• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمایی برای کنکور 90

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
ُسلام دوستان عزیز .
رشته من ریاضی است و امسال دارم پیش رو میگذرونم.
درسهای که در طول هفته دارم به قرار زیر است :

شنبه : زبان,دیفرانسیل,هندسه
یک شنبه : فیزیک,شیمی,دینی
سه شنبه : ادبیات,هندسه,فیزیک
چهارشنبه : دیفرانسیل,شیمی,زبان

اگه امکانش هست یک برنامه ریزی درسی برای این دروس تا روز برگزاری کنکور 90 برای من داشته باشید.
در روزهایی که مشخص کردم بعد از ظهر از ساعت 15 تا آخر شب وقت آزاد دارم و در روزهایی که درسی ندارم از ساعت 8 صبح تا آخر شب وقت آزاد دارم . (لطفا" برنامه خیلی فشرده ای نگذارید که توان انجامش رو نداشته باشم, ترجیحا" تو این مدت باقیمانده میخوام درس ها رو مرور کنم)

در ضمن من گرایش معماری رو انتخاب کرده ام .

نکته دیگه اینکه اگر امکانش هست درس های ساده تر که امکان تست زدن در کنکور برایشان ساده تر است رو در این برنامه در اولویت قرار دهید .

با تشکر فراوان ... :happy: منتظر نظرات دوستان هستم . :)

jojotala

Registered User
لایک‌ها
183
ُسلام دوستان عزیز .
رشته من ریاضی است و امسال دارم پیش رو میگذرونم.
درسهای که در طول هفته دارم به قرار زیر است :

شنبه : زبان,دیفرانسیل,هندسه
یک شنبه : فیزیک,شیمی,دینی
سه شنبه : ادبیات,هندسه,فیزیک
چهارشنبه : دیفرانسیل,شیمی,زبان

اگه امکانش هست یک برنامه ریزی درسی برای این دروس تا روز برگزاری کنکور 90 برای من داشته باشید.
در روزهایی که مشخص کردم بعد از ظهر از ساعت 15 تا آخر شب وقت آزاد دارم و در روزهایی که درسی ندارم از ساعت 8 صبح تا آخر شب وقت آزاد دارم . (لطفا" برنامه خیلی فشرده ای نگذارید که توان انجامش رو نداشته باشم, ترجیحا" تو این مدت باقیمانده میخوام درس ها رو مرور کنم)

در ضمن من گرایش معماری رو انتخاب کرده ام .

نکته دیگه اینکه اگر امکانش هست درس های ساده تر که امکان تست زدن در کنکور برایشان ساده تر است رو در این برنامه در اولویت قرار دهید .

با تشکر فراوان ... :happy: منتظر نظرات دوستان هستم . :)

سلام دوست عزیز
من زیاد وارد نیستم اما میتونیی بری توی سایت زیر و بری توی قسمت مشاورش و درمورد مسائل تحصیلی راهنمای بخوای
امیدوارم موفق باشی
http://www.tebyan.net

بالا