برگزیده های پرشین تولز

دکترا و ارشد همزمان!

Bvafa

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
3,795
راستی یه چیزی رو دقت کردید تا حالا؟

فارغ التحصیلان دانشگاه های خارج از کشور، استادان دانشگاه های سراسری هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های سراسری، استادان دانشگاه های آزاد هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد، استادان کدام دانشگاه ها هستند؟ :D

پیدا کنید پرتقال فروش را :rolleyes:
سران مملکت:D
حالا شاید فکر کنید شوخی میکنم یه رشته ای توی ارشد دانشگاه آزاد هست به اسم اندیشه های امام *****! از هر ده نفری که توی این رشته هستن نه تاشون رئیسی مدیری چیزی هستن

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
حالا شاید فکر کنید شوخی میکنم یه رشته ای توی ارشد دانشگاه آزاد هست به اسم اندیشه های امام *****! از هر ده نفری که توی این رشته هستن نه تاشون رئیسی مدیری چیزی هستن
واقعا؟ اسم این رشته رو هم نشنیده بودم :general404: حالا تو کدوم واحدها دانشجو می پذیره؟ :general712:

پ.ن: ولی بیشتر که فکر کردم، دیدم راه اندازی همچین رشته ای از اعطای مدرک دکترا به حافظان کل قرآن، عجیب تر نیست :general509:

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
سلام وقتتون بخیر .
دوستان میشه کسیکه ارشد داره . دکتراشو بخونه از اونور هم یه ارشد دیگه بگیره همزمان تو دانشگاه آزاد .
آقای prn شما فقط کافیه موقع ثبت نام و شغلتون بنویسید خودشون راهنمایی میکنن

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
مهندسی اندیشه های امام ***** ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,740
ولی یکسری موانع و مشکلات میتونه ایجاد بشه.
به عنوان مثال تداخل زمان کلاس ها
یا تداخل ساعت امتحان

ولی اون زمان که کارشناسی میخوندم میگفتن نمیشه در دو رشته همزمان تحصیل کرد و وزارت علوم و سازمان های مربوطه جلوشو میگیرن. چون خیلی ها کاردانی بودن و هنوز فارغ التحصیل نشده اومده بودن کارشناسی.

البته اگه شما بخوای Phd بخونی باید مدرک ارشد را تحویل دانشگاه بدی:general505: نمیدونم واسه اون یکی دیگه مدرک چی میخوای ببری؟:D

اون زمون که رفتم دانشگاه ثبت نام کنم. همون اول پسرا رو میفرستادن بخش **** وظیفه. طرف میگفت خب آقای فلانی مدرک واسمون چی داری؟:general710:
سر کارشناسی ارشد خیلی اذیتم کردن:general208::general208: دانشگاه کارشناسی میگفت فلان تاریخ تسویه حساب باید کنید. ولی ترم مهر ارشد شروع شده بود. منم واسه ثبت نام رفته بودم **** وظیفه یه آدم بی شعور تشریف داشت که میگفت من نمیدونم باید برگه لغو معافیت تحصیلتو بیاری تا ثبت نامت کنیم:general502: جالبه از دانشگاه کارشناسی یه نامه داشتم که توش ذکر شده بود نامبرده تا تاریخ فلان از این دانشگاه فارغ التحصیل خواهد شد ولی این بابا اصلا حالیش نبود و میگفت حتما باید برگه معافیت بیاری:general710:
منم رفتم دانشگاه کارشناسیم گفتم آقا تو رو خدا منو فارغ التحصیل کنید ثبت نامم نمیکنن:general511: گفت نامه بنویس واسه رییس دانشگاه:):) اقا نامه رو نوشتیم خود رییس اومد گفت خب دوست عزیز امکانش نیست فعلا و شما دانشگاه آزاد قبول شدی که با مامور میان در خونت و میبرنت سر کلاس نگران نباش. بعدش دست نوشته ی منو هم پرت کرد. جالبه فامیلیش هم رییسی بود:general502::general502: (از اون روز بود که فهمیدم اولین شرط مدیر شدن تو ایران گستاخی و پر رویی و ریا هست) این کثافت حتی فکر نکنم لیسانس هم خودش گرفته باشه که آورده بودنش ریاست دانشگاه:general502:
من ارشد حسابداری دارم .بخوام دکتراشو بگیرم .از اونورم میخوام برم ارشد حسابرسی بگیرم بنا به دلایلی .الان موندم میشه یا نه.مشکل سنواتم ندارم
این چند روز طرح امنیت اخلاقی توی پاتوق استارت خورده :D:p که به موجب آن پرویز، بیزی و دبوی به جزیره منتقل شدن:general304::general304::general304:
با تشکر
آقای prn شما فقط کافیه موقع ثبت نام و شغلتون بنویسید خودشون راهنمایی میکنن
نیاز به تایید کننده داره :general707:

omid arianpoor

Registered User
لایک‌ها
4,449

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
این سوال رو باید از افتک میپرسیدی ایشون همزمان با کارشناسی ارشد تو دو دانشگاه دیگه دکترا خونده و در عین حال چند شرکت بین المللی رو هم چرخونده :general705:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
داستان این دکترا گرفتنه چیه؟؟؟؟؟
بازم مزایا داره؟
واحد مرکزی خبر: حافظان قرآن در پنج رده دسته‎بندی می‎شوند که پس از موفقیت در آزمون‎های در نظر گرفته شده به آنان مدارک معادل تحصیلی تا مقطع دکترا اعطا می‎شود.

رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت : این آزمون‎ها سخت و کاملا تخصصی است و در 6 سال گذشته با اجرای این طرح 16 هزار حافظ قرآن در کشور ساماندهی شده اند و فقط چهار حافظ توانسته‎اند مدرک درجه یک معادل دکترا دریافت کنند.

آقای قره شیخلو افزود : اجرای این طرح موجب شده با وجود اینکه حافظان قرآن مراحل سختی را برای دریافت مدارک عالی پشت سر بگذارند، ساماندهی خوب و دقیقی دراین حوزه در کشور ایجاد شود و به دنبال آن فرهنگ ‎سازی جدیدی در حوزه حفظ قرآن در کشور داشته باشیم.

وی با اشاره به رشد 100 درصدی شرکت حافظان قرآن در آزمون‎های مربوط گفت: سالانه به طور متوسط 2 هزار نفر در این آزمون‎ها شرکت می‎کنند که امسال این تعداد در کشور چهار هزار و 100 نفر بوده است.

رئیس سازمان دارالقرآن کشور افزود : این سازمان بعد از آموزش و پرورش بیشترین برنامه‎های آموزشی قرآن را اجرا می‎کند به طوری که با اجرای 40 دوره آموزشی سالانه حدود 500 هزار نفر را زیرپوشش قرار می‎دهد که 70 درصد این آموزش‎ها عمومی و بقیه تخصصی است.

وی از صدور مجوز فعالیت هزارو 700 موسسه قرآنی مردمی در کشور خبر داد و افزود: 2 هزار و 100 خانه قرآنی روستایی نیز داریم که با حمایت وتوجه ویژه استانداران فعالیت‌های مطلوبی دارند.

https://www.fardanews.com/fa/news/182264/اعطای-مدارک-معادل-تحصیلی-برای-حافظان-قرآن

پ.ن: در مورد داشتن مزایا اطلاعی ندارم اما فکر می کنم داشته باشه. همونطور که مصطقی گفت ( :D ) باید از افتک سوال کنید که خودش عضو هیات عملیه و بیشتر در جریانه @F-May5th

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
واحد مرکزی خبر: حافظان قرآن در پنج رده دسته‎بندی می‎شوند که پس از موفقیت در آزمون‎های در نظر گرفته شده به آنان مدارک معادل تحصیلی تا مقطع دکترا اعطا می‎شود.

رئیس سازمان دارالقرآن کشور گفت : این آزمون‎ها سخت و کاملا تخصصی است و در 6 سال گذشته با اجرای این طرح 16 هزار حافظ قرآن در کشور ساماندهی شده اند و فقط چهار حافظ توانسته‎اند مدرک درجه یک معادل دکترا دریافت کنند.

آقای قره شیخلو افزود : اجرای این طرح موجب شده با وجود اینکه حافظان قرآن مراحل سختی را برای دریافت مدارک عالی پشت سر بگذارند، ساماندهی خوب و دقیقی دراین حوزه در کشور ایجاد شود و به دنبال آن فرهنگ ‎سازی جدیدی در حوزه حفظ قرآن در کشور داشته باشیم.

وی با اشاره به رشد 100 درصدی شرکت حافظان قرآن در آزمون‎های مربوط گفت: سالانه به طور متوسط 2 هزار نفر در این آزمون‎ها شرکت می‎کنند که امسال این تعداد در کشور چهار هزار و 100 نفر بوده است.

رئیس سازمان دارالقرآن کشور افزود : این سازمان بعد از آموزش و پرورش بیشترین برنامه‎های آموزشی قرآن را اجرا می‎کند به طوری که با اجرای 40 دوره آموزشی سالانه حدود 500 هزار نفر را زیرپوشش قرار می‎دهد که 70 درصد این آموزش‎ها عمومی و بقیه تخصصی است.

وی از صدور مجوز فعالیت هزارو 700 موسسه قرآنی مردمی در کشور خبر داد و افزود: 2 هزار و 100 خانه قرآنی روستایی نیز داریم که با حمایت وتوجه ویژه استانداران فعالیت‌های مطلوبی دارند.

https://www.fardanews.com/fa/news/182264/اعطای-مدارک-معادل-تحصیلی-برای-حافظان-قرآن

پ.ن: در مورد داشتن مزایا اطلاعی ندارم اما فکر می کنم داشته باشه. همونطور که مصطقی گفت ( :D ) باید از افتک سوال کنید که خودش عضو هیات عملیه و بیشتر در جریانه @F-May5th
خب مدرک قرآن میدن مدرک فیزیک که نمیدن!
جدی من واسش نگرانم سابقه نداشته یه نفر در مورد تحصیل و دانشگاه سوالی بپرسه و افتک جواب نده :general503:

ittools

Registered User
لایک‌ها
94
ماشاا... عجب تبلیغی هم فرستادی

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
من ارشد حسابداری دارم .بخوام دکتراشو بگیرم .از اونورم میخوام برم ارشد حسابرسی بگیرم بنا به دلایلی .الان موندم میشه یا نه.مشکل سنواتم ندارم

با تشکر

نیاز به تایید کننده داره :general707:

از اونورم ؟ یعنی چی ؟ منظورت اونور آبه ؟ گپ تحصیلیت چقدره ؟

بالا