راهنمایی برای کار و زندگی در اروپا

black-black

Registered User
لایک‌ها
211

moni N

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپیک بسیار خوبیه.:);) خیلی از افراد بدنبال راهنمایی هایی برای رفتن و ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند. خیلی خوبه که بتونیم کمکی به این افراد کنیم بخصوص در امر ویزا و ترجمه رسمی مدارک شون یک دارالترجمه مناسب معرفی کنیم.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,189
برو تو یخچال درش رو ببند که لامپش خاموش بشه:general406:. تمام این خصوصیاتی که گفتی رو داره:general405::general404:

با این شرایطی که میخوای، راحت ترین محل برای مهاجرت، روسیه و جمهوری های جدا شده از شوروی یا مغولستانه. مغولستان بر خلاف تصوری که از اسمش وجود داره، جای خوبیه:D
:D:D:D:D

perfect2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
در اروپا آلمان رو پیشنهاد میکنم

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
2,180
در اروپا آلمان رو پیشنهاد میکنم
چطور می‌تونم اقامت کاری موقت اون‌جا رو بگیرم. می‌خوام یه مدت به عنوان کارگر برم تو یه کارخونه مشغول شم، پول دربیارم برگردم.

رشته‌ی دانشگاهیم فنی نیست. ادبیات انگلیسی خوندم.

چقدر هزینه برمی‌داره برام؟ گرفتن ویزا و هزینه‌ی اقامت و اینا...

perfect2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
چطور می‌تونم اقامت کاری موقت اون‌جا رو بگیرم. می‌خوام یه مدت به عنوان کارگر برم تو یه کارخونه مشغول شم، پول دربیارم برگردم.

رشته‌ی دانشگاهیم فنی نیست. ادبیات انگلیسی خوندم.

چقدر هزینه برمی‌داره برام؟ گرفتن ویزا و هزینه‌ی اقامت و اینا...
به کارگری فکر نکن نه ایران نه خارج
چون کارم برنامه نویسی هست یه پیشنهاد میدم: برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت و مثلا ReactJS رو یاد بگیر بعد از طریق سایت هایی مثل stackoverflow میشه کار پیدا کرد

برنامه نویس reactjs در ایران هشت میلیون حقوقشه

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
2,180
به کارگری فکر نکن نه ایران نه خارج
چون کارم برنامه نویسی هست یه پیشنهاد میدم: برنامه نویسی به زبان جاوا اسکریپت و مثلا ReactJS رو یاد بگیر بعد از طریق سایت هایی مثل stackoverflow میشه کار پیدا کرد

برنامه نویس reactjs در ایران هشت میلیون حقوقشه
من دنبال یه چیز زود بازده هستم. بتونم روزی ۸ ساعت یه جا با حقوق خوب کار کنم، کنارش می‌تونم مهارت هم یاد بگیرم. تازه ۸ ساعت کار خارجیا استاندارد و روی حساب کتابه. بیش‌تر مکانیزه‌ست خط‌های تولیدشون. مثل ایران خسته نمی‌شه کارگر.

اگه کسی از هزینه‌ها خبر داره، ممنون می‌شم راهنمائیم کنه. بتونم برسم اون‌جا و اولین حقوق رو بگیرم، دیگه می‌افتم رو غلطک. تا اون‌جا چقدر آب می‌خوره برام؟

perfect2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
هر کسی که نمیتونه اینجا کار و کاسبی خوبی داشته باشه اونجا هم نمیتونه داشته باشه
اصلا این طور نیست, اقتصاد اروپا کاملا خصوصیه و موانعی برای اشتغال و کار افرینی وجود نداره.
قوانین اقتصادی هر کشوری نشان دهنده ی وضعیت اقتصادی اون کشوره

بالا