• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای واردات قطعات کامپیوتر و سخت افزار

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
با سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستان بنده قصد سرمایه گذاری برای واردات قطعات کامپیوتر از اروپا(آلمان و انگلستان) رو داره.چون در این دو کشور رابط های قوی و قابل اعتماد داره.فعلاً هم سرمایه بسیار اندکی رو میخواد در نظر بگیره در حدود 25 تومن و اگر سودآوری قابل توجهی داشت سرمایه گذاری به مبالغ چشمگیری افزایش خواهد یافت

میخواستم نظر دوستان اهل فن و با تجربه در این زمنیه رو جویا بشم

1-چه قطعاتی و به چه تعدادی وارد کنیم؟ که هم سود آوری موجه داشته باشه و هم قیمت منطقی و منصفانه برای خریدار که زود فروش بره؟

2-قیمتگذاری به چه صورت عادلانه است؟ چند درصد سود؟

3-کانال ها و راه های فروش قطعات به صورت غیر اینترنتی چی هست؟ اگر دوستان مغازه دار هم نظری دارند اعلام کنند

4-برای خرید از اروپا و مخصوصاً کشور آلمان اگر فروشگاه یا سایت معتبری میشناسید اعلام کنید.

من تا شنبه باید به ایشون خبر بدم ممنون میشم اگر دوستان زودتر راهنمایی بفرمایند.
ضمناً قطعات رو میخواهند از طریق یک شرکت بازرگانی که واردکننده تجهیزات پزشکی هست وارد کنند. این کار شدنی هست ؟

با تشکر

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
با سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستان بنده قصد سرمایه گذاری برای واردات قطعات کامپیوتر از اروپا(آلمان و انگلستان) رو داره.چون در این دو کشور رابط های قوی و قابل اعتماد داره.فعلاً هم سرمایه بسیار اندکی رو میخواد در نظر بگیره در حدود 25 تومن و اگر سودآوری قابل توجهی داشت سرمایه گذاری به مبالغ چشمگیری افزایش خواهد یافت

1-چه قطعاتی و به چه تعدادی وارد کنیم؟ که هم سود آوری موجه داشته باشه و هم قیمت منطقی و منصفانه برای خریدار که زود فروش بره؟

3-کانال ها و راه های فروش قطعات به صورت غیر اینترنتی چی هست؟ اگر دوستان مغازه دار هم نظری دارند اعلام کنند

4-برای خرید از اروپا و مخصوصاً کشور آلمان اگر فروشگاه یا سایت معتبری میشناسید اعلام کنید.

ضمناً قطعات رو میخواهند از طریق یک شرکت بازرگانی که واردکننده تجهیزات پزشکی هست وارد کنند. این کار شدنی هست ؟

با تشکر

دوست من ، در واقع این میزان سرمایه وقتی میخوای جنس وارد کنی سمت جنس های بزرگ نمیتونی بری. مسلما واست نمیصرفه با 25 تومن 15 تا لپ تاپ بیاری و بفروشی... از همین وارد کننده های داخلی بخری و بفروشی بیشتر سود میکنی ...
با این میزان سرمایه بهتره بزنی تو اجناس ریز ...
من جات بودم لوازم جانبی موبایل از کشور دوست و برادر چین میاوردم و عمده میفروختم.
هر لیبل واست 500 تومن الی 2000 تومن در میاد بستگی به نوع جنسش داره...
کیف گوشی هم دیگه همه مدل قیمت داره .... خودتم اگه مغازه بزنی بفروشی باز درآمد داره...
با 25 تومن یک انبار کامل لوازم جانبی گوشی میتونی داشته باشی ولی تو خط کامپیوتر اگه بخوای بزنی بازهم پیشنهاد میکنم لوازم جانبی بزن. که واست به صرفه وگرنه 20تا لپ تاپ یا 50 تا مین بورد که ارزش واردات نداره. اینایی هم که تو خط واردات هستن وقتی بار میارن از هر جنس 100 تا میارن تا واسشون بصرفه... هم ارزون تر میخرن هم اینکه تو بازار میتونن حرفی واسه گفتن داشته باشن :)

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
واردات قطعه از اروپا اصلا توجیه نداره غیر از اینکه دست دوم وارد کنید .25تومن هم پولی نیست .کانال فروش اصلی هر جنسی هم قیمته وقتی چند تومن زیر قیمت بازار بفروشید خریدار خودش پیدا میشه

mm65

Registered User
لایک‌ها
184
اصلاً توجه نمیکنید جریان چیه!

بنده نمیخوام وارد کنم یا با 25 تومن دلالی کنم! کارم چیز دیگریه.این بنده خدا تو کار واردات تجهیزات پزشکیه.میخواد به صورت آزمایشی 25 تومن قطعه کامپیوتری که توی بازار داخلی موجود نیست(نه لپتاپ! لپتاپ که این همه توی بازار ریخته!) وارد کنه

خودمم میدونم 25 تومن پولی نیست.آدم عاقل که نمیاد 1میلیارد پول رو اول کاری بندازه تو کار و همشو ببازه! فعلاً میخواد به صورت آزمایشی ببینه مثلاً با 25 تومن چی وارد کنه؟ چه تعداد و بعد ببینه چه زمانی طول میکشه تا فروش بره و چقدر هم سود داره؟ همین

جواب اون 4 تا سوال رو هم بدید ممتون میشم

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
اصلاً توجه نمیکنید جریان چیه!

