برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد سونی اریکسون کا 700 آی

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اولا که کیفیت صفحه نمایش این گوشی رو عمرا توی گوشی های هم قیمت پیدا کنید! دوما که آنتن دهی این اگه بهتر نباشه کمتر از نوکیا نیست،مخصوصا سری دسته بیل!:)) کی بود گفت اینو! آقا خیلی باحالی!;D
بعدم وقتی که گوشی امکانات بالایی نداشته باشه، مموری کارد به چه دردت میخوره؟!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من اگه بودم یه 6600 رو با تمام گوشکوبیش ترجیح میدادم چون واقعا 6600 نسبت به k700 در کلاس بالاتری قرار داره

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بعدم وقتی که گوشی امکانات بالایی نداشته باشه، مموری کارد به چه دردت میخوره؟!

خب شما تقصيري نداريد چون تا حالا 6230 رو تو دستتون نگرفتيد :rolleyes: در مورد اين گوشي چون خودم باهاش كار كردم بگم گوشي فوق العاده موثر و عالي است به خاطر همينه كه هم قيمتش زياد پائين نكشيده و هم هنوز مخاطبان زيادي تو دنيا داره 6230( نگاهي به سايت جي اس ام آرنا داشته باشيد بعد از چند سال حضور اين گوشي در بازار ) پخش استريو فوق العاده خوبي داره براي گوش دادن به موسيقي براي همين در جواب شما :
مموري خيلي اينجا بدرد ميخوره عزيز

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نقل از 3soot :
خب شما تقصيري نداريد چون تا حالا 6230 رو تو دستتون نگرفتيد :rolleyes: در مورد اين گوشي چون خودم باهاش كار كردم بگم گوشي فوق العاده موثر و عالي است به خاطر همينه كه هم قيمتش زياد پائين نكشيده و هم هنوز مخاطبان زيادي تو دنيا داره 6230( نگاهي به سايت جي اس ام آرنا داشته باشيد بعد از چند سال حضور اين گوشي در بازار ) پخش استريو فوق العاده خوبي داره براي گوش دادن به موسيقي براي همين در جواب شما :
مموري خيلي اينجا بدرد ميخوره عزيز

عزیز اینجا صحبت یه گوشی 150 تومنیه! البته خوب اینکه شما با 6230 کار کردید هم کاملا قابله تحسینه:happy:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از Piter1356 :
سلام
از نظر شما k700i چطوره ؟

آخرین قیمتش چند بوده ؟

دوست عزيز بهترين روش خريد معمولا اينه كه شما نيازهاي خودتو تعريف كني ببيني چي احتياج داري ... اين اولا :)
دوما : اگه نيازهات تعريف شد و خواستي گوشي رو بخري هميشه رنج قيمتتو كه محاسبه كردي يه مقدار پائين و يه مقدار بالا رو هم نظري بهش داشته باش چرا ؟؟
چون ممكنه ببيني با يه مقدار پول بيشتر دادن به گزينه بهتري دست پيدا ميكني
موفق باشيد

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از saeid_2001 :
من اگه بودم یه 6600 رو با تمام گوشکوبیش ترجیح میدادم چون واقعا 6600 نسبت به k700 در کلاس بالاتری قرار داره

حالا کلاس چندم رفته؟
302.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بالا