برگزیده های پرشین تولز

------- دیگر نیازی به رجیستر کردن موبایل نیست -------

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
اینا دیگه مسایل سیاسی هست که ما نمی فهمیم!:D
P990 ارزون میشه ( نزدیک قیمت واقعیش میرسه;) ) K800 گرون میشه

پمپ بنزین خود به خود اتیش میگیره...کلا اتفاقات عجیبی میفته!!:D

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آخ جون من یک گوشی زیبا و خوش دست به اسم گوشی زیبای K800 i سونی اریکسون از کشور سوئد خریدم که پشت گوشی نوشته Made in Sweden مجانی برام رجیسترش می کنند رنگ گوشی هم مشکی مخملی هستش و رنگ محافظ دوربین سورمه ای غلیظ هست از لحاظ کیفیت و بسته بندی حرف نداره قیمت 400 یورو معادل 500 هزار تومن
در ضمن آگوستیک صداش دبیلو900 هست

باز این تنگنا به حرف اومد....بابا یکی باتری اینو در بیاره!!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان من الان گوشی ریجستر نشده دارم ولی هنوز کار نمیگنه:(

باید کاری انجام بدم؟؟؟

کسی نبود به من کمک کنه
352nmsp.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
کسی نبود به من کمک کنه

سلام حسین خوبی؟؟

هنوز که این تصمیم عملی نشده...یه حرفی زده اون بابا...یکم باید صبر کنی تازه اگه به حقیقت برسه...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوستان من الان گوشی ریجستر نشده دارم ولی هنوز کار نمیگنه

باید کاری انجام بدم؟؟؟

کاری که نباید انجام بدین....اگر عملی بشه کار میکنه!!!!...این نشون میده که فعلا فقط حرف زدند!!!!

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
این داستان که هنوز عملی نشده ولی اگر بشه شوک نسبتا وحشتناکی به بازار میده ما رفتیم همین امروز موجودی مغازه رو زیر قیمت تخلیه کنیم :)

soloworld

Registered User
لایک‌ها
2
کسی خبر نداره این قضیه اعمال شده یا نه؟ رجیستر نشده ها تو شبکه فعال شدن یا نه هنوز؟

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
کسی خبر نداره این قضیه اعمال شده یا نه؟ رجیستر نشده ها تو شبکه فعال شدن یا نه هنوز؟

من امروز رفتم امور مشترکین گقتن همچین کاری رو انجام نمیدن واسه مسافرا!!:(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
علیرضا یعنی باید گوشی رو برد امور مشترگین؟؟؟؟؟؟:blink:

آقا در تکذیب حرف خودم!! امروز دیگه در کمال نا امیدی زنگ زدم فرودگاه اونا گفتن اگه همون دقیقه ای که وارد میشن( یعنی قبل از خروج از گمرک) گوشیتونو بدین ما رجیستر می کنیم!! اما من غفلت کردم اومدم بیرون!! ولی حسین اگه حتی این کارو هم واسه مسافرا تو فرودگاه انجام بدن من فکر می کنم واسه یه مدت محدود مثلا 2 ماه رجیستر کنن فقط!:rolleyes:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوستان با کمال خوش بختی به اطلاع دوستان میرسانم که امروز کلیه ریجستر گوشیهای موبایل برداشته شد و شما میتوانید از گوشیهای ریجستر نشده استفاده نمایید:)

زود باشید همتون به من مشت لوق بدید برا این خبر خوببببببب
kurby2.gif
clap.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوستان با کمال خوش بختی به اطلاع دوستان میرسانم که امروز کلیه ریجستر گوشیهای موبایل برداشته شد و شما میتوانید از گوشیهای ریجستر نشده استفاده نمایید

زود باشید همتون به من مشت لوق بدید برا این خبر خوببببببب

یعنی بالاخره گوشیت راه افتاد؟!!!!....ایییییییییییییییییول!!!!....پس ظاهرا بالاخره وارد عمل شدند!!!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

SE_w810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منبع سایت بازتاب

ثبت شماره سريال «رجيستر» گوشي تلفن همراه از جمله گوشيهاي وارداتي و همراه مسافر از ساعت 5 بعدازظهر امروز آزاد و فعال شد.

به گزارش فارس، از ساعت 5 بعدازظهر امروز ثبت شماره سريال گوشي تلفن همراه در شبكه ارتباطات سيار آزاد و رجيستر تمامي گوشي‌ها اكنون فعال شده است.
پيش از اين محمد سليماني وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در گفت وگو با فارس خبر از موافقت دولت با بازگشت سيستم رجيستر شبكه ارتباطات سيار همانند قبل و ثبت رنج خبر داده بود.
اين گزارش حاكي است: مشكل جدي در اين امر و آزاد شدن ثبت شماره سريال تمامي گوشي‌ها، عدم تفكيك قاچاق و غير قاچاق و همراه مسافر است.
اكنون اكثر شركت‌هاي واردكننده چون نيا، كامتل و سيتادل رسمي گوشي به اين امر معترض شده‌اند و معتقدند كه با اين كار و پرداخت تعرقه 60 درصدي اقدام به واردات كرده‌اند، در حالي كه گوشي همراه مسافر و قاچاق به راحتي فعال مي‌شود.
پيش از اين مسوولان امر از واردات 5/6 تا 5/7 گوشي قاچاق به كشور خبر داده بودند.
بحث ثبت تك تك شماره سريال گوشي از سال گذشته و همزمان با افزايش تعرفه‌ واردات گوشي از 4 به 60 درصد براي مبازره با قاچاق گوشي آغاز شده بود ولي پس از يكسال اين طرح گويا با پرشدن ظرفيت EIR ارتباطات سيار شكست خورده بود.
بنظر مي رسد در اين بين تنها اين شركت‌هاي واردكننده رسمي هستند كه متضرر خواهند شد. زيرا افراد به راحتي گوشي همراه مسافر وارد و يا از مبادي غير رسمي وارد مي‌كنند و آنها بطور خودكار در شبكه فعال مي‌شود.

با اين اتفاق پيش‌بيني مي‌شود قيمت گوشي در بازار تا حدي تنزل و اضطراب رجيستر و يا عدم رجيستر در بازار كاهش يابد. ولي بايد اين موضوع را نيز مدنظر قرار داد كه در اين بين قاچاقچيان نيز با خيال راحتري اقدام به واردات گوشي مي‌كنند.​

بالا