برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کار با 10 تا 11 میلیون .

amirrrr20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان . امیدوارم حال همگی خوب باشه .

میخواستم اگه ممکنه منو در رابطه با کاری راهنمایی کنید .

من دانشجو هستم و الان حدود 10 تا 11 میلیون پول دارم . به نظرتون با این پول بهتر اینه که یه ماشین مثلا پراید بگیرم برم آژانس ( استفاده شخصی هم میشه کرد ) یا اینکه یه وانت بگیرم و برم تو کار پخش و ... باقی کارایی که میشه با وانت کرد ( که اگه این گزینه رو مد نظر دارید لطفا کارایی که به ذهنتون میاد رو برام بگید ) البته وانت استفاده شخصی نداره ولی با پول کمتر میشه خریدش و کارای بیشتری هم میشه باهاش کرد ... من مشهد هستم . اینجا کار هر2تاش نسبتا خوبه البته از آژآنس مطمئنم اما وانت رو کمتر خبر دارم .

البته فقط صرفا همین کارا نیست . اگه مورد دیگه ای هم باشه ممنون میشم راهنماییم کنید . مرسی . ;)

amirrrr20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه ؟ :)

vazirnia

Registered User
لایک‌ها
80
درود
مشهد وانت بهتر جواب میده فک کنم .
-----------------

از تخصص های خودتون و تجربه های قبلیتونم اگه بگین بهتر میشه راهنمایی کرد .

amirrrr20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . ممنون بابت توجهتون . میشه بپرسم چرا اینطور فکر میکنید که وانت بهتره ؟ تو فکرم درگیر نحوه ی گرفتن کار و این چیزام یا اینکه چه کارایی میشه کرد ... میدونم کارایی زیاد داره و دارم تحقیق میکنم ! پراید کارش تو آژآنسه که خوب مشخصه و استفاده شخصی هم میشه کرد مثل رفتن به دانشگاه و ... اما درآمدش برام مهمتره .

خودم که رشته ام مکانیکه و تجربه کار نداشتم چون سرم تو درس بوده . اما بیشتر تو نت بودم . خودم یک سری ایده برای نت داشتم اما از ریسکش میترسم . چون کمتر به صورت تخصصی روش کار کردم .

بازم مرسی . منتظر نظر دوستان هستم . ;)

Destructive

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
دوست من
باور کنید کار رو عار نمیدونم ولی فکر نمیکنم برای یک دانشجو کار مناسبی باشه!
در ضمن شما میتونید مقداری از پول رو در جهت افزایش دانش و مهارتی عملی رشته خودتون یا هر کاری که علاقه دارید خرج کنید و در نهایت بهره اش رو میبینید.
کارگری که آینده نداره!!!
مثال من خودم زمانی که دیپلم گرفتم پشت کنکوری که شدم رفتم تو یه کارواش کار کردم انصافا درآمد خیلی خوب بود ولی اگه 10 سال دیگه هم همونجا میموندم باز هم همون کارگر کارواش بودم(خدا رو چه دیدی شاید خودم یه کارواش میزدم:D)
بهرحال من پیشنهاد میکنم کاری تخصصی رو شروع کنید و همون رو تا انتها دنبال کنید.

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
بیخیال وانت و آژانس شو ؛ کلا کار ماشین کار کاذبی هستش ؛
طرف می گه روزانه مثلا 100 تومن در میاره ؛ اما آخر سر هیچی به هیچی ....
یه تعمیر می بینی 500 تومن رو دستش می گذاره .....
بهتره به جز گزینه ماشین به چیزه دیگری فکر کنید ....

amirrrr20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست من
باور کنید کار رو عار نمیدونم ولی فکر نمیکنم برای یک دانشجو کار مناسبی باشه!
در ضمن شما میتونید مقداری از پول رو در جهت افزایش دانش و مهارتی عملی رشته خودتون یا هر کاری که علاقه دارید خرج کنید و در نهایت بهره اش رو میبینید.
کارگری که آینده نداره!!!
مثال من خودم زمانی که دیپلم گرفتم پشت کنکوری که شدم رفتم تو یه کارواش کار کردم انصافا درآمد خیلی خوب بود ولی اگه 10 سال دیگه هم همونجا میموندم باز هم همون کارگر کارواش بودم(خدا رو چه دیدی شاید خودم یه کارواش میزدم:D)
بهرحال من پیشنهاد میکنم کاری تخصصی رو شروع کنید و همون رو تا انتها دنبال کنید.

سلام دوست عزیز . مرسی که اینهمه وقت گذاشتی :دی من رشته تخصصی خودم مکانیکه خیلی هم دوسش دارم . تو فکر یادگیری نرم افزارا و ... هم هستم اما هنوز یکم زوده و به درآمد نمیرسه ! به طراحی وب و گرافیک هم خیلی علاقه دارم اما یادگیریش خیلی زمان میبره و خوب برای خودشون رشته جدایی هستن . اما هدف من کسب درآمده .

راهنماییم اینه که آژانس نری

سلام . خوبید ؟ میشه بپرسم برای چی ؟ مرسی .

رشته تحصیلیتون چیه؟

مکانیک میخونم دوست من .

بیخیال وانت و آژانس شو ؛ کلا کار ماشین کار کاذبی هستش ؛
طرف می گه روزانه مثلا 100 تومن در میاره ؛ اما آخر سر هیچی به هیچی ....
یه تعمیر می بینی 500 تومن رو دستش می گذاره .....
بهتره به جز گزینه ماشین به چیزه دیگری فکر کنید ....

حالا تحقیقاتم تو زمینه آژانس زیاد بوده حداقل با 10 نفر که تو کار بودن حرف زدم . همشون گفتن خوبه مخصوصا واسه منکه خرج کسی رو نمیدم و بخاطر زمان کلاسام جای دیگه نمیتونم کار کنم چون یا خانم میخوان ! یا اینکه وقت کلاسای من نمیخوره بهشون و قبول نمیکنن . تو منطقه ما هم خیلی جواب میده و اینکه ماشینم زیر پامه . کارای دیگه هم نمیشه زیاد کرد با این پول مگه اینکه تو نت باشه . خوشحال میشم اگه نظر دیگه ای دارید بفرمایید . مرسیی .

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
خوب تخصصی توی این رشته تحصیلیت ندارم و هیچ ایده ای ندارم که چه کار میکنید اما مطمئن هستم که کار مزتبط با تحصیلتون میتونید پیدا کنید یا راه بندازید و کنار تحصیل اون کار رو ادامه بدید

موفق باشید

amirrrr20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب تخصصی توی این رشته تحصیلیت ندارم و هیچ ایده ای ندارم که چه کار میکنید اما مطمئن هستم که کار مزتبط با تحصیلتون میتونید پیدا کنید یا راه بندازید و کنار تحصیل اون کار رو ادامه بدید

موفق باشید

اگه کاری با این پول بشه انجام داد که درآمد داشته باشه و مرتبط با رشته ام باشه که خیلی عالیه اما نمیدونم چی ! مرسی . شما هم موفق باشید .

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
با یکی از دوستان یا فامیل مشارکت کنید و یه آپارتمان پیش خرید کنید.
و بعدا رهن اجاره بدید.
یا مشارکتی خودرو ثبت نام کنید و بعدا بفروشید.
ارز هم که اگه تخصص ندارید توصیه نمیشه.
اگر وقت آزاد داشتید یه پراید کارکرده بخرید و تو آژانس پاره وقت کار کنید.
ایده دیگه ای به ذهن آدم نمیرسه با این سرمایه

Omidll

Registered User
لایک‌ها
14
راننده نشو. معتادی داره. رفیق داشتم از دوران دانشجویی تا گرفتن ارشد همینجوری تو آژانس بوده. هنوزم آژانسیه.
سعی کن بری یه جا مثل مکانیکی مقدمات حرفه خودت رو یاد بگیری، بعدن خودت همون کسب و کار رو راه بندازی. دانش + تجربه

بالا