برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای ارتقا سیستمم

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ضمن تشکر از شما بابت نقل قول بجاتون.
اصلا راه دور نمیخواد بریم یک سر کوچیک به امضام بزنی میبینی که با 1 تومن میشه چی جمع کرد.
تازه این سیستم من قیمت کیسشه که قیمت کلی رو برده بالا اگر اون رو یک کیس معمولی حساب کنیم میتونیم گرافیک رو بهتر و رم هارو 6 گیگ کنیم.
البته من با همین سیستم الان (البته با رم 6) هر بازی که شما بگی رو بالا اوردم و کار خودمم گرافیکه اصلا کم نمیاره.

پ.ن: از نظر بعضی دوستان سیستم خوب فقط به یک i7 و دوتا گرافیک gtx و 16 گیگ رم و یک مادربرد اورکلاک و هارد 3 ترا و 256 گیگ اس اس دی و ... میشه گفت سیستم خوب .
بزرگوار من نتونستم سیستم امضاتون رو ببینم. اما چیزی که مسلمه الان شما اگر بخواین بازی مثلاCall of Duty رو روی تنظیمات گرافیکی بالا (همه چیز روی High یا Very High ) و رزولوشن Full HD یا بالاتر ببینید حداقل کارت گرافیک GTX970 میخواد که حدود 1500000 تومان پولشه. الان PCI Express 3.0 روی کار هستش و مادربوردهاش حداقل 400000 تومان پولشونه. ورژن جدید بازی معروفی مثل Call of Duty اگر رم شما کمتر از 8 گیگ باشه اصلا پیغام خطا می ده و بیرون میاد و اجرا نمیشه!!! همین چند قلم با یه حداقل پاور و پردازنده بالای 2 میلیون میشه عزیز. این تقریبا حداقلهاست و نیازی نیست که حتما Core i7 بخرن و دو تا کارت گرافیک SLI کنن. البته اونم لطف خودشو دارهو ولی با این حداقل میشه کیفیت واقعی بازیها رو که روی تنظیمات بالای گرافیکی هستش رو دید. واقعا یه لذت دیگه داره. اما هر جور حساب می کنم میبینم 1 میلیون واقعا نمیشه سیستم خوبی واسه بازی جمع کرد.

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
بزرگوار من نتونستم سیستم امضاتون رو ببینم. اما چیزی که مسلمه الان شما اگر بخواین بازی مثلاCall of Duty رو روی تنظیمات گرافیکی بالا (همه چیز روی High یا Very High ) و رزولوشن Full HD یا بالاتر ببینید حداقل کارت گرافیک GTX970 میخواد که حدود 1500000 تومان پولشه. الان PCI Express 3.0 روی کار هستش و مادربوردهاش حداقل 400000 تومان پولشونه. ورژن جدید بازی معروفی مثل Call of Duty اگر رم شما کمتر از 8 گیگ باشه اصلا پیغام خطا می ده و بیرون میاد و اجرا نمیشه!!! همین چند قلم با یه حداقل پاور و پردازنده بالای 2 میلیون میشه عزیز. این تقریبا حداقلهاست و نیازی نیست که حتما Core i7 بخرن و دو تا کارت گرافیک SLI کنن. البته اونم لطف خودشو دارهو ولی با این حداقل میشه کیفیت واقعی بازیها رو که روی تنظیمات بالای گرافیکی هستش رو دید. واقعا یه لذت دیگه داره. اما هر جور حساب می کنم میبینم 1 میلیون واقعا نمیشه سیستم خوبی واسه بازی جمع کرد.
باید لینکش باز بشه مشکلی نداره.
ولی چیزی که مشخصه اینکه من گفتم تمام بازی هارو با این سیستم بالا اوردم ولی نگفتم که روی مانیتور فول اچ دی با روزولوشن 1080 با تنظیمات گرافیکی های بالا اوردم من تمامی بازی هارو که اخیرا هم بازی واچ داگز بود که با این سیستم بالا اوردم ولی تتظیمات روی های بود ولی خب مانیتور فول اچ دی نبود .
مطئله بعدی هم اینکه من نسبت به سیستم ایشون گفتم که میتونن 1 تومن یک سیستم مناسب جمع کنن اگر ایشون میگفتم قصد دارن تا 7 میلیون هزینه کنن خب صد در صد نمیگفتم با یک توئمن میشه یک سیستم مناسب جمع کرد.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
Gigabyte H97-D3H که PCI Express 3.0 هستش.
من فقط میدونم 400 تومن پول زوریه برای مین و الکیه برای یه سیستم سطح متوسط یا پایین
فرق بین pci express 2 و 3 تو گرافیکای غول ناچیزه چه برسه به رده پایینتر!!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
پ.ن: اگه مانیتور فول اچ دی نیست یا نمیخوان رو فول اچ دی بازی اجرا کنید gtx 750 کاملا برای الترا بازی ها ج میده

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
من فقط میدونم 400 تومن پول زوریه برای مین و الکیه برای یه سیستم سطح متوسط یا پایین
فرق بین pci express 2 و 3 تو گرافیکای غول ناچیزه چه برسه به رده پایینتر!!

