برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای صادرات زعفران خراسان به کشور های همسایه !!!

bizhan-n

Registered User
لایک‌ها
7
از خیرش بگذر دنگ و فنگ زیاد اره تو همین ایران آب کن میتونی تو ایران هم 3 بفروشی

انگار حق با شماست .باشه مشکلی نیست از خیرش گذشتیم.میشه بگین کجا 3 میخرن.اگه خودت خریداری بهم بگو هر چقدر بخوای میتونم برات جور کنم
اگه 3 بخرن که ما مگه دیونه ایم بریم خارج از کشور آبشون کنیم.تازاه اونم با ریسک بالا.شاید هم سرمون زیر آب کنن هم زعفرون رو کش برن
راهنمایی کنین لطفا

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
انگار حق با شماست .باشه مشکلی نیست از خیرش گذشتیم.میشه بگین کجا 3 میخرن.اگه خودت خریداری بهم بگو هر چقدر بخوای میتونم برات جور کنم
اگه 3 بخرن که ما مگه دیونه ایم بریم خارج از کشور آبشون کنیم.تازاه اونم با ریسک بالا.شاید هم سرمون زیر آب کنن هم زعفرون رو کش برن
راهنمایی کنین لطفا

دوست من

اگر قیمتهایتان مناسب باشد شاید ، بحث بسته بندی و صادراتش را ما از اینجا فعال کنیم . فقط لطف کنید بفرمایید توانایی شما در تهیه زعفران در چه حد است ؟

ممنون

bizhan-n

Registered User
لایک‌ها
7
دوست من

اگر قیمتهایتان مناسب باشد شاید ، بحث بسته بندی و صادراتش را ما از اینجا فعال کنیم . فقط لطف کنید بفرمایید توانایی شما در تهیه زعفران در چه حد است ؟

ممنون

آقای ظلمت.من درست متوجه منظورتان نشدم.هر چقدر نرخ بازار باشه.مثلا اگر شما اینکار رو برای من انجام بدین بابت هر کیلو چند درصد باید پرداخت کنم.و قیمت اون شکور نسبت به داخل چقدر بالاتره.
مشکلی بابت تهیه ندارم.اگه ببینم کارم میگیره بالای 100 کیلو هم میتونم ردیف کنم.البته اینو بگم نه بصورت یکجا.مثلا هفته ای 20 کیلو

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
آقای ظلمت.من درست متوجه منظورتان نشدم.هر چقدر نرخ بازار باشه.مثلا اگر شما اینکار رو برای من انجام بدین بابت هر کیلو چند درصد باید پرداخت کنم.و قیمت اون شکور نسبت به داخل چقدر بالاتره.
مشکلی بابت تهیه ندارم.اگه ببینم کارم میگیره بالای 100 کیلو هم میتونم ردیف کنم.البته اینو بگم نه بصورت یکجا.مثلا هفته ای 20 کیلو

سلام دوست من

عرض من این بود که ما به صورت فله از جنابعالی تهیه کنیم و در بوشهر مرکزی برای بسته بندی مجهز کنیم lو اونها رو ارسال به امارات بفرستیم و از اونجا به چین و اروپا (بسته به تناسب بازار و کیفیت بازار یابی ما) صادر کنیم . ما از شما خرید نقدی می کنیم . البته کمیت و کیفیت محصول شما باید حداقل استاندارد ایر ان رو پاس کنه . در هر حال ما کلیه مراحل ٰ استاندارد ایران و اون استاندارد کنترل تولید و بحث بسته بندی و صادرات رو خودمون انجام می دیم و با جنابعالی هم با توجه به حسن طبع و جدیتی که در کار دارید انشاء الله در بحث قیمت به یک توافقی می رسیم . من برای یک قرار کاری این هفته از عید غدیر دبی هستم . و با دفتر دبی شرکت در مورد بازار یابی برای فروش محصول صحبت خواهم کرد . و مقدمات کار رو فراهم می کنم .
در مورد این دوستمون هم که فرمودند تجار ایرانی در صادرات به اروپا غش در معامله می کنند ٰ‌فکر می کنم برای واردات محصولات زراعی به مجموعه اتحادیه اروپا یه مجموعه مقررات و استانداردهای بسیار سخت گیرانه ای هست که در صد این کار رو پایین می اره در غیر این صورت دوستان صادر کننده در این امر تقلب در فروش خبره شده اند . :D
پایدار باشید

Last edited:

poorhashemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و خسته نباشید
اگر مایل به فروش زعفران در کشور چین هستیند .ما آماده همکاری چه ازنظرترخیص و چه ازنظر بازار بابی و فروش با جنابعا لی هستیم

poorhashemi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در چین 2 شرکت صادرات و واردات دارم در تهران هم شرکت ترخیص کالا دارم اگر مایل به صادرات کالائئ از ایزان همچون زعفران و یا دیگر کالاها را داشتین بنده در خدمتتان هستم
هم ترخیص زعفران در چین. هم بازلر یابی برای فروش زعفران .و حتی فروش زعفرات

parastoo1987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که در خصوص صادرات زعفران اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند.
با توجه به گفته مسئولان ، فقط 30درصد زعفران صادراتی بطور بسته بندی شده و تحت برند مشخص صادر میشه و مابقی بطور فله ای صادر میشن و این به دلیل عدم برند سازی مناسب هست. با توجه به اینکه صدور زعفران بطور فله ای شرایطی داره از جمله بسته بندی ، گواهی استاندارد ، نام شرکت تجاری و... پس اینجا یه تناقضی وجود داره . سوال من اینه که 70% صادرات فله ای آیا بدون برند انجام میشه ؟ چطوری ؟؟ اگه بدون برند باشه که درواقع قاچاق محسوب میشه!

ali ad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز با سلام
بنده می توانم در داخل ایران زعفران تهیه کنم و برای شما ارسال کنم
تهیه زعفران از من و فروش در چین از شما
در صورت تمایل به همکاری لطفا" به من mail بزنید [email protected]

ali ad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز با سلام
بنده می توانم در داخل ایران زعفران تهیه کنم و برای شما ارسال کنم
تهیه زعفران از من و فروش در چین از شما
در صورت تمایل به همکاری لطفا" به من mail بزنید [email protected]

رسول56

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یا سلام

من مقدار زیادی زعفران با کیفیت دارم می خوام در زمینه صادرات به چین یا کشور های دیگه فعالیت کنم .اگه تمایل به همکاری دار ین ممنون میشم باهام تماس بگیرین.09153014631

fernasp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب 20 کیلو زیاده.برای بسته های 100 گرمی.یعنی کسی اونجا نمی تونه بسته بندی کنه.من بصورت فله بهش بدم
شرایط گرفتن این کارت بازرگانی رو میشه توضیح بدین و نحوه گرفتنش ممنون

با ایمیل من تماس بگیر تا راهنمائیت کنم .
[email protected]

damavand4867

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در چین 2 شرکت صادرات و واردات دارم در تهران هم شرکت ترخیص کالا دارم اگر مایل به صادرات کالائئ از ایزان همچون زعفران و یا دیگر کالاها را داشتین بنده در خدمتتان هستم
هم ترخیص زعفران در چین. هم بازلر یابی برای فروش زعفران .و حتی فروش زعفرات

سلام من تصمیم دارم شروع به صادرات زعفران کنم لطفا" اگر امکانش هست یاشماره موبایلتون رو به به ادرس ایمیل من بفرستید که با شما تماس بگیرم یا شماره من تماس بگیرید
09382538340 وزیری
[email protected]

pedramzand

Registered User
لایک‌ها
29
بهترین کار اینه که بدی یه آشنا کار بلد قاچاقی ببره دبی اونجا ازت خوب میخرن

mehrdad1993

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگر خواستی صادر کنی به کشور امارات متحده عربی و شهر دوبی یا جاهای دیگه من راحت برات میفرستم.
برام پیام خصوصی بفرست.
من خودم کارم واردات و صادرات در کشورهای عربی هست.

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
دارید زعفرون یا فروش رفت ؟

saramoqadam100gmail.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بنده اهل خراسانم و 20 کیلو گرم زعفران سرگل ممتاز دارم.قیمت در ایران از 1900 شروع می شود تا بالای 2 میلیون.بنده میخواستم بدونم.آیا کشوری هست که بنده برم اونجا و بتونم به قیمت بالاتری بفروش برسونم و سود خوبی هم داشته باشم.
آیا برای خارج کردن این مقدار باید مجوز داشته باشم.لطفا شرایط رو بگین.اصلا به این کار مجوز میدن برای افراد شخصی
و اینم بگم اگر کشوری باشه که قیمتش بالا باشه من کارم رو توسعه میخوام بدم و تا 100 کیلو هم میتونم جمع کنم
اگر هر اطلاعاتی رو دارین دریغ نکنین.شاید برام مفید باشه.
با تشکر از شما عزیزان
در ضمن اگر قیمت زعفران در کشور های دیگر رو دارین برام ارسال کنین.آیا آشنایی دارین که میتونه کمکم کنه.راهنمایی کنین

mr ma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
اگه کسی تو این زمینه فعال هست بنده به اطلاعات تو این زمینه احتیاج دارم و واسه همکاری اماده ام.

بالا