• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دو لپتاپ گیمینگ DELL Inspiron G5 15 5500 خریداری شده از آمریکا

M.R.P

Registered User
لایک‌ها
50
dell-g3-15-3500-black-1_2.jpg

سلام دوستان،

دو تا لپتاپ Dell Inspiron G5 15 5500 REFURB از آمریکا خریدم و آوردم ایران، جفت لپ تاپ ها کاملا پلمب هستن و باز نشدن ( یکی از لپتاپ ها رو گمرک اذیت کرد و درش رو باز کردن که ببینن اما به هیچ وجه از طرف من حتی روشن هم نشده. ) مالیات جفتشون رو هم پرداخت کردم.

کانفیگ:

CPU: Intel core 10th generation i7-10750H Up to 5.00GHz
GPU: NVIDIA Geforce RTX 2070 8GB DDR6-MQ
Ram:
16GB DDR4 3200Mhz
SSD:
512GB M.2 PCIe NVME
Display: 1
5.6 inch FHD 144HZ WideView Anti-Glare 300 Nits
Killer
Wi-Fi 6 AX1650 (2x2)
Bluetooth 5.0
RGB keyboard

4-Cell 68Whr battery Dell 240w AC Adapter and 125V US Power Cord

نکاتی که باید بدونید:

لپتاپ توی بدنه هم رنگ بندی RGB داره و یک نوع پوشش اکلیلی مشکی روی سر لپتاپ هست، بسیار زیباست لپتاپ.

واسه کار های رندرینگ و گرافیکی فوق‌العاده هست، واسه بچه هایی که میخوان مدل دیپ لرنینگ ترین کنند عالیه بخاطر رم 8 گرافیک و قدرت پردازنده 2070.

واسه بازی کردن هم بسیار قوی هست. از طریق این لینک میتونید بنچمارک های مختلف از این کانفیگ رو ببینید و حدودا دستتون بیاد

باز هم تاکید میکنم خدمت شما عزیزان که لپتاپ ها باز نشده، روشن نشده، و فقط یکیشون رو گمرک باز کرده برای اذیت کردن که موفق هم شدن، اون لپتاپ با قیمت کمتری فروخته میشه و خریدار میتونه با پرداخت بیعانه 10 درصدی از قیمت کل با خیال آسوده لپتاپ رو روشن کنه تست کنه و اگر لپتاپ مشکلی نداشت مابقی هزینه رو پرداخت کنه و در صورت اینکه لپتاپ مشکل داشت بیعانه تمام و کمال بازپرداخت میشه و هیچ مشکلی نیست. ( اما اگر خریدار به هر دلیلی به جز مشکل سخت افزاری از خود محصول قصد فسخ داشته باشه با نهایت احترام متاسفانه بیعانه بازپرداخت نمیشه ).

تخفیف میدی ؟ فقط در صورتی که دوست عزیزی برای خرید و معامله واقعا بیاد پای معامله تخفیف داده میشه.

لپ تاپ ها کجاست؟ تهران

شهرستان میفرستی؟ من خودم بچه شهرستانم و کوچیک همتونم هستم، ولی چون پروسه ارسال، پرداخت و مسئولیت پذیزی خیلی سخت هست عذر میخوام و متاسفانه نمیتونم.

در نهایت قیمت؟

با نهایت صداقت خدمت دوستان عزیز، با توجه به اینکه لپتاپ ها ریفر هستن، و با توجه به اینکه گارانتی داخلی ندارن (گارانتی اصلی خود شرکت دل بصورت کامل بهشون تعلق گرفته چون ریفر اصلی هستن با برچسب و ریپک خود شرکت و اگر کسی میخواست میتونست به عنوان برند نیو کارخانه بفروشه) از نظر خودم قیمت منصفانه 48.500 میلیون تومان براشون در نظر گرفتم(اونی که بازشده هست مبلغ یک میلیون کمتر)

WhatsApp Image 2021-01-29 at 13.22.05.jpeg WhatsApp Image 2021-01-29 at 13.22.05 (1).jpegWhatsApp Image 2021-02-02 at 15.55.23.jpeg

Last edited:

M.R.P

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان، یکی از لپتاپ ها فروش رفت، فقط یک لپتاپ باقی مانده

M.R.P

Registered User
لایک‌ها
50
کاهش قیمت به 46 میلیون تومان.

