصلا ارزش داره یا نه! ، و تو Sedo چقدر میگن...

راستی من دومینم رو 20-25 روز قبل ثبت کردم ، میتونم انتقال بدم و تو SEdo بفروشم دیگه، نه؟

مرسی:)

.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
شما وقتي تو SEDO يك اكانت مي‌سازيد مي‌توانيد دومين هاي خود را ليست كنيد، مي‌توانيد فقط براي پارك يا براي فروش بگذاريد، و بعد از وارد كردن دومين ها، آنها بررسي ميشوند در صورت تأييد (مالكيت آنها) ليست ميشوند كه ميتوانيد قيمت پايه هم براي هر كدام تأيين كنيد...

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
Image from 3character.com

4z03dxu.jpg

Dash Ashki

کاربر فعال
لایک‌ها
23
ممنون 3POWER جان...

اگه امکانش هست پس یه یوزر برام تعریف کنید تو هاست تون تا بتونم ایمیل بسازم به همین نام کاربری.

مر29+1 :)

.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ممنون 3POWER جان...

اگه امکانش هست پس یه یوزر برام تعریف کنید تو هاست تون تا بتونم ایمیل بسازم به همین نام کاربری.

مر29+1 :)

.

باشه، الان مشكل كانكت دارم به سرور نميتونم وصل بشم ولي امروز تا شب اطلاعات رو براتون مي‌فرستم;)

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
منم همینو میگم اما بقیه هم معمولاً وقتی چنین مشتری هایی گیر میارن با این رقما که اسمه شرکتی چیزیشون باشه که خواستن بخرن یا فکر میکنن سایتی میتونن راه بندازن که درآمد کافی داشته باشه!

فکر کنم ترافیک فعلیشم تاثیر گذار باشه.

بالا