برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای فلش کردن تبلت Pierre cardin

...amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من تبلت 7558L دارم.. روش ازين رمزهاي الگو دار گذاشته بودم، اين بچه ها بهش خيلي رمز دادن ديگه الان اون رمز الگو دارو نميخواد. زده كه email بده.اما ميل كه ميدم هيچ عكس العملي انجام نميده. رو اون صفحه ميمونه. به سيم كارتي كه توش هست تماس هم ميگيرم زنگ ميخوره و جواب هم ميشه داد. اما قفل شده صفحه و رمز الگو دارو نمياره فقط ميل ميخواد كه اونم توضيح دادم.
ممنون ميشم بگين چطوري درست ميشه..

daive

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من تبلت 7558L دارم.. روش ازين رمزهاي الگو دار گذاشته بودم، اين بچه ها بهش خيلي رمز دادن ديگه الان اون رمز الگو دارو نميخواد. زده كه email بده.اما ميل كه ميدم هيچ عكس العملي انجام نميده. رو اون صفحه ميمونه. به سيم كارتي كه توش هست تماس هم ميگيرم زنگ ميخوره و جواب هم ميشه داد. اما قفل شده صفحه و رمز الگو دارو نمياره فقط ميل ميخواد كه اونم توضيح دادم.
ممنون ميشم بگين چطوري درست ميشه..
طبق اموزی که دوستان دادند تبلت رو خاموشش کن به محیط ریکاوری برو ریست فکتوریش کن

mahikuchulu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تبلت پیرگاردین 7558L دارم. وقتی دکمه لاک رو میزنم یا وقتی میره تو اسلیپ ( هموم خاموش شدن ال سی دی ) خود به خود وای فای هم از کار میفته و نمیتونم وقتی ای سی دی خاموشه به اینترنت وصل بمونم. حتی تو تنظیماتش هم رفتم و تو همه گزینه ها تستش کردم. میشه راهنماییم کنید؟ ممنون..

maysamrast

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که نمی تونن تبلت خودسونو فلش بزنن یا تعمیر کارایی که تو شهرشون دارن نمی تونن تبلت چینیشونو فلش بزنن می تونن
با شماره 09357356626تماس بگیرن یا تبلتو به ادرس : خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان حکیم نزاری - حکیم نزاری 10 - پلاک 3 - اورژانس موبایل (راستگومقدم) ارسال کنن.
با پشتیبانی از تمام برندهای تبلت چینی اندروید.درعرض کمتر از 1 ساعت در حضور مشتری و با ارسال رایگان و پایین ترین قیمت .

امیدوارم بتونم کمک کنم.

adel_3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که نمی تونن تبلت خودسونو فلش بزنن یا تعمیر کارایی که تو شهرشون دارن نمی تونن تبلت چینیشونو فلش بزنن می تونن
با شماره 09357356626تماس بگیرن یا تبلتو به ادرس : خراسان جنوبی - بیرجند - خیابان حکیم نزاری - حکیم نزاری 10 - پلاک 3 - اورژانس موبایل (راستگومقدم) ارسال کنن.
با پشتیبانی از تمام برندهای تبلت چینی اندروید.درعرض کمتر از 1 ساعت در حضور مشتری و با ارسال رایگان و پایین ترین قیمت .

امیدوارم بتونم کمک کنم.

سلام دوست عزیز میشه بگی بیرجند کجای ایران هست

milika

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام این پست رو برای راهنمایی بقیه دوستان میزنم
فریمور تبلت چینی از طریق مشخصه روی مین بورد مشخص میشه تبلت های pc704 از این ورژن مادربرد
t730-mainboard-v6.1
استفاده میکنن اول چک کنید ببیند همین هست یا نه بعد با فایل
کد:
http://www.4shared.com/file/d-h0ddX1/t730-mainboard-v61_a13_gtide-t.html
با نرم افزار livesuit فلش کنید ...

333smail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید من تبلت پیر کاردین دارم مدل پی سی704 باید فلشش کنم اگه میشه بگین برنامهاش را از کجا دانلود کنم

بالا