برگزیده های پرشین تولز

رام ویندوز موبایل 6 برای Wizard

mojtabanabavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام برای qteck 9100 لطفا یک رام wm6 خوب و زیبا و پر سرعت اگه مقدور برام بذارید ممنونم

amirghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
بالاخره بعد از چند روز یکی یه سوالی پرسید ! حداقل خاصیت سوالش این بود که تاپیک یکم بالا تر رفت
من پیشنهاد می کنم این نسخه از arabizer رو که با WM6 سازگاری داره رو امتحان کنی
دانلود

ببخشید میشه بگید این نسخه تغییر داده شده ی عربایزر هست که با wm6 سازگار شده یا نسخه اصلی و جدیده؟ (چون من نشنیده بودم عربایزر نسخه wm6 رو داده باشه بیرون ، تو سایتش هم چیزی نزده؟)
البته خیلی فرق نداره مهم اینه که روی wm6 خوب جواب بده. فقط میخوام خیالم راحت بشه.
من هنوز دانلودش نکردم . اگه فایلش پسورد میخواد لطفاً پسوردش رو هم بزارید.

از manuelcalavera جان هم برای راهنماییش تشکر می کنم.

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
فكر كنم يادتون رفته كه پسوورد فايل زيپ شده رو بنويسيد

4z0n4m9.jpg
بله درسته (شرمنده !)
یه جا دیگه آپلودش کردم بدون پسورد (چون پسورد فایل قبلی رو یادم رفته)
دانلود

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
با سلام برای qteck 9100 لطفا یک رام wm6 خوب و زیبا و پر سرعت اگه مقدور برام بذارید ممنونم
رامی که در اولین پست قرار دادم برای qtek 9100 هم هست , سرعتش هم زیاده فقط بدیش اینه که بعضی از برنامه هارو مثل MIDlet و acrobat reader رو نداره
اگر یه رام می خوای که این برنامه ها هم داشته باشه من Faria رو پیشنهاد می کنم که البته سرعتش کمتره
در کل یا باید قید سرعت رو بزنی یا بعضی از برنامه ها رو (که من با توجه به اینکه فکر می کنم CPU گوشیت 195 هست پیشنهاد می کنم از خیر بعضی از برنامه ها بگذر و بگرد دنبال هر کدوم از برنامه هایی که تو رام نیست و بهشون احتیاج داری و خودت اون ها رو نصب کن)

mojtabanabavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا این رامهایی که تو پست 1 گذاشتی 10 پارتیا رو میگم دانلود نمیتونم کنم همشون موقع دانلود حجمشون میشه 5.6 کیلو بایت جریان چیه کمکم کن لطفا

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
اقا این رامهایی که تو پست 1 گذاشتی 10 پارتیا رو میگم دانلود نمیتونم کنم همشون موقع دانلود حجمشون میشه 5.6 کیلو بایت جریان چیه کمکم کن لطفا
سلام
شما احتمالا وقتی سر یه لینک کلیک می کنی یه برنامه مثل IDM یا DAP می خواد فایل رو دانلود کنه . شما باید همه دانلودر ها تو غیر فعال کنی و در آخر که باید یک کد 4 رقمی وارد کنی اون هارو فعال کنی . طریقه دانلود از رپیدشیر ( Rapidshare ) رو با یه سرچ ساده تو گوگل می تونی پیدا کنی

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من این رام را نصب کردم ولی چند تا عیب اساسی داره ( روی k-jam )
1 - دوربین نمیاد :(
2 - contacts نمیاد :(
clearVue PDF - 3 نمیاد :(
MIDlet Manager - 4 نمیاد :(
5 - voice speed dialنمیاد :(
terminal service - 6 نمیاد :(
zip - 7 نمیاد
8 - وسط نصب error میده .... out of memory .... یعنی بخاطر کمبود جای کافی بعضی از قسمتهای windows
نصب نمیشه . ولی مشکلی در startup windows بوجود نمیاره .... :blink::blink::blink:

