برگزیده های پرشین تولز

دومين به من نمي دن

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
مديران پرشين تولز من چه طوري مي تونم دومينمو پس بگيرم www.iroonikids.com
اين وطن هاست www.vatanhost.com مثل اينكه جواب نمي ده مثل اينكه نمي خواد دومينو بده بايد چي كار كرد شما مي تونيد دومين برام بگيريد منم پول هاستو فردا واريز مي كنم تا دومينو روي اين هاست شما بذاريد
چي كنم
وطن هاست همكاري نمي كنه معلوم نيست چرا؟ :(

مثل اينكه وطن هاست هم اينجا كاربر داره اگر اين پستو ديده لطفا هر چه سريعتر رسيدگي كنيد
ايميل من [email protected] :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام
مديران پرشين تولز من چه طوري مي تونم دومينمو پس بگيرم www.iroonikids.com
اين وطن هاست www.vatanhost.com مثل اينكه جواب نمي ده مثل اينكه نمي خواد دومينو بده بايد چي كار كرد شما مي تونيد دومين برام بگيريد منم پول هاستو فردا واريز مي كنم تا دومينو روي اين هاست شما بذاريد
چي كنم
وطن هاست همكاري نمي كنه معلوم نيست چرا؟ :(

مثل اينكه وطن هاست هم اينجا كاربر داره اگر اين پستو ديده لطفا هر چه سريعتر رسيدگي كنيد
ايميل من [email protected] :(
مهیار جان اگه اونا نخوان دی ان اس هایه سایتتو عوض کنند و با توجه به اینکه ایمیلهای ادمین دامین هم به نامت نیست کاری نمیشه کرد! باید یه جوری باهاشون کنار بیای! (ولی معمولا مشکلی پیش نمی یاد و قبول می کنند)
درمورد واریز پول هم اول هم با اینجا و هم با وطن هاست هماهنگ کن بعد واریز کن تا دوباره مشکل تازه ای به وجود نیاد
vatanhost ای دی ایشون هست! و میتونی بهش پی ام بزنی! تازه مگه از وطن هاست تلفن نداری ؟ یه زنگ بهشون بزن! عجله هم کار شیطونه! یکم دقت و حوصله حلال همه مشکلاته

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
با خودشون تماس بگیر.
به هر حال اونها باید اول dns دامین رو عوض کنند. اگه نکنند هاستت به درد نمی خوره.
البته مطمئنم که باهات کنار میان.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
با خودشون تماس بگیر.
به هر حال اونها باید اول dns دامین رو عوض کنند. اگه نکنند هاستت به درد نمی خوره.
البته مطمئنم که باهات کنار میان.

سلام ديشب ايميل براشون فرستادم جواب ندادند با اي دي شون تو اينجا هم تماس گرفتم جواب ندادند
صبح هم ايميل فرستادم جواب ندادند

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام ديشب ايميل براشون فرستادم جواب ندادند با اي دي شون تو اينجا هم تماس گرفتم جواب ندادند
صبح هم ايميل فرستادم جواب ندادند
بابا تو چقدر عجولی مگه 6 ماهه به دنیا اومدی!!!!!!یکم صبر کن ! حوصله داشته باش!!!!! با این اعصاب اگه حکت کنن چیکار میکنی؟؟؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
ولی شما باید ابتدا تکلیف دامینتو مشخص کنی و ببینی که ایا میتونی دی ان اس های دامینتو عوض کنی یا نه! چون اگه هاست از هرجا که بخری باید یه دامین بهش وصل کنی!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
بابا تو چقدر عجولی مگه 6 ماهه به دنیا اومدی!!!!!!یکم صبر کن ! حوصله داشته باش!!!!! با این اعصاب اگه حکت کنن چیکار میکنی؟؟؟؟؟

6 ماهه نه 4 ماهه
اخه الان يك ماه مارو معطل كرده با اون هاست مجانيش

بالا