برگزیده های پرشین تولز

رانا سواران عزیز لطفا کمک کنید

M6568

Registered User
لایک‌ها
58
ماشین چینی عزیز بخری دیگه شناسنامت میشه
خرجش فوق العاده بالاس
در حد بنز...وقتی میگم در حد بنز اغراق نمیکنم جدی میگم

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30HC using Tapatalk

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
]چینی نخر افت قیمت زیاد دارد مطمین باش ئشیمون میشه هفته ای افت قیمت دارد
والا میخوام کارکرده بخرم که افتشو کرده باشه
ماشین چینی عزیز بخری دیگه شناسنامت میشه
خرجش فوق العاده بالاس
در حد بنز...وقتی میگم در حد بنز اغراق نمیکنم جدی میگم

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30HC using Tapatalk

شما تجربشو داری؟والا ما از هرکسی که استفاده کننده بود آمار گرفتیم به اتفاق از راحتی و بی دردسر بودن ماشین چینی گفتن.ایراد هاشم که پیجو شدیم گفتن یکی سخت بودن فروشش ، یکی کم بودن قطعاتش البته نسبت به محصولات ایران خودرو و سایپا و یکی هم افت قیمتش شاکی بودن و در بقیه موارد آمار رضایتش لااقل از محصولات ایران خودرو و سایپا بیشتر بود.ضمنا با رقم کمتر ماشین واقعا بهتر و با امکانات بیشتری میخری
Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

M6568

Registered User
لایک‌ها
58
والا میخوام کارکرده بخرم که افتشو کرده باشه

شما تجربشو داری؟والا ما از هرکسی که استفاده کننده بود آمار گرفتیم به اتفاق از راحتی و بی دردسر بودن ماشین چینی گفتن.ایراد هاشم که پیجو شدیم گفتن یکی سخت بودن فروشش ، یکی کم بودن قطعاتش البته نسبت به محصولات ایران خودرو و سایپا و یکی هم افت قیمتش شاکی بودن و در بقیه موارد آمار رضایتش لااقل از محصولات ایران خودرو و سایپا بیشتر بود.ضمنا با رقم کمتر ماشین واقعا بهتر و با امکانات بیشتری میخری
بله عزیز من تجربشو دارم که میگم...یچیزی رو هم یادم رفت بهت بگم...ماشینای چینی فقط صاحبش ازش تعریف میکنه همین که فروخت هم شروع به فحش دادن میکنه...قطعه هاش گیر نمیاد..گیر هم بیاد قیمت کلیه دختر هفده ساله میفروشن...وقتی میتونی 405 و یا پارس و یا همینطور سمند تمیز بخری چرا اینارو بخری؟...ماشینای چینی واقعا قیافه ی مونگل زشتی هم دارن...در مورد قطعه هم یه نکته دیگه بهت بگم که اصلا سیاست جدید چین توی تولید خودرو همینه...ماشینای ارزون و قطعات گرون(البته ماشیناش تو ایران به لطف دلالان حکومتی خیلی گرونه)

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
بله عزیز من تجربشو دارم که میگم...یچیزی رو هم یادم رفت بهت بگم...ماشینای چینی فقط صاحبش ازش تعریف میکنه همین که فروخت هم شروع به فحش دادن میکنه...قطعه هاش گیر نمیاد..گیر هم بیاد قیمت کلیه دختر هفده ساله میفروشن...وقتی میتونی 405 و یا پارس و یا همینطور سمند تمیز بخری چرا اینارو بخری؟...ماشینای چینی واقعا قیافه ی مونگل زشتی هم دارن...در مورد قطعه هم یه نکته دیگه بهت بگم که اصلا سیاست جدید چین توی تولید خودرو همینه...ماشینای ارزون و قطعات گرون(البته ماشیناش تو ایران به لطف دلالان حکومتی خیلی گرونه)
والا جالب اینه که چند نفرشون ماشین هاشونو فروخته بودن و الان دوباره دنبال ماشین چینی بودن.