ولی نسبت به اخرین اپگرد این گوشی(windows mobile 2005 for k-jam) خوبیایی هم داره :lol:
1 - سریعتره :cool:
2 - زیبا تره :happy:
3 - با برنامهایی که به wm6 اضافه شده سازگاری داره:)
4 - تنها ویندوز2006 هست که قابل نصب بر روی این گوشی است .:blush: (but unofficial)
دوست عزیز
من هم وقتی نصب کردم همین مشکلات پیش اومد. یکی از دوستان گفت مشکل این بوده که هنگام نصب ویندوز کارت مموری خارجی رو در نیاوردی... خودش سریع کار رو درآورد و ویندوز رو دوباره نصب کرد. این دفعه کامل نصب شد.
با تشکر از دوست اول که ویندوز 6 ذو گذاشتن.... خیلی جالب بود و بزرگترین مزیتش سرعت بالای اونه.... ممنون

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
دوست عزیز
من هم وقتی نصب کردم همین مشکلات پیش اومد. یکی از دوستان گفت مشکل این بوده که هنگام نصب ویندوز کارت مموری خارجی رو در نیاوردی... خودش سریع کار رو درآورد و ویندوز رو دوباره نصب کرد. این دفعه کامل نصب شد.
با تشکر از دوست اول که ویندوز 6 ذو گذاشتن.... خیلی جالب بود و بزرگترین مزیتش سرعت بالای اونه.... ممنون
سلام
من هم از شما به خاطر راهنماییتون تشکر می کنم

drbijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دیدم تو این فروم داره در حق Wizard ها ظلم میشه گفتم این تاپیک رو برای بحث در مورد انواع رام های Wizard و ... راه بندازم

گوشی های ویزارد :

Qtek 9100 / I-mate K-JAM / MDA Vario / O2 XDA Mini S / SPV M3000 / Cingular 8125 / T-Mobile MDA / Dopod 838 / VPA compact II

در اول یه رام توپ رو براتون معرفی می کنم که مخصوص این نوع سری است

چند تا از مزیت هاش نسبت به رام های WM6 دیگر :

1-حافظه رم بشتری می دهد
2-اگر از گوشی هایی مثل K-JAM استفاده می کنید که CPU آنها نسبتا کم است و در حد 195 یا کمی بیشتر است با این رام هیچ مشکلی از نظر کمی سرعت ندارید
3-سازگاری کامل با ARABIZER بر خلاف اکثر رام های WM6 دیگر
4-به دلیل نصب نکردن برنامه اضافی کمتر دچار هنگ کردن گوشی می شید (هر چند گوشی من تا حالا یک بار هم با این رام هنگ نکرده)
5-بدون نیاز به CID Unlock کردن

اگر از WM5 خسته شدید و از کندی بالا اومدن گوشی بعد از Soft Reset ناراضی هستید با نصب این رام این مشکل نیز برطرف میشه

ضمنا من تا حالا رام هایی دیگر مثل Faria و X-Plore Core 2 رو نیز نصب کردم که با وجود این من این رام رو نسبت به بقیه ترجیح میدم

ضمنا راهنمای نصب به صورت کامل در فولدر برنامه موجوده (اگر باز هم مشکلی داشتید میتونید مشکلتون رو مطرح کنید تا راهنمایی بیشتری بکنم)

لینک های دانلود :

پسورد : mohsen

دانلود قسمت اول
دانلود قسمت دوم
دانلود قسمت سوم
دانلود قسمت چهارم
دانلود قسمت پنجم
دانلود قسمت ششم
دانلود قسمت هفتم
دانلود قسمت هشتم
دانلود قسمت نهم
دانلود قسمت دهم

شديدا علاقه مند به نصب اين رام هستم، ولي دانلود از rapid واقعا مصيبتيه. نميشه گرفت، خصوصا من كه از دانشگاه ميام همش ميگه يكي ديگه الان داره دانلود ميكنه و 3 ساعت منتظر شو و ...

كار سختيه ولي يه جوري اين فايل ها رو يه جاي مناسب آپلود كنيد يا لينك مستقيم ...

مرسي

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
شديدا علاقه مند به نصب اين رام هستم، ولي دانلود از rapid واقعا مصيبتيه. نميشه گرفت، خصوصا من كه از دانشگاه ميام همش ميگه يكي ديگه الان داره دانلود ميكنه و 3 ساعت منتظر شو و ...