بنده نمیخوام وارد کنم یا با 25 تومن دلالی کنم! کارم چیز دیگریه.این بنده خدا تو کار واردات تجهیزات پزشکیه.میخواد به صورت آزمایشی 25 تومن قطعه کامپیوتری که توی بازار داخلی موجود نیست(نه لپتاپ! لپتاپ که این همه توی بازار ریخته!) وارد کنه

خودمم میدونم 25 تومن پولی نیست.آدم عاقل که نمیاد 1میلیارد پول رو اول کاری بندازه تو کار و همشو ببازه! فعلاً میخواد به صورت آزمایشی ببینه مثلاً با 25 تومن چی وارد کنه؟ چه تعداد و بعد ببینه چه زمانی طول میکشه تا فروش بره و چقدر هم سود داره؟ همین

جواب اون 4 تا سوال رو هم بدید ممتون میشم

جواب سوال شما در یک جمله خلاصه میشه: هر چی که بتونید اینجا بازارش رو داشته باشید و بتونید بفروشید! یکی چندهزارتا موس و پد موس میاره و می تونه بفروشه یکی 500 تا مین بورد میاره و میفروشه. می خوام این رو بگم که وارد کردن جنس 20 درصد کار هست و فروختنش اینجا 80 درصد کار. پس به جای پرسیدن سوالی که هر کسی به سلیقه خودش جواب میده دنبال بازارش باشید تا جواب همه سوالها رو بگیرید. مثلا من خودم با وجود اینکه چندسالی توی بازار سخت افزار بودم الان DVR و LED دیود دارم وارد می کنم، چون بازار کلیش رو دارم و تا بازار سخت افزار هم پیدا نکنم به هیچ وجه اقدام به وارداتش نمی کنم.

elfy

Registered User
لایک‌ها
67
plc siemens سود خوبی داره اگه مشتریش داشته باشی از المان میتونی بیاری

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
ولی اگه می خوای وارد کنی یه فرقی با کسی که چینی میاره فرق باید داشته باشی (این رو خودم می دونم کارگر چینی ار زونه و .........) منظورم اینه هرچی که میاری بهتره ساخت اروپا باشه

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
جواب سوال شما در یک جمله خلاصه میشه: هر چی که بتونید اینجا بازارش رو داشته باشید و بتونید بفروشید! یکی چندهزارتا موس و پد موس میاره و می تونه بفروشه یکی 500 تا مین بورد میاره و میفروشه. می خوام این رو بگم که وارد کردن جنس 20 درصد کار هست و فروختنش اینجا 80 درصد کار. پس به جای پرسیدن سوالی که هر کسی به سلیقه خودش جواب میده دنبال بازارش باشید تا جواب همه سوالها رو بگیرید. مثلا من خودم با وجود اینکه چندسالی توی بازار سخت افزار بودم الان DVR و LED دیود دارم وارد می کنم، چون بازار کلیش رو دارم و تا بازار سخت افزار هم پیدا نکنم به هیچ وجه اقدام به وارداتش نمی کنم.

100% موافقم ، فقط و فقط باید شبکه فروش قوی داشته باشی وگرنه جنس رو دستت میمونه

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام خدمت دوستان عزیز

با تشکر

با سلام و احترام
دوست عزیز من خودم واردکننده هستم واردات از این کشورهای که گفتی اصلا به درد نمی خوره و سود نداره برات ضرر هم داره والا وادارت قطعات عمومی کامپیوتر با این سرمایه ها نمی شه من کارهای یک آقای رو انجام می دم که هارد وارد می کنه این آقا میلیونی هارد وارد می کنه و تخفیف فوق عالی هم می گیره و خودش هم گارانتی می کنه حالا شما اگه توان داری با این آقا کار کنی و رقابت کنی و با مراکز پخش هم به صورت چکی کار می کنه مدت دار من واقعا وظیفه خودم دونستم که بهت بگم سرمایه و مهمتر از این وقتت رو بدون برنامه هدر ندی عزیز کار اصلی من همین واردات هست اگه سرمایه داری می تونی چندیدن کانتینری ترخیص کنی اونم نه از اروپا از چین و مالزی و سنگاپور من در خدمتم تا کل تجربیات چند ساله رو در اختیارت بزاریم

امیر قنبری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خسته نباشید
من 40میلیون ثرمایه دارم میخوام از تایوان cpu بیارم توی بازار تهرانم آشنا دارم به نظر شما میشه سود کرد یا باید به فکر یه کالای دیگه باشم؟

امیر قنبری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و احترام
دوست عزیز من خودم واردکننده هستم واردات از این کشورهای که گفتی اصلا به درد نمی خوره و سود نداره برات ضرر هم داره والا وادارت قطعات عمومی کامپیوتر با این سرمایه ها نمی شه من کارهای یک آقای رو انجام می دم که هارد وارد می کنه این آقا میلیونی هارد وارد می کنه و تخفیف فوق عالی هم می گیره و خودش هم گارانتی می کنه حالا شما اگه توان داری با این آقا کار کنی و رقابت کنی و با مراکز پخش هم به صورت چکی کار می کنه مدت دار من واقعا وظیفه خودم دونستم که بهت بگم سرمایه و مهمتر از این وقتت رو بدون برنامه هدر ندی عزیز کار اصلی من همین واردات هست اگه سرمایه داری می تونی چندیدن کانتینری ترخیص کنی اونم نه از اروپا از چین و مالزی و سنگاپور من در خدمتم تا کل تجربیات چند ساله رو در اختیارت بزاریم

سلام آقا میشه شمارتونو بزارید باهم تلفنی صحبت کنیم؟
یا آدرس ایمیلتونو؟

0

بالا