برگزیده های پرشین تولز

راهنمايی برای خريد گوشی نوکيا

hamidvakili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

امروز عصر رفتم برای خرید اینجا 262 قیمت5700 هست.همه چیز خوب بود تا از بد شانسی فروشنده یکی امد و 5700که خریده بود به قول خود شما گفتنی کی بردش پنکه شده بود امده بود بپرسه حالا باید چکار کنه ایا متل قاب یک جورایی قابل تعویضه یا نه خلاصه دل ما رو خالی کرد.5دقیقه دور تر امده بود یکی از قرمز هاش رو گرفته بودم
گفتم حالا یک سوال دیگه هم بپرسم متلا حالا امدیم متل این بنده خدا کیبردش پنکه شد وبه قول خودش با کوچکترین فشاری چرخید تکلیف چی است ایا قطعه یدکیش توی بازار هست.من که شرح حال دادم گفت برو یک دست دوم6630بخر. این گوشی 5700به قول خودش خرکار نیست.خلاصه این گوشی گرفتن هم برای ما شده معضل.ان 70که میگید قدیمیه. ان 73یکم گرونه و 5700که ظاهرا یک جورایی فضرته اما خدایش قرمزش شیکه.
اگر اینجا تعصب ندارید روی این مدل راهمنایی کنید . اینم بگم من اول سامسونگ ا 800داشتم و هنوز هم دارمش
بعد یک 6610ای خریدم هر دو خوب و سالمند هرچند پر از خشند ولی نشکستند .100000بار هم زمین خوردند
من یک همچین چیز محکمی می خوام ولی نوکیا هم باشه. از مارک های دیگه خوشم نمی یاد.
اون یارو توی فروش گاه میگفت چون نوی 6630گرونه به خریدش نمی ارزه . برو دست دوم بخر جواب موزیکت و فیلمت رو میده .
میگفت 100گیرم میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!11 راست میگفت

همچنین6681رو توصیه کرد البته دست دومش رو .ایا گیر میاد تا چند میارزه؟؟؟

ایا کلا گرفتن گوشی دست دوم بصلاح است میشه اعتناد کرد یا نه
قبلا گفتم که می خوام یک گوشی بخرم که سر کار که گاهی بیکارم سرگرمم بکنه فیلم و مزیک بشه باهاش دید. و محکم باشه
ای کاش همین 5700 قدری قابل اعتماد تر بود. همه چیزش خوبه الا ظاهرا کیفیتش واقا ضعیفه
حالا من چکار کنم.زود بگید چون حوصله ندارم می خوام یک چیزی بگیرم تموم شه
با تشکر

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
با توجه به اینکه نوکيا رو در نظر داری پيشنهاد من همچنان 5700 هست ، در تاپيک مخصوص'ش هم میتونيد پرس و جو کنيد
6630 دست 2 رو گفت 100.000 !؟ اگر دست 2 ولی سالم باشه که ارزش داره
N70 هم گزينه مناسب ديگه ای هست که مشکل خرابی کيپد و غيره تقريبا نداره و با دوربين 2 مگاپيکسل و ساير امکانات به خوبی جواب میده و نسبت به 6630 و 6681 هم جديدتر هست

عنوان تاپيک رو عوض کردم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ایا کلا گرفتن گوشی دست دوم بصلاح است میشه اعتناد کرد یا نه

و صد البته خرید گوشی دست دو اونم از مغازه دار ریسک بزرگیه....مگر اینکه 100 در صد مطمئن باشی!!!!

بالا