M6568

Registered User
لایک‌ها
58
والا جالب اینه که چند نفرشون ماشین هاشونو فروخته بودن و الان دوباره دنبال ماشین چینی بودن.

حالا بنده نظرمو گفتم دیگه تصمیم با خودتونه...همیشه ماشین بی دردسر بخرید..موفق باشی

sayaweb

Registered User
لایک‌ها
220
درود ,بنده رانا دارم راهنمایی می کنم...

البه 206SD (دست2)حدود 3ماه داشتم ,ولی 206 تیپ 3 و 5 چند سال داشتم
الان هم که چند ساله آخر رانا...

واقعا راضی هستم ,موتورش عالیه واقعا از نظر سرعت خیلی راضی هستم.
مشکلاتی مثل صدا و.. نداره که بخواد اذیت کنه ,صدا زیاد داخل نمیاد مثل بقیه ماشین ها اما بهتر
امکاناتش هم خوبه ,به نسبت پولی که می دهید خوبه

اما توضیح می خوام بدم .
برخلاف بقیه دوستان که می گن همون 206sd هست,نه من داشتم 206 دیگه تمام شده اصلا سمتش نرو چه برسه دست دوم

همه میگن همون 206تیپ 5 یا sd هست !!!! اما نه من خیلی تحقیق کردم اما ماشین وطنی هست که ترکیب : 206sd-5 ,پرشیا و سمند (فکر کنم ef) هست ,موتور تقویت شده هست
درسته به آیتم های مختلفی بستگی داره اما با پرشیا و 206 زیاد کل کل D: کردم نتوانستن بگیرن ,
یکسری مشکلات کلا ماشین های ایرانی بخصوص جدیدا دارن (چون 206 داشتم و الانم بردارم دنا داره میگم)
بنزینش نباید از وسط بیاد پایین تر .باید بنزین خوب بزنی و بررسی به ماشین ,هر چند وقت یک بار مکمل بنزین یا سوپر بزنی
باد ماشین تنظیم باشه ,ترحیا فقط نمایندگی ببریش
و مواردی مثل این ,یعنی باید به ماشین بررسی ,نرسی اذیت میکنه

ولی درکل بگیر,واقعا ماشین خوبی اما برس بهش

hepta_pc

Registered User
لایک‌ها
1,084
دیشب قسمت شد پشت فرمون mvm 530 نشستم و یه دوری باهاش زدم.همونطور که گفتم با تحقیقات فراوانی که کردم دیدم واقعا و بدون تعصب آمار رضایت مشتریش نسبت به کلیه هم رده های وطنیش بیشتر بود.تجربم اینا بود
مزایا:
قدرت موتور خوب
شتاب عالی نسبت به وزن حدود 1300 کیلویی
تجهیزات ایمنی و رفاهی خوب و تقریبا عالی
صندوق عقب واقعا حجیم
فرمون بینهایت نرم( تا به حال همچین فرمونی ندیده بود و اینا رو تست کردم 206 ، سمند ، پارس ، 405 ، ال 90 و .... )
فضای بسیار باز حتی در صندلی عقب
ترمز های عالی ( 4 چرخ دیسکس مجهز به abs )
کلاچ فوق العاده نرم

و اما معایب:
داشبورد از جنس نسبتا مرغوبی تهیه شده ولی میتونست زیبا تر باشه
کمک های جلو که میکوبه و اکثر مالکین با تعویض به کمک ماکسیما مشکلو مرتفع کردن این مورد هم کمک ها تعویض بود
کلید تنظیم حرارت سیستم تهویه مطبوع خیلی حساسه.
لیور دنده یه خورده بالاست
تجهیزات بدنه کمی گرونه و نسبت به تولیدات داخل کم یاب تره ( نایاب نیست )
طراحی عقب به نسبت جلو زیبا نیست.
فروشش یخورده سخته و افت قیمتش بالا ( چون من مدل 91 با بودجم سازگاره افتشو کرده )

در نهایت به احتمال خیلی زیاد همینو خواهم خرید و اگه قسمت شه خبرشو یه دوستان میدم.ممنون از راهنمایی همه دوستان

بالا