برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد خرید هاست

myp990i

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان

من یه سایت دارم که بیشتر مطلب میذارم تا چیزی واسه دانلود.اما میخوام کمکم قسمت دانلود رو بیشتر کنم و چیزای بیشتری واسه دانلود بذارم.

حالا میخوام بدونم که :
1:فقط یک هاست بگیرم بهتره یا یک هاست دانلود و یک هاست هم برای سایت باشه بهتره؟
2:جایی رو سراغ دارین که هاست با سی پنل و قابلیت لیچ ارائه بده و در ضمن ارون باشه؟
3:به نظرتون اینجا سرور مجازی ، سرور اختصاصی و سرور ابری بر پایه خدمات رایانش ابری چطوره؟

از دوستان خواهش میکنم جاهای خوب رو بهم معرفی بکنن و سایتهای خودشونو برام تبلغ نکنن.

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
سلام خدمت عزیزان فکر کنم برای اولین بار باشه به این جامعی چنین وب سایتی راهندازی شده باشه

- مخصوص سایت داران و وبمسترهای گرامی:

_ آپلود فایل های خود اعم از نرم افزار / موزیک / فیلم و........ بر روی فضایی که ما در اختیارتون قرار میدیم با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه بدون کم شدن محدودیت حجمی شما | و حتی اگر سرعت اینترنت شما 56 کیلوبایت باشد با این سرعت فایل های خود را اپلود کنید|توانایی تغییرنام /پک و ان پک / اپلود و تغییر نام دسته جمعی فایل ها و. ..................!!!!

2-هم برای کاربران معمولی و هم دوستان وبمستر:

_اپلود فایل های شخصی یا عمومی (لینک کمکی) خود بر روی 170 سایت fileshare همانند rapidshare.com و مدیا فایر و..... با سرعت 10~100 مگابایت در ثانیه!!!!

3-مخصوص کاربران معمولی

_مستقیم کردن لینک دانلود از سایت های fileshare بدون محدودیت و انتظار وخرید اکانت های گوناگون از 170 سایت مختلف!!!!

امکانات بالا به صورت پولی بوده که امکان شماره 1 از vps بسیار ارزان تر سریع تر و باامکانات تر بوده دارای اکانت تست رایگان هم می باشد .

شماره 2 هم راه امکان شماره 1 به صورت رایگان برای کاربر فعال میگردد و به صورت تکی هم فروخته میشود.

شماره 3 حجم 250 مگابایت برای 3 ساعت به صورت همیشگی رایگان بوده و برای استفاده از حجم بیشتر و لینک دائمی باید اکانت تهیه نمایید.

برای 5 نفر اول تمامی امکانات برای 1 ماه رایگان بوده +فضای 1گیگ

لطفا 5 نفر اول برای دریافت نام کاربری و پسورد به ایدی یاهو:09148003323 pmبفرستید.

بقیه دوستانی که مایل به تهیه اکانت تست هستند در حال حاظر تا کامل شدا کار سایت با ایدی یاهو مکاتبه کنند

دوستانی که قصد شراکت دارا نیز میتوانن هم در اینجا و هم در یاهو اعلام امادگی کنند

به زودی 10ها امکانات دیگر به سایت اضافه خواهد شد.

mosafer1

Registered User
لایک‌ها
28

payabco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
بهتون توصیه می کنم اصلا اصلا اصلا سراغ سرویس های هاست: تهران وب
tehranweb.netو tadbirsystem.co یا tadbirhost.com
نرید!!!!!!!!!!
:wacko::eek:

که طبق اعلام خودشون،
سرورهاشون هک شد، تمام اطلاعات مارو مفت و مجانی از دست داد. توی این چند ماهی که مشترک شدم چندین بار سرور هاشون دچار مشکل شد و سایت های ما از دسترس خارج شد
sadsmiley.gif
در هر صورت هر کی اطلاعاتش براش مهمه دورو یر این شرکت و سرویس هاستینگش نره.
پشتیبانیش و زمان پاسخگوییش افتضاحه. الان که سرورشون مورد حمله قرار گرفته که دیگه سایتشون باز نمی شه، تلفن هم جواب نمی دن در مواقع ضروری!

Last edited:

om!d-D

Registered User
لایک‌ها
8
جهت هاست میزبانی در خدمتیم .

امنیتسرعتاطمینان خاطر
مجهز به Anti Sheller CXSبکارگیری هاردهای پرسرعت SSD به جای هاردهای معمولیبکاپ گیری روزانه/هفتگی و ماهانه در سرور مجزا
مجهز به Antivirus , Exploit Scanner , Firewallمیزبانی بر روی وب سرور Litespeedدیتاسنتر معظم XLhost آمریکا(یکی از پایدارترین دیتاسنترهای دنیا)
مانیتورینگ شبانه روزی و 24 ساعته کلیه سرویسهاسیستم عامل لینوکس ابری Cloudlinux هفت روز گارانتی عودت وجه
آپتایم 99.99 درصد
کنترل پنل cPanel
انتقال رایگان سایتها
پهنای باند و کلیه امکانات نامحدود

پرداخت آنلاین و تحویل فوری | | پشتیبانی دوشیفت کاری با ایمیل ، چت آنلاین ، تیکت و تلفن || دارای نماد اعتماد الکترونیکی

قیمتهای استثنایی ضمن تضمین کیفیت سرویس ها با بیش از سه سال سابقه درخشان:
جزئیات پنل های میزبانی وب لینوکس استاندارد | روز وب.کام هاست لینوکس استاندارد
جزئیات هاستهای لینوکس حرفه ای | روز وب.کام هاست لینوکس حرفه ای
جهت مشاوره و درخواست فقط از طریق سایت روزوب اقدام نمایید(ممکن است درخواست شما در این تاپیک توسط ما دیده نشود)

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
پهنا نامحدود.

ماهیانه:
1گیگ: 2000
2گیگ: 3800
3گیگ: 5600
4گیگ: 7200
5گیگ: 9000
6گیگ: 10800