برگزیده های پرشین تولز

دی وی دی رایتر مناسب؟

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
مدتی هست دنبال دی وی دی رایتر ( خرکار ) هستم؟

بین مارک Pioneer و Plextor موندم.
بهترین مدل دی وی دی رایتر های که بعد چندتا( بالای 200تا :D) رایت به مشکل بر نخورن رو معرفی کنید ( حداقل خودتون کار کرده باشید.)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
یه توصیه میکنم . به جایی که پول بدی یه دی وی دی رایتر خرکار یا گرون بخری که اونم تو جدیدا بعد از مدتی به مشکل میخوره . ارزون و خوب بگیر که اگر بعدش هم از کار افتاد خیلی ناراحت نشی.
پاییونیرها کیفیت قدیم رو ندارند.اما asus به نسبت کیفیت خوبی داره . گارانتی یکساله هم داره .
پلکستور هم تنها ضعفی که داره قیمتشه.

gamenetmolavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
همون ایسیوس بخر . من الآن یه سونی یه ایسیوس و 2 تا پلکستور دارم . پلکستور ها جدا از اینکه هی با هم قاطی میشن و خیلی وقتی سیستم فقط یکیشون رو میشناسه تو خوندن سی دی ها و دی وی دی ها هم مشکل دارن .

یعنی مثلا دی وی دی مشتری رو میذاری داخلش تو یکیش هیچی فایل نمیاد تو یکیش 1 فایل پی دی اف هست . مشتری میگه من 2 تا فایل پی دی اف داشتم :)

ولی با ایسیوس تا حالا از این داستانا نداشتم

R_e_z_a

Registered User
لایک‌ها
1,803
یه توصیه میکنم . به جایی که پول بدی یه دی وی دی رایتر خرکار یا گرون بخری که اونم تو جدیدا بعد از مدتی به مشکل میخوره . ارزون و خوب بگیر که اگر بعدش هم از کار افتاد خیلی ناراحت نشی.
پاییونیرها کیفیت قدیم رو ندارند.اما asus به نسبت کیفیت خوبی داره . گارانتی یکساله هم داره .
پلکستور هم تنها ضعفی که داره قیمتشه.
اتفاقا الان asus دارم و راضیم ولی تعریف Pioneer رو شنیده بودم

بالا