دوستان عزیز با این قیمت و این مشخصات لپتاپ به این خوبی حیفه دست دلال جماعت بیوفته.

hird

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مشاهده پیوست 1221748

سلام دوستان،

دو تا لپتاپ Dell Inspiron G5 15 5500 REFURB از آمریکا خریدم و آوردم ایران، جفت لپ تاپ ها کاملا پلمب هستن و باز نشدن ( یکی از لپتاپ ها رو گمرک اذیت کرد و درش رو باز کردن که ببینن اما به هیچ وجه از طرف من حتی روشن هم نشده. ) مالیات جفتشون رو هم پرداخت کردم.

کانفیگ:

CPU: Intel core 10th generation i7-10750H Up to 5.00GHz
GPU: NVIDIA Geforce RTX 2070 8GB DDR6-MQ
Ram:
16GB DDR4 3200Mhz
SSD:
512GB M.2 PCIe NVME
Display: 1
5.6 inch FHD 144HZ WideView Anti-Glare 300 Nits
Killer
Wi-Fi 6 AX1650 (2x2)
Bluetooth 5.0
RGB keyboard

4-Cell 68Whr battery Dell 240w AC Adapter and 125V US Power Cord

نکاتی که باید بدونید:

لپتاپ توی بدنه هم رنگ بندی RGB داره و یک نوع پوشش اکلیلی مشکی روی سر لپتاپ هست، بسیار زیباست لپتاپ.

واسه کار های رندرینگ و گرافیکی فوق‌العاده هست، واسه بچه هایی که میخوان مدل دیپ لرنینگ ترین کنند عالیه بخاطر رم 8 گرافیک و قدرت پردازنده 2070.

واسه بازی کردن هم بسیار قوی هست. از طریق این لینک میتونید بنچمارک های مختلف از این کانفیگ رو ببینید و حدودا دستتون بیاد

باز هم تاکید میکنم خدمت شما عزیزان که لپتاپ ها باز نشده، روشن نشده، و فقط یکیشون رو گمرک باز کرده برای اذیت کردن که موفق هم شدن، اون لپتاپ با قیمت کمتری فروخته میشه و خریدار میتونه با پرداخت بیعانه 10 درصدی از قیمت کل با خیال آسوده لپتاپ رو روشن کنه تست کنه و اگر لپتاپ مشکلی نداشت مابقی هزینه رو پرداخت کنه و در صورت اینکه لپتاپ مشکل داشت بیعانه تمام و کمال بازپرداخت میشه و هیچ مشکلی نیست. ( اما اگر خریدار به هر دلیلی به جز مشکل سخت افزاری از خود محصول قصد فسخ داشته باشه با نهایت احترام متاسفانه بیعانه بازپرداخت نمیشه ).

تخفیف میدی ؟ فقط در صورتی که دوست عزیزی برای خرید و معامله واقعا بیاد پای معامله تخفیف داده میشه.

لپ تاپ ها کجاست؟ تهران

شهرستان میفرستی؟ من خودم بچه شهرستانم و کوچیک همتونم هستم، ولی چون پروسه ارسال، پرداخت و مسئولیت پذیزی خیلی سخت هست عذر میخوام و متاسفانه نمیتونم.

در نهایت قیمت؟

با نهایت صداقت خدمت دوستان عزیز، با توجه به اینکه لپتاپ ها ریفر هستن، و با توجه به اینکه گارانتی داخلی ندارن (گارانتی اصلی خود شرکت دل بصورت کامل بهشون تعلق گرفته چون ریفر اصلی هستن با برچسب و ریپک خود شرکت و اگر کسی میخواست میتونست به عنوان برند نیو کارخانه بفروشه) از نظر خودم قیمت منصفانه 48.500 میلیون تومان براشون در نظر گرفتم(اونی که بازشده هست مبلغ یک میلیون کمتر)

مشاهده پیوست 1221738 مشاهده پیوست 1221739مشاهده پیوست 1221939
سلام چه طوری با شما تماس بگیریم . یک شماره میگذارید . اگر موجود دارید .

hird

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام ، جناب من این لپ تاپ را می خواهم . اگر موجود دارید. میشه تماس بگیرید . 09126995415

M.R.P

Registered User
لایک‌ها
50
فروخته شد به جناب ایران دوست (hird) مبارکشون باشه .

hird

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ممنون از شما ، انشالله پولش را به خیر و خوشی خرج کنید .

بالا