برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد خريد بيمه شخص ثالث و بدنه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بیمه هایی مثل کوثر و آرمان چند درصد تخفیف بهتون میدادن؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
بیمه هایی مثل کوثر و آرمان چند درصد تخفیف بهتون میدادن؟
آرمان که فکر نمیکنم زیاد معتبر باشد، کوثر هم 20 درصد تخفیف داشت ولی برای ماشینهایی که 8 سال تخفیف داشتند شامل نمیشد، فقط تخفیف البرز شامل من میشد.

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
بیشترین تخفیف بیمه شخص ثالث(علاوه بر تخفیف سالانه عدم خسارت) را حالا کجا میده؟
این اواخر کجا بیمه ثالث ماشینتون را تمدید کردین و چند درصد تخفیف بیشتر گرفتین؟

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
اگه بیمه بدنه داشته باشیم مثلا با پراید بزنیم به یه ماشین مدل بالا و مقصر هم ما باشیم بیمه بدنه خسارت ماشین ما و ماشین کسی که بهش زدیم میده؟

bene

Registered User
لایک‌ها
481
بیمه ایران خیلی دزد تشریف داره
ماشین ما خسارت دید نصف خسارت را ندادند
خدا ازشون نگذره
پرونده تصادف صوری درست میکنند پول مردم را میرزند تو جیبشون بعد که یه ماشن خسارت دید می خواند نصف خسارتش را بدند
فقط کافیه ( اختلاس در بیمه ایران ) را گوگل کنید

Bigboss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان
من یک بیمه شخص ثالث باید تهیه کنم. تا پارسال بعضی شرکت های بیمه تخفیف ویژه (علاوه بر تخفیف عدم خسارت) می دادند. مثلا من پارسال بیمه شخص ثالث کوثر را با 20 درصد تخفیف علاوه بر تخفیف عدم خسارت تهیه کردم. ولی امسال ظاهرا از تخفیف ویژه خبری نیست! و قیمت ها یکسان شده! اگر کسی میدونه کدوم بیمه تخفیف ویژه میده لطفا راهنمایی کنه؟ الان بیشترین تخفیف بیمه شخص ثالث(علاوه بر تخفیف سالانه عدم خسارت) را کدوم بیمه میده؟
به بیمه ایران و بیمه کوثر زنگ زدم نرخشون یکسانه!!! خب اگه بخاد یکسان باشه آدم میره شرکت بیمه معتبرتر!
این اواخر کجا بیمه ثالث ماشینتون را تمدید کردین و چند درصد تخفیف ویژه گرفتین؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام دوستان
من یک بیمه شخص ثالث باید تهیه کنم. تا پارسال بعضی شرکت های بیمه تخفیف ویژه (علاوه بر تخفیف عدم خسارت) می دادند. مثلا من پارسال بیمه شخص ثالث کوثر را با 20 درصد تخفیف علاوه بر تخفیف عدم خسارت تهیه کردم. ولی امسال ظاهرا از تخفیف ویژه خبری نیست! و قیمت ها یکسان شده! اگر کسی میدونه کدوم بیمه تخفیف ویژه میده لطفا راهنمایی کنه؟ الان بیشترین تخفیف بیمه شخص ثالث(علاوه بر تخفیف سالانه عدم خسارت) را کدوم بیمه میده؟
به بیمه ایران و بیمه کوثر زنگ زدم نرخشون یکسانه!!! خب اگه بخاد یکسان باشه آدم میره شرکت بیمه معتبرتر!
دیگه هیچ تخفیف ویژه ای وجود نداره چون از طرف بیمه مرکزی منع شده(که البته تصمیم درستی بوده)؛فقط ۲.۵ ٪ تخفیف مجاز هست؛برین همون شرکتی که قبلا بیمه نامه اشو داشتین یا بنطرتون خدماتش بهتر هست

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام دوستان
سایت رو ببین
http://bimebazar.com/

Sent from my MI 5 using Tapatalk

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروزه اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری برای استعلام قیمت بیمه بدنه خودرو و سایر خدمات بیمه ای و خرید اینترنتی آنلاین بوجود آمده و فعالیت می‌کنند. این امر کمک شایانی به صرفه‌جویی در وقت و افزایش سرعت ارائه خدمات می‌گردد. همچنین بیمه‌گذاران محترم می‌توانند در منزل یا محل‌کار خود قیمت‌های شرکتهای بیمه‌گر مختلف را مقایسه و بهترین را انتخاب کنند.