تمام کارت گرافیکهای جدید همشون PCI Express 3.0 هستند. اگر کارت گرافیک پایین کسی بخره اون موقع PCI Express 2.0 بدردش می خوره. کلا بستگی داره به اینکه چه کارت گرافیکی بخریم و چقدر از سیستم توقع داشته باشیم. اصلا هم پول الکی نیستش. اینم اختلاف این دو که از نظر شما ظاهرا ناچیزه!!!!
Base Clock Speed: PCIe 3.0 = 8.0GHz, PCIe 2.0 = 5.0GHz, PCIe 1.1 = 2.5GHz
Data Rate: PCIe 3.0 = 1000MB/s, PCIe 2.0 = 500MB/s, PCIe 1.1 = 250MB/s
Total Bandwidth: (x16 link): PCIe 3.0 = 32GB/s, PCIe 2.0 = 16GB/s, PCIe 1.1 = 8GB/s
Data Transfer Rate: PCIe 3.0 = 8.0GT/s, PCIe 2.0= 5.0GT/s, PCIe 1.1 = 2.5GT/s

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
تمام کارت گرافیکهای جدید همشون PCI Express 3.0 هستند. اگر کارت گرافیک پایین کسی بخره اون موقع PCI Express 2.0 بدردش می خوره. کلا بستگی داره به اینکه چه کارت گرافیکی بخریم و چقدر از سیستم توقع داشته باشیم. اصلا هم پول الکی نیستش. اینم اختلاف این دو که از نظر شما ظاهرا ناچیزه!!!!
Total Bandwidth: (x16 link): PCIe 3.0 = 32GB/s, PCIe 2.0 = 16GB/s, PCIe 1.1 = 8GB/s
دوست عزیز لطف کن قبل پست دادن
به جای این اعداد و ارقام سرچ کنی
ببینی در دنیای واقعی و بنچمارک و فریم ریت فرق بین این 2 تا چیه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
باید لینکش باز بشه مشکلی نداره.
ولی چیزی که مشخصه اینکه من گفتم تمام بازی هارو با این سیستم بالا اوردم ولی نگفتم که روی مانیتور فول اچ دی با روزولوشن 1080 با تنظیمات گرافیکی های بالا اوردم من تمامی بازی هارو که اخیرا هم بازی واچ داگز بود که با این سیستم بالا اوردم ولی تتظیمات روی های بود ولی خب مانیتور فول اچ دی نبود .
مطئله بعدی هم اینکه من نسبت به سیستم ایشون گفتم که میتونن 1 تومن یک سیستم مناسب جمع کنن اگر ایشون میگفتم قصد دارن تا 7 میلیون هزینه کنن خب صد در صد نمیگفتم با یک توئمن میشه یک سیستم مناسب جمع کرد.
عزیزم این سیستمی که بنده گفتم 7 میلیون نیست. حدود 2500000 تا 3000000 تومان درمیاد. اونوقت اگر این کیس رو به تلویزیون مثلا 40 اینچ Full HD وصل کنید و بازی رو بسته به آیتمهای گرافیکی روی High یا Very High بذارید وAnti Aliasing روی 8x بذارید اون موقع کیفیت واقعی بازی رو میبینید و لذت بازی چند برابر میشه. بسیار گرافیک طبیعی تر با جزئیات بیشتر و شفاف تر و جذاب تر خواهید دید. چیزی که هیچوقت روی یک کنسول به اون کیفیت نخواهید دید. ممنون که در این بحث شرکت کردید.

