آژانس هواپیماییexchanging

راهنمایی برای حل مشکل قالب وردپرس

شروع موضوع توسط Cyberlife ‏11 می 2010 در انجمن Wordpress - وردپرس

1. Cyberlife

Cyberlife Registered User

سلام ، من چند تا مشکل توی قالب دانلودها داشتم که ممنون میشم بهم کمک کنید .

مشکل اول در مورد کادرهای تبلیغات وسط سایت هست . همانطور که در عکس میبینید توی صفحه اول 2 کادر تبلیغات

به درستی نمایش داده میشه

ولی در صفحه ادامه مطلب فاصله بین 2 کادر تبلیغات زیاد میشه

مشکل دوم در footer سایت هست ، همانطور که توی عکس میبینید صفحات سایت زیر ابرواژه قرار گرفته و تنظیم اون

بهم ریخته .

و مشکل سوم یا بهتره بگم سوال سوم اینه که در کادرهای تبلیغات وسط ، کادر اولی در سایت اصلی در حقیقت

مربوط به نمایش موبایلها به صورت Slideshow بود . که کدهای اون هم در فایلهای index.php و page.php و style.css

و base.css وجود داره ، حالا من میخوام به جای نمایش موبایل به صورت slideshow لینکدونی یا تبلیغات یا لینکهای

فروشگاه رو قرار بدم ، چطور باید کدهای مربوط به نمایش موبایل رو از این فایلها بردارم که این کادر یا باکس به هم

نریزه .

2. eshahrvand

eshahrvand کاربر تازه وارد

دوست عزیز، یک کمی سوالاتون گنگ بود برام یعنی همه ی اینها به نظر ساده است و من نفهمیدم در مورد کدوم قسمت سوال دارید.

برای سوال اول این توضیح که در صفحه ی اصلی شما باید روی یک فایل کار کنید و برای ادامه ی مطلب روی فایل دیگه. ممکنه یکی از این صفحات تنظیمش درست باشه ولی دومی تفاوتی توی کلاس یا جا داشته باشه

سوال دوم رو اگر بتونی فایل قالب رو برام بفرستی برات درست می کنم. فکر میکنم یک کد padding رو فاصله اش رو باید با چپ و راست درست کنی.

سومی هم که کد این وسط یه کد جاوااسکریپت ه احتمالا به راحتی میشه حذفش کرد ولی برای این که کادر بهم نریزه نگاه کن ببین در زمان پاک کردن اصلاعات هیچ کدوم از بلوک ها یا تگ ها یا کلاس ها از بین نره که باز هم اگر دوست داشتی میتونم این کار رو برات انجام بدم.

فقط من امتحان دارم شاید وقت نکنم زیاد سر بزنم اینجا، توی وبلاگم یه کامنت بذاری برات انجام میدم

:دی