در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین به چه مواردی توجه کنیم؟
علی‌رغم مزایایی که تهیه بیمه از طریق استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین دارد، اما معایبی نیز وجود دارد که امید است بزودی با توسعه فرهنگ ارائه صحیح خدمات بیمه ای اینترنتی برطرف گردند. از جمله مهمترین این معایب عدم ارائه اطلاعات، آگاهی و مشاوره لازم و صحیح به بیمه‌گذاران محترم در هنگام استعلام قیمت بیمه بدنه و خرید اینترنتی آنلاین است. در نتیجه این عدم آگاهی بیمه‌گذاران محترم اقدام به تهیه ارزانترین نوع بیمه نامه بدون توجه به شرایط و پوشش‌های آن می‌کنند. لذا زمانی که دچار حادثه شده و برای دریافت خسارت به شرکت بیمه گر مربوطه مراجعه می‌کنند در می‌یابند که مبلغی بسیار کمتر از خسارت واقعی می‌توانند دریافت کنند.
حتی در بعضی از موارد هیچ مبلغی بابت خسارت مربوطه به آنها پرداخت نمی‌گردد!

عموما بعضی از اپلیکیشن‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی جهت ارائه پایین‌ترین قیمت ، با حداقل پوشش‌های ممکن قیمت بیمه نامه را به مشتری اعلام می‌کنند. مشتری نیز که به دنبال بیمه نامه با کمترین قیمت است سریعا بدون بررسی دقیق شرایط و پوششها نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام می‌کند!

جهت راهنمایی و مشاوره در خصوص استعلام اینترنتی قیمت بیمه روی عکس زیر کلیک کنید:

e-invoicing-carbody.jpg

مشاوره و استعلام قیمت اینترنتی بیمه بدنه

persianman58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
dieh99.jpg

مبلغ دیه سال ۹۹ به همراه دیه در ماه های حرام و دیه اعضای بدن مشخص شد.
مبلغ دیه سال ۹۹ در ماه‌ های غیرحرام با رشد ۲۰ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۸ ، ۳۳۰ میلیون‌ تومان و نرخ دیه سال ۱۳۹۹ در ماه های حرام نیز برابر ۴۴۰ میلیون تومان تعیین شد.
سخنگوی قوه قضائیه افزود:

در ماه‌های غیرحرام دیه سال ۹۹ از ۲۷۰ میلیون تومان به ۳۳۰ میلیون تومان رسید و از اول فروردین ۹۹ لازم‌الاجراست.
با توجه به افزایش نرخ دیه حداقل و حداکثر تعهد مالی بیمه ثالث وسایل نقلیه موتوری به شرح زیر است:

• حداقل تعهد مالی بیمه ثالث در سال ۹۹ : ۱۱میلیون تومان
  • حداکثر تعهد مالی بیمه ثالث در سال ۹۹ : ۲۲۰ میلیون تومان
همچنین باتوجه به دیه سال ۹۹ سقف ارزش ریالی برای خودروهای متعارف به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

طبق تبصره ۴ ماده ۸ قانون جدید بیمه شخص ثالث مصوب سال۱۳۹۵ حداکثر خسارتی که مالک یک خودرو گرانقیمت یا نامتعارف در تصادفات می‌تواند از مقصر حادثه بابت خسارت وارده مطالبه نماید ۱۸۰ میلیون تومان در سال ۱۳۹۸ است (نصف دیه در ماه‌های‌ حرام) حتی اگر خسارتی که به خودروی وی وارد شده بیش از این عدد باشد. اکنون طبق دیه سال ۹۹ این رقم به ۲۲۰ میلیون تومان افزایش یافت.

بالا