برگزیده های پرشین تولز

دو سوال كه باهم نمي خوانند

Alipouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام:
1-چگونه ميتوانيم يك فايروال را روي كنترل پنلمون قرار دهيم :?:
2-يك توضيح كامل در مورد پهناي باند بدهيد در ضمن اگر پهناي باندمون در ماه مثلا براي مجموعه يك چه اتفاقي مي افتد.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

1- شما لزومي نداره كه روي كنترل پنلتون فايروال نصب كنيد چون بر روي سرورهاي ما فايروال نصب است و مرتبا به روز مي شه.
ضمنا اگه فايروال و يا برنامه خاصي مد نظرتون هست اگر بتونيد Liceneceش رو بخرید ما براتون به راحتی نصبش می کنیم چون سرور ما در یک Data Center رسمی در کشور آمریکا می باشد ، باید copyright رو رعایت کنیم.

2- منظورتون رو نفهمیدم.
ببینید transfer یا پهنای باند (که به غلط مصطلح شده است) میزان اطلاعاتی که بین سرور و ویزتورها send و Recieve می شود در طول یک ماه است. حالا اگه شما از میزان data Tranfer پلان خود تجاوز کنید تا آخر اون ماه account شما مسدود می شود و دوباره از اول ماه می توانید از آن استفاده کنید. یا اینکه اگه مایل باشید می تونید به پلان بعدی سرویسهای ما بروید و فقط ما به تفاوت باقیمانده سرویس خود را پرداخت نمایید.

Alipouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا جون اگر من به امنیت سرورها اطمینان داشته باشم که نیازی به نصب فایروال ندارم.آیا شما این اطمینان خاطر را به من می دهید؟
در ضمن میشه بیش از یک فایروال را روی کنترل پنلمون نصب کنیم؟
آیا میشه هم از فایروال اون ها استفاده کنیم هم خودمون یک فایروال را نصب کنیم؟
درمورد انتقال اطلاعات:من مجموعه2 شما را زیر نظر دارم که انتقال اطلاعاتش 1گیگ هست به ازای هر یک گیگی که اضاف بشه هزینه اش چقدر است.لطفا قیمت را بگویید(در صورتی که مایل نیستید اینجا بگید لطفا به من ایمیل بزنید و قیمت را بهم اعلام کنید)لطفا کاری بکنید که با هم کنار بیایم.
درضمن نگید که شما میتونید از جای دیگه بگیرید.شما یک سری به shahkelid.com بزن مجموعه2 در اونجا همه چیزش مثل مال شمان ودر برخی موارد بهتر ازشما(انتقال اطلاعات- ساب دومین و.....)اما من از اون ها سرویس نمی گیرم چون قبولشون ندارم لطفا باهمون کنار بیا.
ممنون

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

اولا كه هيچ شركتي به صورت 100% نمي تونه بگه كه سرورهاش امنه. ولي ما تمام سعيمون رو مي كنيم كه اون ها رو امن نگه داريد.
ضمنا فايروال كه روي كنترل پنل نصب نمي شه دوست من. فايروال بر روي سرور نصب مي شه. و اصلا لزومي نداره كه شما از چند تا فايروال استفاده كنيد. فقط كافيه از يك فايروال به روز استفاده كنيد و ما سعي كرديم از سيستم حفاظت خوبي استفاده كنيم.

در مورد ترافيك هم بايد بگم كه اگه شما ترافيك اون ماه رو مصرف كنيد تنها راه مجددا فعال كردن سرويس ارتقا به پلان بعدي (در مورد شما پلان 3) مي باشد. قبلا هم تو همين فروم گفتيم كه ما ترافيك نمي فروشيم.
در مورد شاهكليد هم ، شما كاملا مختاريد كه از شركت مورد علاقتون و طبيعتا سرويسي كه مناسب شماست خريداري كنيد. پس ابتدا خوب بررسي كنيد و سپس انتخاب كنيد.

Alipouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حالا اگر بخواهد از مجموعه 4 هم تجاوز كنه چكار كنيم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اون موقع يك ايميل بهتون مي زنيم و تقريبي ترافيك مورد نيازتون رو مي پرسيم و بعد قيمتش رو براتون مي فرستيم.
من بعيد مي دونم سايتي به اين راحتي بتوني از ترافيك 4 گيگابايت بالا بزنه. خيلي كم هستند سايتهاي اينجوري.
به هر حال براي بيشتر از اون بايد دقيقا ميزان مورد نيازت رو ايميل كني تا ما شرايط رو بگيم.

Alipouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا مشكل حل شد و با هم كنار اومديم.
در چند روز آينده ما هم به جمع سرويس گيرندگان شما اضافه ميشيم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
حالا مشكل حل شد و با هم كنار اومديم.
در چند روز آينده ما هم به جمع سرويس گيرندگان شما اضافه ميشيم.
موفق باشيد

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
ميشه بگين چه فاير والي رو سروراتون نصبه؟

منم يحتمل تا مدتي ديگر مشتري شما بشم :rolleyes:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
پهناي باند پرشين تولز 100مگابيت پر سكند (OC3) مي باشد.
ببين سرورهاي ما توي نك نگهداري مي شه. اين هم توپولوژي شبكش http://www.nac.net/networkmap.asp
شرمنده اسم فايروال و مشخصات امنيتي سرور رو نمي تونم بگم.
ولي خيالت راحت باشه همه جوره تستش كرديم.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اسم شركتتون چيه مدير عاملش كيه تلفنتون چنده

در ضمن مگه چند تا فاير وال داريم كه شما اسمشو نميگين

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ما رو به عنوان پرشين تولز بشناسيد.
ما فعاليت تحت شبكه مي كنيم و تا وقتي لزومي نداشته باشه شماره تلفن و آدرس نمي ديم. مثل همه هاست فروشهاي دنيا.

در مورد فايروال خوب خودت بهتر از همه مي دوني بلكي جان.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
منظورم اينه كه اگه

بذار واضح بگم اگه پولمونو خوردين يقه كيو بايد بگيريم؟

ناراحت نشي

اصلا شركتي اين وسط هست ؟ يا نه؟

خب اگه يه مشكلي پيش بياد واسه سرور ها مثلا يك ماه خراب بشه
آيا به لوكال تايم اضافه ميشه؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببين بلكي جان
فكر مي كنم همه اينهايي كه از ما خريد مي كنند يه جورايي ما رو مي شناسند و مي دونند كه ما پول كسي رو نخواهيم خورد.
در مورد اينكه اگه سايت داون بشه.
پسر خوب اگه يك ماه بخوابه كه تعطيل مي شه كار و كاسبي ما.
نترس. سرورهاي ما يك ماه نمي خوابه. آخه خودت كه تو كاري كدوم سرور رو ديدي يك ماه بخوابه.
تا حالا حداكثر زماني كه سرورها داون بودند 5 ساعت بوده اون هم موقع تغيير هارد ديسك اگه يادتون باشه.

بالا