Last edited:

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
عزیزم این سیستمی که بنده گفتم 7 میلیون نیست. حدود 2500000 تا 3000000 تومان درمیاد. اونوقت اگر این کیس رو به تلویزیون مثلا 40 اینچ Full HD وصل کنید و بازی رو بسته به آیتمهای گرافیکی روی High یا Very High بذارید وAnti Aliasing روی 8x بذارید اون موقع کیفیت واقعی بازی رو میبینید و لذت بازی چند برابر میشه. بسیار گرافیک طبیعی تر با جزئیات بیشتر و شفاف تر و جذاب تر خاهید دید. چیزی که هیچوقت روی یک کنسول به اون کیفیت نخواهید دید. ممنون که در این بحث شرکت کردید.
ممنون بابت جواب های قانع کننده که دادید.
من دقیق همین منظورم بود.
اگر ایشون میخوام فقط بازی ها بالا بیانو بازی کنن یک سیستم یک تومنی هم جوابگوس ولی بله اگر بخوان با کیفیت عالی بازی کنن صد در صد یک گرافیک حرفه ای تر میخوان.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دوست عزیز لطف کن قبل پست دادن
به جای این اعداد و ارقام سرچ کنی
ببینی در دنیای واقعی و بنچمارک و فریم ریت فرق بین این 2 تا چیه

پست قبلیتونو خوندم. همین جوری بدون هیچ سندی یا مثالی می فرمائید 400000 تومان زیاده واسه مادربورد! بنده هم قبول دارم اگر رزولوشن پایین باشه ممکنه یه کارتی مثل GTX750 روی تنظیمات نسبتا بالا جواب بده.
دوست عزیز حتی کارت GTX750 هم که معرفی کردید PCI Express 3.0 هستش:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=8124
اگه می خواین همینجوری فقط الکی بحث کنید بنده مخلص شما هم هستم.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
پست قبلیتونو خوندم. همین جوری بدون هیچ سندی یا مثالی می فرمائید 400000 تومان زیاده واسه مادربورد! بنده هم قبول دارم اگر رزولوشن پایین باشه ممکنه یه کارتی مثل GTX750 روی تنظیمات نسبتا بالا جواب بده.
دست عزیز حتی کارت GTX750 هم که معرفی کردید PCI Express 3.0 هستش:
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=8124
اگه می خواین همینجوری فقط الکی بحث کنید بنده مخلص شما هم هستم.
ای بابا شما چقدر بی منطقی
اخه چرا بیاد طرف 200 تومن پول مین بیشتر بده که فرق زیادیم نداشته باشه
اون پول بره به گرافیک تاثیرش خیلی بیشتره!
من دارم میگم فرق بین 2 و 3 در عمل خیلی کمه اونم تو گرافیکای غول تازه!!

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ای بابا شما چقدر بی منطقی
اخه چرا بیاد طرف 200 تومن پول مین بیشتر بده که فرق زیادیم نداشته باشه
اون پول بره به گرافیک تاثیرش خیلی بیشتره!
من دارم میگم فرق بین 2 و 3 در عمل خیلی کمه اونم تو گرافیکای غول تازه!!

ای بابا!! اگر مستند باهاتون صحبت کنن میگین سرچ نکن و تحقیر می کنید که به جای سرچ فلان کن و چنان کن. ولی دریغ از یه ذره سند و مدرک توی حرفهای شما. یعنی بیاد کارت گرافیکی GTX750 که درگاه ارتباطیش PCI Express 3.0 هست رو بذاره روی مادربوردی که PCI Express 2.0 هستش. بالاخره ما نفهمیدیم نظر شما اینه که GTX750 بخره یا نه!؟ آقای منطقی , اگر این کارت مورد نظر شما هست کاملا غلطه که روی مادربورد PCI Express 2.0 نصب بشه.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ای بابا!! اگر مستند باهاتون صحبت کنن میگین سرچ نکن و تحقیر می کنید که به جای سرچ فلان کن و چنان کن. ولی دریغ از یه ذره سند و مدرک توی حرفهای شما. یعنی بیاد کارت گرافیکی GTX750 که درگاه ارتباطیش PCI Express 3.0 هست رو بذاره روی مادربوردی که PCI Express 2.0 هستش. بالاخره ما نفهمیدیم نظر شما اینه که GTX750 بخره یا نه!؟ آقای منطقی , اگر این کارت مورد نظر شما هست کاملا غلطه که روی مادربورد PCI Express 2.0 نصب بشه.
خوب شما ورداشتی اعداد ارقام میاری که اشتباهه
من دارم میگم خرید مین برد گرون فقط با یه گرافیک و سی پی یو غول پیشنهاد میشه
با هزینه کم مین ارزون مناسب ترینه
برای gtx 750 هم کاملا هزینه اضافس

