برگزیده های پرشین تولز

دومین دوره مسابقه انتخاب بهترین و زیباترین زنگ موبایل ( Ringtone)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
اقا با اجازه ی دوستان من اهل آهنگهای سبک رپ هستم واسه همین همیشه از بین آهنگ های باحال رینگتون میدم میزارم شاید خوشتون اومد

اولی یه آهنگ غمگین خیلی قشنگه
دانلود رینگتون اول

دومی یه رپ خفن هست
دانلود رینگتون دوم

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
میشه یکی از دوستان لطف کنه به بنده بگه چرا رینگتون های این تاپیک با فرمت adobe reader واسه من دانلود میشه و باید چیکا کنم؟

mpolport

Registered User
لایک‌ها
2
میشه یکی از دوستان لطف کنه به بنده بگه چرا رینگتون های این تاپیک با فرمت adobe reader واسه من دانلود میشه و باید چیکا کنم؟

مگه میشه دوست عزیز . اهنگها همه سالم هستند .لابد گزینه open with رو تغییر دادید که روی adobe reader باز میشه .

شما روی فایل دانلودی راست کلیک کن و گزینه open with media player یا هر پلیر دیگری که داری رو انتخاب کن .

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
من كه حاظر نيستم رينگ تون فعليم رو با كسی شير كنم :D

پس رينگ تونی كه تا سال پيش استفاده می‌كردم رو ميذارم برای مسابقه :

فایل های ضمیمه

• wolfmoon.zip
    1.2 MB · نمایش ها: 188

ahmadtn

Registered User
لایک‌ها
68
ما هم از این شانس ها نداریم ولی بفرمایید::

The Black Eyed Peas – Boom Boom Pow

تقدیم به شما:

Download blackeyedpeas boomboom mp3

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
آهنگ My Heart Will Go On با پیانو. آهنگ فیلم تایتانیک.
هم خود آهنگ اورجینالش فوق العادست و هم این پیانویی که از اون دارم برای زنگ موبایل.
همیشه سعی کنیم آهنگی برای زنگ گوشی انتخاب کنیم که آرامش بخش باشه نه آزار دهنده
Download mp3

::hack2012::

Registered User
لایک‌ها
0
بفرمایید................................

فایل های ضمیمه

• zang-hack2010.rar
    331.4 KB · نمایش ها: 211

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
سلام :)

فایل های ضمیمه

• Hamed731.zip
    575.6 KB · نمایش ها: 202

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
اینم مال من!

فایل های ضمیمه

• 01V-A - Resident Evil- Extinction Soundtrack-00.zip
    224.4 KB · نمایش ها: 190

nobin

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
16
خب . . با کمی وقت گذاشتن و گشتن در یه مجموعه غنی موسیقی میشه اهنگ های زیبایی رو انتخاب و برای استفاده بعنوان رینگتون کات کرد . . دوستانی که بیشتر به موسیقی اینسترومنتال علاقمندن شاید بشه گفت انتخاب های بیشتری دارند و از این لحاظ انتظار هم ازشون بیشتره . . قبلنا یه مجموعه ای دانلود کرده بودم به نام " 1000 اهنگ برتر پاپ دهه هشتاد" که لینک تورنتش اینجاس . . همینطور "1000 اهنگ برتر سی سال اخیر" هم داریم که اینجاس . . در هزار اهنگ برتر پاپ دهه هشتاد یه نگاهی کرده بودم . . کات شده اهنگ there'll be sad song از billy ocean که مدتیه زنگ موبایل من هست اهنگ ملایم و زیبایی برای موبایله بشرطی که اولا درست کات بشه و ضمنا بلندی صداش افزایش پیدا کنه . .یا یه کات مناسب از اهنگ welfare از the dutch هم خوبه یا lifetime از clannad ft bono و همینطور every thing for you از gloria estefan . . . حالا همه اینا به کنار قطعه ای رو از اهنگ بسیار معروف گروه متالیکا به نام noting else matter کات کرده و با نرم افزار goldwave بلندی صداشو افزایش دادم ..ژانری که تقریبا هیچوقت گوش نمیدم! ... تقدیم :

metallica_-_nothing_else_matters_1991

پ.ن: اتچ جز برای تصویر امکان پذیر نبود !

hamed-hyper

Registered User
لایک‌ها
39
چند ماه دیگه مسابقه ادامه داره؟!

یه تاریخ اعلام میکردین بد نبودا

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
خب . . با کمی وقت گذاشتن و گشتن در یه مجموعه غنی موسیقی میشه اهنگ های زیبایی رو انتخاب و برای استفاده بعنوان رینگتون کات کرد . . دوستانی که بیشتر به موسیقی اینسترومنتال علاقمندن شاید بشه گفت انتخاب های بیشتری دارند و از این لحاظ انتظار هم ازشون بیشتره . . قبلنا یه مجموعه ای دانلود کرده بودم به نام " 1000 اهنگ برتر پاپ دهه هشتاد" که لینک تورنتش اینجاس . . همینطور "1000 اهنگ برتر سی سال اخیر" هم داریم که اینجاس . . در هزار اهنگ برتر پاپ دهه هشتاد یه نگاهی کرده بودم . . کات شده اهنگ there'll be sad song از billy ocean که مدتیه زنگ موبایل من هست اهنگ ملایم و زیبایی برای موبایله بشرطی که اولا درست کات بشه و ضمنا بلندی صداش افزایش پیدا کنه . .یا یه کات مناسب از اهنگ welfare از the dutch هم خوبه یا lifetime از clannad ft bono و همینطور every thing for you از gloria estefan . . . حالا همه اینا به کنار قطعه ای رو از اهنگ بسیار معروف گروه متالیکا به نام noting else matter کات کرده و با نرم افزار goldwave بلندی صداشو افزایش دادم ..ژانری که تقریبا هیچوقت گوش نمیدم! ... تقدیم :

metallica_-_nothing_else_matters_1991

پ.ن: اتچ جز برای تصویر امکان پذیر نبود !

سلام
من این آهنگ زیبا رو بارها شنیده بودم و هر بار از گوش دادنش لذت میبردم.مثل بیشتر کارهای آروم این گروه.
ولی فکر کنم کمی بد این رو کات کردید.

ببخشید اگر پستم بی جا بود.

nobin

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
16
سلام
من این آهنگ زیبا رو بارها شنیده بودم و هر بار از گوش دادنش لذت میبردم.مثل بیشتر کارهای آروم این گروه.
ولی فکر کنم کمی بد این رو کات کردید.

ببخشید اگر پستم بی جا بود.

سلام . . اونچه که در کات این اهنگ توجه داشتم ملایم بودن ریتم و در عین حال قابل تشخیص بودن از لحاظ میزان بلندی صدا بوده . .مایلم منظورتون رو با کات اون بخش از اهنگ که مورد نظرتون هست بدونم . . تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا