برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در آپدیت گرافیک لپ تاپ

hat3ck

Registered User
لایک‌ها
10
راستش من یه لپ تاپ گیمینگ میخواستم ولی چون قیمت ها فضایی بود تصمیم گرفتم یه لپ تاپ معمولی بگیرم و کارت گرافیکش رو ارتقا بدم به نظر شما امکان انجام چنین کاری هست چون تو چند جا دیدم نوشته بود امکان داره = نمونش
من میتونم از طریق یکی از دوستان یه کارت گرافیک لپ تاپی خوب وارد کنم ولی آیا واقعا میشه این کارو انجام داد ؟ کلی هزینه کنم گرافیک بیارم بعد ... نشم .
لپ تاپ های گیمینگ هم قیمت هاش فضاییه و اصلا بصرفه نیست اگه اینکار انجام بشه میتونم با هزینه شاید نصف لپ تاپ گیمینگ یه لپ تاپ قدرتمندتر دست و پا کنم . ممنون میشم اساتید راهنماییم کنن

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
به نظر من خرید یه لپ تاپ رده متوسط با گرافیک خوب برای بازی خیلی بهتر از این کار. چون حداقل دردسر تعویض گرافیک و نداره و پیدا کردن نوع و مدل گرافیکی که به لپ تاپ مورد نظر بخوره و با بقیه قطعات سخت افزاری لپ تاپ هماهنگ بشه یه مسئله خیلی مهمیه چون بحث منبع تغذیه پیش میاد. به نظر من این کار شدنیه ولی با فرض و احتمالات خاص.

hat3ck

Registered User
لایک‌ها
10
این گرافیک رو زیر یک میلیون میتونم تهیه کنم TOSHIBA V000280680 NVIDIA GTX 670M 2GB GDDR5 MXM 3.0 LAPTOP VIDEO CARD
چه لپ تاپ هایی زیر 2 میلیون بهش میخوره ؟

l0w

Registered User
لایک‌ها
266
اقا اگه بشه خیلی خوبه ! :D
منم لپ تاپم پتانسیل تبدیل شدن به یه غول گیم رو داره فقط کارت گرافیکش یکم عقب مونده بازی در میاره !
کارت nvidia gt 525m هستش که البته الانم خوبه ولی یه جورایی رم و cpu دارن هدر میرن الان :D
چون طرف با همین کارت گرافیکه من و cpu i3 و 4 گیگ رم دقیقا همینجوری بازی هارو اجرا میکنه که من با i7 و 6 گیگ اجرا میکنم !
ینی حتی فریم ریت 1 دونه هم فرق نداره با سیستم من !
ادیت : نمونش gta iv eflc یا driver sf یا ...
وقتی کم کم گرافیک بازیو زیاد کنی دقیقا باهم با تنطیمات مشابه شروع میکنن تیک زدن !

Last edited:

mnajafabadi

Registered User
لایک‌ها
8
اگه لپ تاب شما pcie داره میتونی ارتقا بدی و از بهترین کارت های گرافیک پی سی به صورت اکسترنال استفاده کنی
تو بازار چه سخت افزار یه تاپیک دیده بودم که میفروخت!

ولی واسه گیم PC یا کنسول بگیری بهتره!

hat3ck

Registered User
لایک‌ها
10
اگه لپ تاب شما pcie داره میتونی ارتقا بدی و از بهترین کارت های گرافیک پی سی به صورت اکسترنال استفاده کنی
تو بازار چه سخت افزار یه تاپیک دیده بودم که میفروخت!

ولی واسه گیم PC یا کنسول بگیری بهتره!
خودم پی سی های اند دارم ولی میخوام بفروشم لپ تاپ بگیرم چون لازم دارم اونی که شما میگی یه قطعه بود که گرافیک پی سی رو میشد رو لپ تاپ استفاده کرد من میخوام گرافیک لپ تاپو دربیارم و و بجاش یه گرافیک دیگه بزارم میخواستم بدونم کسی این کاروکرده یا اطلاعی درمورد این روش داره که انجام میشه یا نه ؟

nadidamet

Registered User
لایک‌ها
13
سلام داداش خوبی
یه سوال داشتم یعنی میشه با تبدیل کارت گرافیک pc وصل کرد به لپ تاپ؟؟؟
یکی توضیح بده لطفا

بالا