برگزیده های پرشین تولز

راهنمايي در مورد خريد گوشي (فوري)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
بزرگان كه مي گنند نصب مي شه!! :cool:

به نقل از ataasgari :
- گوشي بدون پيغام گير ارائه ميشه ولي من ديدم كه روش نصب مي كنند و باعث مشكلاتي ميشه .
- براي نصب برنامه هاي جاوا هم از هركدوم از روشهاي بالا ميتونيد استفاده كنيد به علاوه ي ام ام اس و ايميل
- سيستم عاملش Mophun هستش و برنامه ها و بازي هاي جاوا رو هم اجرا ميكنه . كيفيت تصويرشم خيلي خوبه
اگر بازهم سوالي بود در خدمتم...

به نقل از ataasgari :
- اگر احتياج داري و خيلي مهمه ، نصب كن . ولي چون نرم افزار مورد تاييد سوني اريكسون نيست ، اشكالاتي ممكنه به وجود بياره از جمله كند شدن اجراي دستورات، هنگ كردن.

ولي كاش يه لينك هم از اين پيغام گيري كه عطاخان مي گه يا خودشون يا يه آدم خير پيدا بشه بده!! :rolleyes:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
مگه حافظه اش چنده؟
بعدش حتما از اين برنامه هاي جاوا هست كه 2 زار نميارزه! چون عطا هم قبولش نداره

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
m-sh عزيز ، برنامه اي كه قبلا گفتم ، تاجايي كه يادمه اسمش ZSecretary بود و به زبان جاوا ، من در يكي از هاب هاي با استفاده از نرم افزار DC پيدا كرده بودم كه متاسفانه به همراه بقيه آرشيو نرم افزاري ام از بين رفت . ولي شما ميتوني در هابها دنبال همچين اسمي بگردي و فايل رو پيدا كني ، اگر من هم پيدا كردم برات ارسال مي كنم ... يك راه ديگه هم براي نصب اين برنامه هست ... بعضي از نمايندگي ها و فروشگاه هاي سوني اريكسون اين نرم افزار رو دارند و با دريافت مبلغي اين نرم افزار رو نصب مي كنند ... "بازهم تاكيد مي كنم كه اين برنامه رو نصب نكن"

kajkolahkhan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام، ميخواستم ببينم که گارانتی که تو ايران هستش، به اسم "سيما" هستش، اين شرکت گوشی رو برای 30 ماه گارنتی ميکنه، ولی گارانتی خود اوانگار 1 سال هست، کدوم رو بخرم بهتره؟ در ضمن گوشيی که ميخوام بخرم ظZ600 هستش.. ممنون ميشم اگه زودتر جواب بدين

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از kajkolahkhan :
سلام، ميخواستم ببينم که گارانتی که تو ايران هستش، به اسم "سيما" هستش، اين شرکت گوشی رو برای 30 ماه گارنتی ميکنه، ولی گارانتی خود اوانگار 1 سال هست، کدوم رو بخرم بهتره؟ در ضمن گوشيی که ميخوام بخرم ظZ600 هستش.. ممنون ميشم اگه زودتر جواب بدين
آوانگار ، چون نماينده رسمي خدمان سوني هستش

بالا