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
خوب شما ورداشتی اعداد ارقام میاری که اشتباهه
من دارم میگم خرید مین برد گرون فقط با یه گرافیک و سی پی یو غول پیشنهاد میشه
با هزینه کم مین ارزون مناسب ترینه
برای gtx 750 هم کاملا هزینه اضافس

کدومش اشتباهه؟ کدوم سایت دنیا گفته که کارت گرافیک GTX750 توی اسلات PCI Express 2.0 و 3.0 یک میزان کارآیی دارن؟! کدام سایت دیوانه ای گفته که کارت گرافیکی PCI Express 3.0 رو بذارید روی مادربوردی که اسلات گرافیکش PCI Express 2.0 هستش. ضمنا من فقطاین آمار رو دادم:

اگه شما اینارو قبول ندارید می خواین از سایت خود اینتل که تولید کننده چیپ ستهای اینتل هست لینک بدم ببینید؟

اصلا میشه کلا بفرمائید شما اساسا توی بحثهاتون مرجعتون چیه تا بنده هم بتونم از اون استفاده کنم. کدام سایتها راست میگن تا بنده هم به اونا مراجعه کنم. شما یه لینک معتبر یه حرفی یه حدیثی یه چیزی ارائه بدید تا بنده من بعد به همه بگم به جای اینکه کارت GTX750 بخرن و بذارن روی مادربورد PCI Express 3.0 بیان بذارن روی مادربوردی که درگاه گرافیکش PCI Express 2.0 هستش. آخه چرا از خودتون حرف در میارید. من بیصبرانه منتظر مراجع علمی و منابع شما هستم عزیز.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
کدومش اشتباهه؟ کدوم سایت دنیا گفته که کارت گرافیک GTX750 توی اسلات PCI Express 2.0 و 3.0 یک میزان کارآیی دارن؟! کدام سایت دیوانه ای گفته که کارت گرافیکی PCI Express 3.0 رو بذارید روی مادربوردی که اسلات گرافیکش PCI Express 2.0 هستش. ضمنا من فقطاین آمار رو دادم:

اگه شما اینارو قبول ندارید می خواین از سایت خود اینتل که تولید کننده چیپ ستهای اینتل هست لینک بدم ببینید؟

اصلا میشه کلا بفرمائید شما اساسا توی بحثهاتون مرجعتون چیه تا بنده هم بتونم از اون استفاده کنم. کدام سایتها راست میکن تا بنده هم به اونا مراجعه کنم. شما یه لینک معتبر یه حرفی یه حدیثی یه چیزی ارائه بدید تا بنده من بعد به همه بگم به جای اینکه کارت GTX750 بخرن و بذارن روی مادربورد PCI Express 3.0 بیان بذارن روی مادربوردی که درگاه گرافیکش PCI Express 2.0 هستش. آخه چرا از خودتون حرف در میارید. من بیصبرانه منتظر مراجع علمی و منابع شما هستم عزیز.
فردا برات مدرک میذارم خودت ببینی
اشتباهه ادم کلی پول به مین بده
همون پولو به گرافیک میده خیلی سود ببشتری میبره
حالا تو هی برام اعداد ارقام بذار
دارم میگم برو سرچ کن تو فریم ریت بازی ها فرق نا چیزه!!

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
فردا برات مدرک میذارم خودت ببینی
اشتباهه ادم کلی پول به مین بده
همون پولو به گرافیک میده خیلی سود ببشتری میبره
حالا تو هی برام اعداد ارقام بذار
دارم میگم برو سرچ کن تو فریم ریت بازی ها فرق نا چیزه!!

آقا شما درست میگید. بنده هیچ حرفی با شما ندارم. موفق باشی استاد.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
آقا شما درست میگید. بنده هیچ حرفی با شما ندارم. موفق باشی استاد.
من کوتاه نمیام فردا اسرع وقت میذارم هم شما چیزی یاد بگیری هم بنده حقیر
ما که با هم دعوا نداریم اومدیم برای کمک و یاد گرفتن
شما هم موفق باشی

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
من کوتاه نمیام فردا اسرع وقت میذارم هم شما چیزی یاد بگیری هم بنده حقیر
ما که با هم دعوا نداریم اومدیم برای کمک و یاد گرفتن
شما هم موفق باشی

از نظر بنده این تاپیک تمام شده هستش. عرایض شما هم برای بنده محترم و پذیرفته هستش . متشکرم. عزیز احتیاجی نیست وقت باارزشتونو تلف کنید. خود استارتر نتیجه لازم رو با حرفها و منابع ذکر شده می گیره. ممنون که وقت گذاشتید. شب خوش.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
از نظر بنده این تاپیک تمام شده هستش. عرایض شما هم برای بنده محترم و پذیرفته هستش . متشکرم. عزیز احتیاجی نیست وقت باارزشتونو تلف کنید. خود استارتر نتیجه لازم رو با حرفها و منابع ذکر شده می گیره. ممنون که وقت گذاشتید. شب خوش.
اینم ذکر منبع
http://m.hardocp.com/article/2012/07/18/pci_express_20_vs_30_gpu_gaming_performance_review/1
و هزاران منبع دیگر که با سرچ در گوگل میشه دید
تفاوت کاملا ناچیز و در خیلی موارد صفر هست.دلیلشم اینه که کارت های گرافیک هنوز به قدرتی نرسیدن که براشون 2 کم باشه!

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
اینم ذکر منبع
http://m.hardocp.com/article/2012/07/18/pci_express_20_vs_30_gpu_gaming_performance_review/1
و هزاران منبع دیگر که با سرچ در گوگل میشه دید
تفاوت کاملا ناچیز و در خیلی موارد صفر هست.دلیلشم اینه که کارت های گرافیک هنوز به قدرتی نرسیدن که براشون 2 کم باشه!
پ.ن: شما فکر کنم بهتر باشه به پیشنهاد لپ تاپ و بد گفتن از لینوو ادامه بدی[emoji6]

والا مي خواستم تمومش كنم. اما فقط براي اينكه اطلاعاتتون تكميل بشه خدمتتون عرض كنم كه :
1) كارت گرافيكي كه در لينك شما مورد تست واقع شده nVidia Geforce GTX680 كه پورت ارتباطيش PCI Express 2.0 هستش. اينو قبول داريد يا نه؟
2) كارت گرافيكي پيشنهادي شما يعني nVidia Geforce GTX750 پورت ارتباطيش PCI Express 3.0 هستش. اينو قبول داريد يا نه؟
3) اينو ديگه تمام افراد خبره ، مجرب و تحصيلكرده هاي مرتبط مي دونن كه اگر كارت گرافيكي كه پورتش PCI Express 2.0 هستش رو روي مادربوردي كه اسلات كارت گرافيكش PCI Express 3.0 هستش بذاريد نهايتا با سرعت كه همون PCI Express 2.0 باشه كار ميكنه. پس كارت گرافيك GTX680 چون خودش PCI Express 2.0 هستش هيچ فرقي نمي كنه كه روي مادربوردي نصب بشه كه اسلات گرافيكش PCI Express 3.0 يا 2.0 هستش و هيچ فرقي از نظر كارايي در اين دو حالت نداره. دقيقا مثل اين مي مونه كه شما هارد SATA II رو وصل كنيد به پورت SATA III . اين هارد نهايتا با همون سرعت SATA II كار مي كنه. يا مثلا دستگاه USB 2.0 رو وصل كنيد به پورت USB 3.0 . نهايتا با سرعت USB 2.0 كار ميكنه. اين مثالها رو مي زنم كه متوجه بشيد. اگر نياز به مدرك داريد بفرمائيد. آيا اين بند رو قبول داريد؟
4) ضمنا پيشنهاد شما GTX750 هستش ولي لينكي كه داديد نه از نظر ورژن PCI Express با كارت گرافيك تست شده سنخيت داره و نه GTX750 كه مورد بحثه رو آزمايش كرده. پس اصلا بدرد اين بحث ما نمي خوره.

