برگزیده های پرشین تولز

راسته که می گن همراه اول می خواد بدیهی رو ببخشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
پرسیدن ایراد نیست ندانستن ایراد است که فکر کنم شما ندونستن رو بیشتر ترجیح می دین(این تنگنا بودن است) اگه شما ندونستن رو بیشتر ترجیح می دین پس چرا اومدین تو انجمن گفتگو ثبت نام کردین؟؟؟؟؟

نه آخه جدا چه فکری کردی که همچین تاپیکی زدی؟؟

مطرح کردن موضوعات بیهوده و وقت ملت رو گرفتن که جوابش هم از قبل روشنه میشه تنگنا بودن...نه دانستن یا نپرسیدن ;)

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
به نظر من تا رقابت نباشه هیچ چیز درست نمی شه نه تعرفه میاد پایین و نه چیزهای دیگه ولی الان بازار رقابت بین ایرانسل و همراه اول زیاد شده ایرانسل رو طرحهایی که گذاشته مانور می ده و همراه اول رو آنتن دهی و این رقابت به جایی رسید که همراه اول تا حدودی تعرفه هاشو آورد پایین (که من فکر می کنم اگه این 100 تومن رو می بخشید خیلی کمتر از پایین آوردن تعرفه ضرر می کرد(نظر شخصی )) .
اطلاعات کمی در باره پایین آوردن تعرفه های همراه اول دارم(از آقا هادی می خوام اطلاعاتم رو بیشتر کنه) ولی تا اونجایی که می دونم تعرفه پیامک و مکالمه رو اورد پایین
آخه من نمیدونم کجای این کار باعث جذب مشتری میشه ؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه شما تا حالا پول یه SMS رو هم تو این 14 سال عمر با برکت نبخشدید بعد یهو 100 تومن:lol:

آیا شما معنی رقابت سالم رو میدونید؟( یه چیزیه تو مایه های مسدود کردن MMS و افزایش تعرفه تماس از تلفن ثابت به ایرانسل و..)

همه شماره های روندتونو فروختید؟ یکیش رو نگه میداشتید برای امور مشترکین.:happy:

شرمنده از دوستان تاپیک رو منحرف کردم نتونستم جلو خودم رو بگیرم.

با سلام
تنها جواب قسمت آخر صحبت شما رو می دهم که این شماره ی همراه من است و ربطی به امور مشترکین ندارد ، بلکه کل مجموعه مخابرات شماره رایگان 09990 را دارد . تنها برای اینکه از طریق من مشکلاتتان پیگیری شود ، شماره را اعلام نموده ام .

پاسخ به سایر سوالات شما در صورت تمایل باید به تاپیک مربوطه منتقل شود .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من تا رقابت نباشه هیچ چیز درست نمی شه نه تعرفه میاد پایین و نه چیزهای دیگه ولی الان بازار رقابت بین ایرانسل و همراه اول زیاد شده ایرانسل رو طرحهایی که گذاشته مانور می ده و همراه اول رو آنتن دهی و این رقابت به جایی رسید که همراه اول تا حدودی تعرفه هاشو آورد پایین (که من فکر می کنم اگه این 100 تومن رو می بخشید خیلی کمتر از پایین آوردن تعرفه ضرر می کرد(نظر شخصی )) .
اطلاعات کمی در باره پایین آوردن تعرفه های همراه اول دارم(از آقا هادی می خوام اطلاعاتم رو بیشتر کنه) ولی تا اونجایی که می دونم تعرفه پیامک و مکالمه رو اورد پایین

با سلام

ما که تعرفه ها رو هنوز کاهش نداده ایم ، اگر شما از چیزی مطلع هستید بفرمایید .
تعرفه ی پیامک در حال بررسی است و اگر تصویب بشود 100 ریال خواهد شد .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

اگر سوالی در مورد مسائل و مشکلات خود در شبکه ی "همراه اول" دارید ، لطفاً در تاپیک مربوطه اقدام بفرمایید .

متشکرم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام

اگر سوالی در مورد مسائل و مشکلات خود در شبکه ی "همراه اول" دارید ، لطفاً در تاپیک مربوطه اقدام بفرمایید .

متشکرم

سلام
ببخشید مشترکین همراه اول چقدرن ؟
ایرانسل چطور ؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
آره منم شنیدم ... تازه میگفت بدهی رو که بخشیدن وارد بخش قرعه کشی خونه 100 میلیونیت میکنن . ؟ :thumbsdow
ببخشن ؟
سودش رو نگیرن خیلی کار.

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آره منم شنیدم ... تازه میگفت بدهی رو که بخشیدن وارد بخش قرعه کشی خونه 100 میلیونیت میکنن . ؟ :thumbsdow
ببخشن ؟
سودش رو نگیرن خیلی کار.
آره واقعا... بابا اينا يه mms رو نتونستن به ايرانسل ببينن. (منظورم طرفداري از ايرانسل نيست البته) ضمنا الان ديگه همراه محترم اول قبل از اومدن قبض شما (قبل از اتمام 2 ماه) اگر 40 50 تومن صحبت كرده باشي sms ميزنه ميگه بيا تسويه كن وگرنه قطع ارتباط. اين است معني مشتري مداري.
در خاتمه از آقاي تنگنا به خاطر اين همه پشتكار و پايمردي در اتلاف وقت خود و ديگر هم ميهنان تشكر ميكنم. آقا مازيار شما هم خودتو ناراحت نكن.

vashka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره واقعا... بابا اينا يه mms رو نتونستن به ايرانسل ببينن. (منظورم طرفداري از ايرانسل نيست البته) ضمنا الان ديگه همراه محترم اول قبل از اومدن قبض شما (قبل از اتمام 2 ماه) اگر 40 50 تومن صحبت كرده باشي sms ميزنه ميگه بيا تسويه كن وگرنه قطع ارتباط. اين است معني مشتري مداري.
در خاتمه از آقاي تنگنا به خاطر اين همه پشتكار و پايمردي در اتلاف وقت خود و ديگر هم ميهنان تشكر ميكنم. آقا مازيار شما هم خودتو ناراحت نكن.

با سلام

من به آقا مازیار گفتم ندانستن تنگنا بودن است و پرسیدن هیچ ایرادی ندارد به شما هم می گم مثل اینکه اینجا ندانستن خیلی بهتر از دانستن هستش با اگه اینجوری هست دیگه از عزیزان خواهش می کنیم پست ندهند و ندانسته بمانند :D در ضمن من هم نگفتم که همراه اول میاد این کارو بکنه گفتم شنیدم می خوام بدونم شما هم شنیدین یا نه ولی دیدم انسانهایی هستند که ترجیح می دهند هر سوالی براشون پیش میاد در درون خودشون نگه دارند (اینجا جایی به نام انجمن گفتگو است پس پرسیدن هر سوالی ایراد نداره)

در ضمن اگه به اسم تاپیک هم دقت کنی متوجه می شدی که سوال پرسیدم و اگه فکر می کردی داره وقتت تلف می شه نمیومدی داخل و پست بدی (اسم تاپیک رو برای همین گذاشتن.)

با تشکر
(دانستن بهتر از ندانستن است.... ندانستن = تنگنا)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا