برگزیده های پرشین تولز

راهنمائي خريد 6630

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از Sony Ericsson!! :
مبارک باشه:happy: :happy:

پس قید N80 رو زدی؟؟:blink:

سلامت باشي سوني اريكسون جان
ان 80 خيلي گرونه به اين زوديها هم فكر نكنم بياد پائين فعلا با اين شروع كنيم ببينيم چي ميشه
خدائيش گوشي خوبيه :)

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از 3soot :
سلامت باشي سوني اريكسون جان
ان 80 خيلي گرونه به اين زوديها هم فكر نكنم بياد پائين فعلا با اين شروع كنيم ببينيم چي ميشه
خدائيش گوشي خوبيه :)
سرعتش چطوره یه ریویو بزن بینیم من قبل کی 750 اینم تو نظرم بود اما سونی بد دلمو برده بود با اولین باری که دستم گرفتم از نوکیا بدم اومد اما حالا دیگه آتیشم تند نیست(بحثو سیاسیش نکنینا!:D ) به هر حال از سرعت و امکاناتش بگو که شاید رفتم گرفتم آخه سیم کارت اضافه رو دستم مونده:wacko:

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داش 3سوت گل خیلی مبارکه :) ایشالا به سلامتی استفاده کنی ازش و هیچ جا هم باهاش لنگ نمونی که قطعا نمیمونی ... ایشالا گوشیهایی بهتر رو در اینده بگیری و همچنان در راه رستگاری نوکیا بیش از پیش موفق و پیروز باشی ... بازم تبریک:) :cool:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از dead_chatter :
سرعتش چطوره یه ریویو بزن بینیم من قبل کی 750 اینم تو نظرم بود اما سونی بد دلمو برده بود با اولین باری که دستم گرفتم از نوکیا بدم اومد اما حالا دیگه آتیشم تند نیست(بحثو سیاسیش نکنینا!:D ) به هر حال از سرعت و امکاناتش بگو که شاید رفتم گرفتم آخه سیم کارت اضافه رو دستم مونده:wacko:

دد چتر عزيز
هنوز زوده نظر دادن ولي كمي كه باهاش ور رفتم سرعتش خيلي عاليه
ميگفتن رم 512 سرعتو مياره پائين ولي من يه 512 باس 100 :wacko: ميكروسيم گذاشتم روش سرعتش با 64 اورجينالش اصلا فرقي نكرد خيلي حال كردم بر خلاف قيافه از دور فوق العاده خوش دسته و صفحه شفافي هم داره .دوربينش عكساش خيلي جالبه و كيفيت خوبي داره و ميشه گفت قابل قبوله
گارانتي متفرقه گرفتم و راضي هم هستم ( گارانتي تو ايران يعني پولو از جيبتون در ميارن و عوضش يه ليبل ميچسبونن رو گوشي و خدمات كه تعطيله ) پول اضافه اون گارانتي رو دادم و رمو گرفتم 20 تومن ( خيلي اومده پائين )
در كل فعلا راضيم ولي بايد تستش كنم و الان خيلي زوده براي نظرات كلي
بدون تعصب وسواي هر بحثي از خريدم كاملا راضي هستم مخصوصا چون من اس ام اس بازم با نصب يه دوجين نرم افزار براي اس ام اس ( مثل اس ام اس كانتر ، فلاش اس ام اس و يا اس ام اس ماچين ) خيلي كارا ميتونم بكنم ;)

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
داش 3سوت گل خیلی مبارکه :) ایشالا به سلامتی استفاده کنی ازش و هیچ جا هم باهاش لنگ نمونی که قطعا نمیمونی ... ایشالا گوشیهایی بهتر رو در اینده بگیری و همچنان در راه رستگاری نوکیا بیش از پیش موفق و پیروز باشی ... بازم تبریک:) :cool:

عليرضا جان ممنون از ابراز لطفت
ااميدوارم تو هم گوشي مورد علاقتو زودتر بگيري :rolleyes:

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
دد چتر عزيز
هنوز زوده نظر دادن ولي كمي كه باهاش ور رفتم سرعتش خيلي عاليه
ميگفتن رم 512 سرعتو مياره پائين ولي من يه 512 باس 100 :wacko: ميكروسيم گذاشتم روش سرعتش با 64 اورجينالش اصلا فرقي نكرد خيلي حال كردم بر خلاف قيافه از دور فوق العاده خوش دسته و صفحه شفافي هم داره .دوربينش عكساش خيلي جالبه و كيفيت خوبي داره و ميشه گفت قابل قبوله
گارانتي متفرقه گرفتم و راضي هم هستم ( گارانتي تو ايران يعني پولو از جيبتون در ميارن و عوضش يه ليبل ميچسبونن رو گوشي و خدمات كه تعطيله ) پول اضافه اون گارانتي رو دادم و رمو گرفتم 20 تومن ( خيلي اومده پائين )
در كل فعلا راضيم ولي بايد تستش كنم و الان خيلي زوده براي نظرات كلي
بدون تعصب وسواي هر بحثي از خريدم كاملا راضي هستم مخصوصا چون من اس ام اس بازم با نصب يه دوجين نرم افزار براي اس ام اس ( مثل اس ام اس كانتر ، فلاش اس ام اس و يا اس ام اس ماچين ) خيلي كارا ميتونم بكنم ;)

اره البته سوای اینکه من دیزاین 6630 کلا نمیپسندم ( سیلقه ایه ولی در عین حال با اینهمه امکانات و قیمت مناسب فوق العاده انتخاب خوبیه) ولی یه همکاری دارم اونم 6630 داره و کلی باهاش حال میکنه و همچنین از خوشدستیش بسیار تعریف میکنه .. تا حالا هم هیچ مشکلی در طول 9 ماهی که خریده نداشته و به قول خودش با آی میت هم عوضش نمیکنه .. انتخاب خوب و بجایی کردی .. :)

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از 3soot :
عليرضا جان ممنون از ابراز لطفت
ااميدوارم تو هم گوشي مورد علاقتو زودتر بگيري :rolleyes:

ممنون داداش .. راستی چند گرفتی این چارلیتو؟:p ;) از جمهوری گرفتی؟ گارانتی متفرقه چی هست؟ ایرانیان؟ راستی بازار گوشی چطور بود؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از alireza_juve :
ممنون داداش .. راستی چند گرفتی این چارلیتو؟:p ;) از جمهوری گرفتی؟ گارانتی متفرقه چی هست؟ ایرانیان؟ راستی بازار گوشی چطور بود؟

چارلي رو از علاءالدين گرفتم 225 چوب گارانتي پارس ايران ;)
والا چون كار داشتم نتونستم زياد بچرخم سريع رفتم سر اصل مطلب ولي اين بازار موبايل لعنتي هميشه شلوغه جاي سوزن انداختن نبود :D

alvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
امروز رفتم 6630 قیمت کنم البته نه تهران زاهدان.
اگر چه این شهر یه نمایندگی نوکیا نداره اما تا دلت بخواد مغازه موبایل فروشیه که از پایتخت میارن.
قیمت این گوشی الان اینجا 235 تومانه اما بدون گارانتی. هیچ کسی اینجا 6630 رو با این قیمتی که گفتم با گارانتی نمیده. فقط یکی پیدا شد 260 میده با گارانتی پارس.
----
مجبورم از تهران بخرم الان قیمت در چه رنجیه و چه نوع گارانتی رو پیشنهاد میدید (هرچند اگر کارم به گارانتی بکشه فکر نکنم زیاد فرق کنه)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از alvan :
اگر چه این شهر یه نمایندگی نوکیا نداره اما تا دلت بخواد مغازه موبایل فروشیه که از پایتخت میارن.
قیمت این گوشی الان اینجا 235 تومانه اما بدون گارانتی. هیچ کسی اینجا 6630 رو با این قیمتی که گفتم با گارانتی نمیده. فقط یکی پیدا شد 260 میده با گارانتی پارس.
----
مجبورم از تهران بخرم الان قیمت در چه رنجیه و چه نوع گارانتی رو پیشنهاد میدید (هرچند اگر کارم به گارانتی بکشه فکر نکنم زیاد فرق کنه)

سایتهای فروش آن لاین هم ممکنه براتون بفرستند. گارنتی به اسم پارس هم احتمالا ساختگی باشه!

alireza_juve

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از alvan :
----

ببینید به نظر من هرچند که خدمات گارانتی ها اکثرا برابر با کشک هست ولی خرید بدون گارانتی رو نیستم .. به هر حال یجور اطمینان هایی هست از جمله اینکه باتری دست دو نیست یا گوشی تعمیری یا بعضا تقلبی نیس.. اما از اینا که بگذریم یکی از دوستان همینجا ( درپست قبلی هم هست) چند روز پیش خریدش 225 تومن با یه گارانتی معمولی .. بهترین گارانتی ها هم که ایراتل و اتصالات هستن هم حدود 235 قیمت دارن .. البته همونطور که داریوش جان هم گفتن سایتای خرید انلاین از جمله shop.ir هم هستن که معمولا گارانتی های معروف رو دارند و گوشی رو ارسال میکنند ..

alvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از راهنماییتون سپاسگزارم دوستان

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
سلام...
من ميخوام يه 6630 بگيرم بودجه مم تا سقف 250 هست
چيزايي كه واسم مهمه
1. دوربين
2.برنامه ها و بازي
3.امكانات جانبي
و...
در همه چيز برام مهمه بجزMP3!

قيمت مموري 512 مگ اين گوشي چنده؟
قيمت قلم نوري اين گوشي چنده؟
ميشه از اين گوشي به عنوان وب كم (با بلوتوس)استفاده كرد؟
ايني كه ميگن GPS داره راسته؟
اگه بايد براش GPS خريد قيمت ش چقد؟
مشكلي در اجراي برنامه ها داره يا نه؟

اصلا گوشي خوبي هست يا ؟ يا انتخاباي بهتري دارم؟؟
+ باشكلش مشكلي ندارم
+ حتما" نوكيا باشه!
:blink: چقد نوشتم!

جواب بده تو رو خدا!

Heaven

Registered User
لایک‌ها
0
آره منم همیشه می خواستم ایk سوال رو بپرسم همه چیز برام مهمه جز MP3 منم حول و حوش 250 چی بخرم؟ حقیقتش دوربین از همه چیز برام مهمتره. این سری های جدید سونی اریکسون که دوربین هاشون اتوفوکوس داره چطورن؟

gba

Registered User
لایک‌ها
25
اگه می خواهی نوکیا باشه همین خوبه یا 6681 که فکر نکنم پولت بهش برسه.

gba

Registered User
لایک‌ها
25
به نقل از aminjooon2005 :
سلام...
من ميخوام يه 6630 بگيرم بودجه مم تا سقف 250 هست
چيزايي كه واسم مهمه
1. دوربين
2.برنامه ها و بازي
3.امكانات جانبي
و...
در همه چيز برام مهمه بجزMP3!

قيمت مموري 512 مگ اين گوشي چنده؟
قيمت قلم نوري اين گوشي چنده؟
ميشه از اين گوشي به عنوان وب كم (با بلوتوس)استفاده كرد؟
ايني كه ميگن GPS داره راسته؟
اگه بايد براش GPS خريد قيمت ش چقد؟
مشكلي در اجراي برنامه ها داره يا نه؟

اصلا گوشي خوبي هست يا ؟ يا انتخاباي بهتري دارم؟؟
+ باشكلش مشكلي ندارم
+ حتما" نوكيا باشه!
:blink: چقد نوشتم!

جواب بده تو رو خدا!
مموری MMC می خوره حدود 30 تومن بید.
قلم نوری را به سختی می تونی گیر بیاری.
با برنامه های خودش مشکلی نداره. (سری 60)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
GPS که نداره ...کی گفته داره؟؟

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
وبكم چي ميشه به عنوان وبكم استفاده كرد؟
---------------------------------------------------------------------
آقا سوني اريكسون ها بازي و برنامه هم براش پيدا ميشه؟
تو اين رنج قيمتا سوني بهتره يا نوكيا

الان سوني اريكسون تا 250 هزار چي پيدا ميشه ؟
دوربينش و ... رديفه
اگه مي شه مقايشه اي بين يه سوني و 6630 انجام بدين (تا 250 هزار)

در يك كلام سوني يا نوكيا 6630؟:cheff: :cheff:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من این دوتا تاپیک رو ادغام کردم.

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
خوب شد گفتي
همون لحظه پست زدم وقتي سند كردم ديدم اومد ايجا شاخ در اووردم!
:happy:

بالا