كار سختيه ولي يه جوري اين فايل ها رو يه جاي مناسب آپلود كنيد يا لينك مستقيم ...

مرسي
سلام
متاسفانه سرعت اینترنت من در حال حاضر اونقدر زیاد نیست که حدود 55 مگابایت رو دوباره آپلود کنم
انشاءالله در سال تحصیلی جدید وقتی رفتم دانشگاه در یه جای مناسب دوباره براتون آپلود می کنم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با اجازه من این ترد رو به ساب فروم نرم افزار منتقل می کنم.فکر می کنم از اول هم جاش اونجا بود

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من دستگاهم k-jam است و سرعت خوبی نداره اما با این رام خیلی عوض شد و سرعت خیلی خوبی پیدا کرد. هارد داخلی کاجم 50 مگ است که با ویندوزی که روی خودش بود به مشکلاتی برخورد میکرد. وقتی ویندوز رو نصب میکردم حدود 25 مگ از هارد داخلی باقی میموند که برای نصب برخی برنامه های سنگین که از حافظه اصلی بصورت موقت استفاده میکردند با مشکل مواجه میشدم. اما این رام بعد از نصب 40 مگابایت از هارد داخلی را آزاد میذاره و این برای کاجم دارها مزیت بزرگیه.
تا الان فقط یکی دو مشکل کوچولو دارم و اول اینکه این رام برنامه دوربین نداره. کسی میتونه من رو برای پیدا کردن و نصب دوربین مخصوص کاجم کمک کنه؟
دوم اینکه اس ام اس فارسی از طرف من نمیفرسته. من از اربایزری که آقا محسن گفته بودن استفاده کردم.

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
من دستگاهم k-jam است و سرعت خوبی نداره اما با این رام خیلی عوض شد و سرعت خیلی خوبی پیدا کرد. هارد داخلی کاجم 50 مگ است که با ویندوزی که روی خودش بود به مشکلاتی برخورد میکرد. وقتی ویندوز رو نصب میکردم حدود 25 مگ از هارد داخلی باقی میموند که برای نصب برخی برنامه های سنگین که از حافظه اصلی بصورت موقت استفاده میکردند با مشکل مواجه میشدم. اما این رام بعد از نصب 40 مگابایت از هارد داخلی را آزاد میذاره و این برای کاجم دارها مزیت بزرگیه.
تا الان فقط یکی دو مشکل کوچولو دارم و اول اینکه این رام برنامه دوربین نداره. کسی میتونه من رو برای پیدا کردن و نصب دوربین مخصوص کاجم کمک کنه؟
دوم اینکه اس ام اس فارسی از طرف من نمیفرسته. من از اربایزری که آقا محسن گفته بودن استفاده کردم.
با سلام
متاسفانه برای من هم دوربین اجرا نمیشه که می تونی از برنامه های دیگه ای مثل CoolCamera استفاده کنی که برنامش تو همین فروم هست
در مورد مشکل دومت باید بگم که عربازیری که من گذاشتم برای رام هایی است که با نسخه اصل برنامه مشکل دارند ولی رامی که من گذاشتم مشکل خاصی با برنامه نداره پس می تونی نسخه اصلش رو نصب کنی

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی ار ذوستان می دونه که برای HTC P3350 از کدوم روم برای WM6 باید استفاده کرد؟

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا محسن
من این coolcamera رو نصب کردم اما وقتی روی ایکنش میزنم نیموده صفحش غیب میشه. یعنی اجرا میشه بعد یکدفعه صفحش غیب میشه. راستی دستگاهم k-jam است. شما برنامه کول کمرا رو روی کاجم تست کردین؟
راستی هنوز نمیتونم اس ام اس فارسی بفرستم. البته اس ام اس های فارسی به راحتی دریافت میشن و قابل خوندن هستن

