برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای کنترل مصرف اینترنت در شبکه

رضا اردلان

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوستان
به یک معضل بد برخورد کردم ، ممنون میشم کمکم کنید
یک شبکه دارم با 8 سیستم که ویندوز 10 روشون نصبه . از چند وقت پیش اینترنت ایرانسل گرفتم و از طریق Lan سیستمها اینترنت دار شدن .
روز اول 5 گیگ حجم اینترنتم مصرف شدکه فهمیدم بخاطر آپدیت ویندوز بوده و از طریق services.msc بخش windows update رو غیر فعال کردم
روی همه سیستمها نرم افزار networx رو هم نصب کردم که ببینم تبادل اطلاعات مربوط به کدوم سیستم هست .
الان روی سیستمها با کمک این نرم افزار حجم دانلود خاص و مشکوکی مشاهده نمیشه ولی متاسفانه مشکل من همچنان پابرجاست .
ممنون میشم موردی به ذهنتون میرسه کمک کنید .
یک 20 گیگی همینجوری از بین رفته
ضمنا وای فای غیر فعاله

موفق باشید

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
وایرلس مودم کلا غیر فعاله ؟
ویندوز 10 غیر از سرویس اپدیت باز هم برنامه هایی دارد که شبکه را درگیر میکنند شما بغیر از networx برنامه های مانیتورینگ دیگه هم تست کن
بهرحال مهندسش هم نمیتونه ندیده چیزی بگه ! خودت باید سیستمها رو مخصوصا سرور را با برنامه های دیگر هم تست کنی

liositesaz.com

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان
به یک معضل بد برخورد کردم ، ممنون میشم کمکم کنید
یک شبکه دارم با 8 سیستم که ویندوز 10 روشون نصبه . از چند وقت پیش اینترنت ایرانسل گرفتم و از طریق Lan سیستمها اینترنت دار شدن .
روز اول 5 گیگ حجم اینترنتم مصرف شدکه فهمیدم بخاطر آپدیت ویندوز بوده و از طریق services.msc بخش windows update رو غیر فعال کردم
روی همه سیستمها نرم افزار networx رو هم نصب کردم که ببینم تبادل اطلاعات مربوط به کدوم سیستم هست .
الان روی سیستمها با کمک این نرم افزار حجم دانلود خاص و مشکوکی مشاهده نمیشه ولی متاسفانه مشکل من همچنان پابرجاست .
ممنون میشم موردی به ذهنتون میرسه کمک کنید .
یک 20 گیگی همینجوری از بین رفته
ضمنا وای فای غیر فعاله

موفق باشید

سلام
برنامه هاي آب و هوا و ... داخل استارت رو كه آنلاين هستند رو غبر فعال كنيد ٨٠٪‏ مشكل برطرف ميشه

موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

بالا