برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کارت visa credit cart بانک پاسارگاد

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
با سلام ما نیز کارت های مجازی میفروشیم و باهاش میشه بدون شناسایی هویت و با استفاده از IP غیر ایران وبه نام هر کشوری و هر اسمی و مشخصاتی خرید کرد ادرس در امضام هست
خواستید پیام بدید بگم کارت ها هم صادره از ترکیه یا اذربایجان نیست از 5 دلار تا 500 دلار و از بانک های امریکایی هست و غیر قابل شارز هست در حال مذاکره هستیم تا کارت های قابل شارز نیز اضافه کنیم
افرادی را هم که ازم خرید کردند هم در قسمت نظرات موجود هست و هم خواستید ایدی افراد را با رضایت فرد مورد نظر در اختیارتان قرار میدم
این کارتا اسم هم دارن؟؟ مثلا یه جا دیدم نوشته card holders name
به اسم مشتری صادر میشن؟؟

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
كارتهاي اعتباري ( ويزا - مستر ) نوع فيزيكيش كه بنام مشتري صادر ميشن بايد داراي :
بيلينگ آدرس يا همون آدرس مشتري و بانك صادر كننده باشن
نام و نام خانوادگي مشتري توسط پاسپورت و فيش هاي قبض تاييد شده باشه
كارت هاي فيزيكي رو به هيچ عنوان جهت وريفاي كردن پي پال استفاده نكنيد ( مگر انواع خاص اين نوع كارت ها رو )
چون به محض مشاهده كوچكترين مشكل حساب بالكل بلاك ميشه و ديگه به موجودي دسترسي نخواهيد داشت .
براي ساير خريدها و خدمات اينترنتي نيز بايستي دقيقا مشخصات دارنده كارت و بيلينگ آدرس اون يكسان باشه .
خيلي از سايت هاي معتبر با يك چك كردن كوچيك به هويت ايراني بودن افراد پي ميبرن و مبلغ غيرقابل استرداد خواهد بود .
پس تا حد امكان در برگزيدن خدمات دهنده اي كه كارت مناسب رو براتون اوكي كنه دقت كنيد ...
بانك هاي داخل به هيچ عنوان در زمينه ارائه كارت هاي اعتباري داراي هيچگونه سابقه مفيد و درخشاني نيستند .

موفق باشيد

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سوال من هم رو جواب بدین
آیا این کارتها جوری هست که بشه فقط ازش پول برداشت
مثلا شخصی با ATM در اروپا پول را به این کارتها ولریز کنه و من فوری برم پول را از بانک پاسارگاد بگیرم.
میشه؟

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
مشكل اصلي در كارت هاي اعتباري ويزا و مستر براي كاربران داخل ايران با هويت ايراني ،
اينه كه پول بياد به حساب متصل به كارت ... يعني وقتي پول اومد توش ديگه مشكلي
در برداشت نيست و ميتونيد از طريق يك صرافي با كسر كارمزدي تقريبا 7 درصدي اقدام
به تبديل اون به ريال كنيد ...
و يا از طريق اكسچنجرهاي آنلاين تبديلش كنيد به ساير ارزهاي الكترونيك و بعدا به سادگي
نقدش كنيد به ريال .

يعني بله ميشه از اين كارتها پول برداشت اما بستگي به نوع كارت داره ... كارت هاي داخل ايران
كه از بانكهاي ايراني صادر بشن متاسفانه هيچ اعتبار جهاني ندارن و حتي از عابربانكا هم نميشه
باهاشون پول برداشت .
پس اول با بانك چك كنيد و بهشون بگيد : آيا مبلغ موجود در اين كارت كه بهتون ميدن رو خود
بانك 1 روزه براتون نقد ميكنه يا خير ؟
بعدش ديگه مراحل كار ساده ست .
موفق باشيد

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
مشكل اصلي در كارت هاي اعتباري ويزا و مستر براي كاربران داخل ايران با هويت ايراني ،
اينه كه پول بياد به حساب متصل به كارت ... يعني وقتي پول اومد توش ديگه مشكلي
در برداشت نيست و ميتونيد از طريق يك صرافي با كسر كارمزدي تقريبا 7 درصدي اقدام
به تبديل اون به ريال كنيد ...
و يا از طريق اكسچنجرهاي آنلاين تبديلش كنيد به ساير ارزهاي الكترونيك و بعدا به سادگي
نقدش كنيد به ريال .