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
آقا محسن
من این coolcamera رو نصب کردم اما وقتی روی ایکنش میزنم نیموده صفحش غیب میشه. یعنی اجرا میشه بعد یکدفعه صفحش غیب میشه. راستی دستگاهم k-jam است. شما برنامه کول کمرا رو روی کاجم تست کردین؟
راستی هنوز نمیتونم اس ام اس فارسی بفرستم. البته اس ام اس های فارسی به راحتی دریافت میشن و قابل خوندن هستن
سلام
گوشی من هم k-jam هست که مثل شما همین مشکل برام پیش اومده و راه حلی براش ندارم (در مورد دوربین)
ولی در مورد نفرستادن مسیج هیچ مشکلی با عربایزر ندارم , شما نسخه اصل عربایزر رو نصب کردید ؟

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوباره که چک کردم دیدم برای فرستادن مسیج فارسی هیچ مشکلی نیست. از نسخه قبلی هم بهتر شده چون توی نسخه اصلی کاجم پیام ها از چپ به راست بود و توی نوشتن خیلی مشکل میشد. یک کلمه رو که میخواستم تغییر بدم باید کل پیام رو دوباره مینوشتم. اما توی این یکی مسیج های فارسی رو از راست به چپ مینویسه....هر چند این مشکل هست که مسیج فارسی و انگلیسی رو هر دو 70 کاراکتری حساب میکنه اما این مشکل در واقع مشکل نیست. من با ایرانسل تست کردم. توی مسیج انگلیسی با اینکه دو مسیج مینویسه اما قیمت همون یک مسیج کم میشه.
شما که گفتید از coolcamer استفاده کنم، خیال کردم با اون مشکلی ندارین.... خوب حال شما چیکار میکنین؟ چطوری عکس میگیرین؟ نرم افزاری دیگری پیشنهاد نمیکنین؟... آقای مدیر فروم به داد برس...

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
دوباره که چک کردم دیدم برای فرستادن مسیج فارسی هیچ مشکلی نیست. از نسخه قبلی هم بهتر شده چون توی نسخه اصلی کاجم پیام ها از چپ به راست بود و توی نوشتن خیلی مشکل میشد. یک کلمه رو که میخواستم تغییر بدم باید کل پیام رو دوباره مینوشتم. اما توی این یکی مسیج های فارسی رو از راست به چپ مینویسه....هر چند این مشکل هست که مسیج فارسی و انگلیسی رو هر دو 70 کاراکتری حساب میکنه اما این مشکل در واقع مشکل نیست. من با ایرانسل تست کردم. توی مسیج انگلیسی با اینکه دو مسیج مینویسه اما قیمت همون یک مسیج کم میشه.
شما که گفتید از coolcamer استفاده کنم، خیال کردم با اون مشکلی ندارین.... خوب حال شما چیکار میکنین؟ چطوری عکس میگیرین؟ نرم افزاری دیگری پیشنهاد نمیکنین؟... آقای مدیر فروم به داد برس...
سلام
در مورد CoolCamera راستش من برنامه رو روی WM5 تست کرده بودم و جواب داده بود, الآن هم به دلیل اینکه گوشیم دست یکی از دوستانم هست نتونستم روی WM6 هم تست کنم وگرنه قبل از پیشنهاد به شما این کار رو می کردم
شرمنده )-:

MP6564

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من یه سوال داشتم

من روی K jam هر رامی که خواستم نصب کنم یه ارور میده که ورژن RUU نمیخوره و باید یه اپدیتر جدید استفاده کنم

با نرم افزار A wizard هم آپشن انلاک CID رو زدم و گفت که آنلاک کرده ولی بازم نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید ....

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
سلام دوستان

من یه سوال داشتم

من روی K jam هر رامی که خواستم نصب کنم یه ارور میده که ورژن RUU نمیخوره و باید یه اپدیتر جدید استفاده کنم

با نرم افزار A wizard هم آپشن انلاک CID رو زدم و گفت که آنلاک کرده ولی بازم نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید ....
سلام
شما باید از رام های مخصوص گوشی های Wizard استفاده کنید نه چیز دیگه ای
لطفا آدرس رامی را که دانلود کرده اید بگذارید تا ببینم مخصوص چه نوع گوشی هایی است

بالا