ببين عزيز من همش دارم محترمانه با عبارات در خور شان انجمن ، بدون تمسخر باهاتون بحث مي كنم. اينكه شما توجيه بشيد يا نشيد فرقي به حال بنده نمي كنه. اما لحن صحبت شما دفعه قبل هم مناسب نبود كه گزارش دادم و مديريت پستتونو ويرايش كرد. اگر بازم با جملاتي تمسخر آميز نظير ايني كه الان گفتيد"پ.ن: شما فکر کنم بهتر باشه به پیشنهاد لپ تاپ و بد گفتن از لینوو ادامه بدی" ادامه بديد خودمو هم دهن شما نميكنم و به مديريت گزارش مي دم. خيالت راحت. گرچه پاسخ شما به موارد 1 تا 4 برام روشن مي كنه كه اصلا هدف شما چيه و در چه سطح اطلاعااتي هستيد. اهل بحث و منطق هستيد يا اومديد الكي خودي نشون بديد.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
والا مي خواستم تمومش كنم. اما فقط براي اينكه اطلاعاتتون تكميل بشه خدمتتون عرض كنم كه :
1) كارت گرافيكي كه در لينك شما مورد تست واقع شده nVidia Geforce GTX680 كه پورت ارتباطيش PCI Express 2.0 هستش. اينو قبول داريد يا نه؟
2) كارت گرافيكي پيشنهادي شما يعني nVidia Geforce GTX750 پورت ارتباطيش PCI Express 3.0 هستش. اينو قبول داريد يا نه؟
3) اينو ديگه تمام افراد خبره ، مجرب و تحصيلكرده هاي مرتبط مي دونن كه اگر كارت گرافيكي كه پورتش PCI Express 2.0 هستش رو روي مادربوردي كه اسلات كارت گرافيكش PCI Express 3.0 هستش بذاريد نهايتا با سرعت كه همون PCI Express 2.0 باشه كار ميكنه. پس كارت گرافيك GTX680 چون خودش PCI Express 2.0 هستش هيچ فرقي نمي كنه كه روي مادربوردي نصب بشه كه اسلات گرافيكش PCI Express 3.0 يا 2.0 هستش و هيچ فرقي از نظر كارايي در اين دو حالت نداره. دقيقا مثل اين مي مونه كه شما هارد SATA II رو وصل كنيد به پورت SATA III . اين هارد نهايتا با همون سرعت SATA II كار مي كنه. يا مثلا دستگاه USB 2.0 رو وصل كنيد به پورت USB 3.0 . نهايتا با سرعت USB 2.0 كار ميكنه. اين مثالها رو مي زنم كه متوجه بشيد. اگر نياز به مدرك داريد بفرمائيد. آيا اين بند رو قبول داريد؟
4) ضمنا پيشنهاد شما GTX750 هستش ولي لينكي كه داديد نه از نظر ورژن PCI Express با كارت گرافيك تست شده سنخيت داره و نه GTX750 كه مورد بحثه رو آزمايش كرده. پس اصلا بدرد اين بحث ما نمي خوره.

ببين عزيز من همش دارم محترمانه با عبارات در خور شان انجمن ، بدون تمسخر باهاتون بحث مي كنم. اينكه شما توجيه بشيد يا نشيد فرقي به حال بنده نمي كنه. اما لحن صحبت شما دفعه قبل هم مناسب نبود كه گزارش دادم و مديريت پستتونو ويرايش كرد. اگر بازم با جملاتي تمسخر آميز نظير ايني كه الان گفتيد"پ.ن: شما فکر کنم بهتر باشه به پیشنهاد لپ تاپ و بد گفتن از لینوو ادامه بدی" ادامه بديد خودمو هم دهن شما نميكنم و به مديريت گزارش مي دم. خيالت راحت. گرچه پاسخ شما به موارد 1 تا 4 برام روشن مي كنه كه اصلا هدف شما چيه و در چه سطح اطلاعااتي هستيد. اهل بحث و منطق هستيد يا اومديد الكي خودي نشون بديد.
اون کارت گرافیک gtx 680 نسخه 3 رو ساپورت میکنه دیگه ساده ترین چیزو شما نمیدونید؟ یه مدرک بیار که 2 هست مرد مومن؟

شما تنها کاری که میکنید فرا فکنیه اخه ساتا چه ربطی به pci داره؟ الان یه هارد مکانیکی ساتا 2 با 3 چقدر فرقشه؟ حالا فرق ssd چی؟ موضوع اینه که در کارت گرافیک تکنولوژی به اون حد نرسیده که کامل از 3 استفاده کنه
جی تی ایکس 750 هم یه کارت مید رنج هست نه high end که pci express 2 براش کم باشه و گلوگاه ایجاد کنه! موضوع اینه که شما اطلاعی از سخت افزار نداری هی میخوای با اعداد ارقام به من بقبولونی! جوری که شما میگی باید usb3 سرعت فضایی بده ولی هنوز دیوایس ها به اون حد نرسیدن
من موندم چجوری به موضوع ساده رو بفهمونم
مین گرون خریدن رو همه اساتید بر این عقیده ان که برای یه سیستم غول خوبه نه ارزون قیمت
چه فایده داره قیمت مین با گرافیک یکی باشه (مثلا!) در صورتی که 200 بذاری رو گرافیک خروجی خیلی بهتری داری
اگه من اشتباه میکنم خوب ثابت کن با مدرک معتبر این خط این نشون

Last edited:
بالا