يعني بله ميشه از اين كارتها پول برداشت اما بستگي به نوع كارت داره ... كارت هاي داخل ايران
كه از بانكهاي ايراني صادر بشن متاسفانه هيچ اعتبار جهاني ندارن و حتي از عابربانكا هم نميشه
باهاشون پول برداشت .
پس اول با بانك چك كنيد و بهشون بگيد : آيا مبلغ موجود در اين كارت كه بهتون ميدن رو خود
بانك 1 روزه براتون نقد ميكنه يا خير ؟
بعدش ديگه مراحل كار ساده ست .
موفق باشيد
خب حرف شما درسته ولی من مثلا مشکل خودم رو میگم.مثلا واسه هر کاری و هر خریدی میخوام خودم انجام بدم نه اینکه کسی دیگه برام انجام بده.سایت ها هم که اسم دارنده کارت رو میخوان و گیفت کارت هم که فکر نکنم اسم روش بزنن یا اسم جایی ثبت بشه! فقط هم کار اینترنتی باهاش دارم نه atm و نه کارت کشیدن تو کارت خوان!
اگه این کارت های بانک های ایرانی با همه محدودیت هایی که دارن فقط بتونن کار من رو مثلا واسه رزرو هتل و خرید بلیط رو انجام بدن،واسه من راهی نمیمونه جز اینکه از این کارتا استفاده کنم!(همه مشکلاتش رو میدونم و میدونم که باید وثیقه گذاشت! فقط به خاطر اینکه اسمم روش ثبت شده!)

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
همه مواردي كه گفتيد كاملا صحيح ...
براي اين موضوع بهتره اول با بانكي كه ميخوايد ازش كارت بگيريد مشورت كنيد و دقيق همين سوالات و دغدغه هاتون
رو ازشون بپرسيد ... چون متاسفانه قواني بانكي هر روز دستخوش تغييراتي ميشه و امروز با فردا تصميماتشون
فرق داره .

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان یک توصیه ای به شما دارم، هرگز از این کارتها استفاده نکنید، اگر میخواهید کارت داشته باشید خیلی جاها هستن معتبر هم هستن و با همین مبلغ میتونن ویزا صادر کنن به نام شما.
اگر میخواهید بگید که ما هم کارت ویزا داریم و دکور کنید حتما بخرید. این کارتها رو بنده به شخصه از پارسیان و پاسارگاد تهیه کردم که واقعا اعتباری نداره و عملا هیچ خریدی نمیشه باهاش انجام داد مگر اینکه بخواهید در خارج از کشور از ATMاستفاده کنید.

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
خب حرف شما درسته ولی من مثلا مشکل خودم رو میگم.مثلا واسه هر کاری و هر خریدی میخوام خودم انجام بدم نه اینکه کسی دیگه برام انجام بده.سایت ها هم که اسم دارنده کارت رو میخوان و گیفت کارت هم که فکر نکنم اسم روش بزنن یا اسم جایی ثبت بشه! فقط هم کار اینترنتی باهاش دارم نه atm و نه کارت کشیدن تو کارت خوان!
اگه این کارت های بانک های ایرانی با همه محدودیت هایی که دارن فقط بتونن کار من رو مثلا واسه رزرو هتل و خرید بلیط رو انجام بدن،واسه من راهی نمیمونه جز اینکه از این کارتا استفاده کنم!(همه مشکلاتش رو میدونم و میدونم که باید وثیقه گذاشت! فقط به خاطر اینکه اسمم روش ثبت شده!)

شما میتونید همین کارت رو از خیلی جاها سفارش بدید و به نام خودتون صادر شه. اسم خودتون هم روش باشه. کارتهام رو باطل کردم وگر نه نشون میدادم که این بانک ها این کارت رو که میدن عملا خارج از ایران هیچ ساپورتی نداره. گول این حرفها رو نخورید.

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
یک موضوع دیگه اینکه وقتی میفروشن به قیمت بازار هست اما وقتی کارت رو باطل میکنن تا پول شما رو پس بدن کارت رو به دلار بانک خرید میکنن یعنی حدود 200 تومن ضرر تو هر دلار.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
من کارت فیزیکی بانک ابوظبی که معروفه به NBAD رو دارم که ویزا هستش و از ایرانم خریدم و از سازمان مدیریت صنعتی، ولی برای شارژش یکی از بچه های پی تی که تو دبیه برام شارژش میکنه که کارمزدش از مدیریت صنعتی ارزونتر میشه ، خیلی راضی هستم و تا حالا که یه 2 سالی شده مشکلی نداشتم، با آی پی غیر ایران از آمازون خرید کردم،از آمریکا نرم افزار خریدم و از ATM هم پول برداشتم در انگلستان و حتی بلیط قطاری که تو لندن و اینترنتی خریدم یه کد داد که اونجا تو ایستگاه قطار یه دستگاهی هست کد رو میدی و ویزا یا مستر رو میزاری که بلط رو بهت بده و من بلیط رو گرفتم بدون مشکل. خوبیش اینه که اینجا هر مشکلی پیش بیاد یکی هست بری یقش رو بگیری و انصافا جوابگو هم هستن، من یه بار یادم نیست پارسال یه کاری داشتم رفتم رسیدگی شد و حل شد و حتی میتونی ترانز اکشنات رو تو سایت هم ببینی.

National Bank of Abu Dhabi

http://forum.persiantools.com/t131657.html

بالا