برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد کلاسهای اموزش عکاسی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
مگه عکاسی هم کلاس رفتن میخواد!!!!
من تو یه مقاله خارجی دیدم یه راه درآمد فروختن عکس های هنری بود
بنظر من فقط کار دله, پول نداره
واقعا اینجا کسی هست که برای عکاسی منافع مالی داشته باشه؟!

tm.fard

کاربرفعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
440
مگه عکاسی هم کلاس رفتن میخواد!!!!
من تو یه مقاله خارجی دیدم یه راه درآمد فروختن عکس های هنری بود
بنظر من فقط کار دله, پول نداره
واقعا اینجا کسی هست که برای عکاسی منافع مالی داشته باشه؟!
با شما موافقم تا زمانی که دلی بخواید عکاسی کنید
اما وقتی کارها جدی تر بشه و با اتحادیه طرف بشید جهت اتیلیه نیاز به مدارک دارید حتی برای گرفتن مجوزهای عکاسی خیابانی (ارشاد) یا ورود به مناطق قرق نیاز به مجوز محیط زیست است
که در این مصارف متاسفانه متاسفانه ادارات صادر کننده بوبی از هنر نبردن و نمیان بر اساس اثار ثبتی و دل شما قضاوتی کنن و طبق معمول مدرک گرایی ملاک است
البته استثاء هم وجود داره یا شما شناخته شده باشید یا پارتی یا از طریق کانون عکاسان زمان فراخوان اثار عضو بشید یا شرکت در ورک شاپ و جمع کردن مدارک
عکاسی برای منافع مالی اتلیه یا صنعتی یا باید وارد این صنف شی یا باید اموزش بدید
این حرکات فروش عکس در سایتها هم مال بلاد کفره از نظر برادران ارزشی slr از توپ و تانک خطرناک تره اگر اشتباه نکنم دو سال پیش بود طرح عنکبوت اجرا شد و عکاسان مد همه به راه راست هدایت شدند:general304:

kamran molaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان به نظر من بهترین آموزشگاه تهران برا عکاسی تو صادقیس من پارسال رفتم آموزش عکاسیشو شرکت کردم واقعا عالی بود هم خیلی خوش گذشت هم خیلی خوب یاد گرفتم عکاسیو و کلاساشم مختلطه خیلی شاده
اینم شمارشون 02144111229

mina_photo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تا اونجایی که من میدونم نه مدرک وزارت ارشاد و نه مدرک فنی حرفه ای بدرد مجوز آتلیه نمیخوره. باید حتما امتحان اتحادیه رو بچه ها بدن.
به هر حال من خودم کلاس های استاد بیان فر رو شرکت کردم و خیلی راضیم و به همه پیشنهاد میکنم. اگه دوس داشتین از کلاساشون اطلاع داشته باشین میتونین به سایت www.amirbayanfar.com یه سری بزنین.
موفق باشین

mina_photo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تا اونجایی که من میدونم نه مدرک وزارت ارشاد و نه مدرک فنی حرفه ای بدرد مجوز آتلیه نمیخوره. باید حتما امتحان اتحادیه رو بچه ها بدن.
به هر حال من خودم کلاس های استاد بیان فر رو شرکت کردم و خیلی راضیم و به همه پیشنهاد میکنم. اگه دوس داشتین از کلاساشون اطلاع داشته باشین میتونین روی لینک سایتشون www.amirbayanfar.com کلیک کنین و یه سری بزنین.
موفق باشین

mina_photo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به هر حال من خودم کلاس های استاد بیان فر رو شرکت کردم و خیلی راضیم و به همه پیشنهاد میکنم. اگه دوس داشتین از کلاساشون اطلاع داشته باشین میتونین به سایت www.bayanfar.com یه سری بزنین.
موفق باشین
www.amirbayanfar.com

ajax60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من چند وقته دنبال یه کلاس خوب آموزش عکاسی حرفه ای از پایه میگردم . جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران داره و مجتمع فنی ، البته تا اون جا که من جستجو کردم .
به نظر دوستان و اساتید کجا مینونه یه جای خوبی برای اموزش عکاسی باشه . توضیح بدم که منظورم عکاسی حرفه ای از پایه با دوربین دیجیتاله
مرسی از همه
سلام و دروود فراوان اقا من سوال شمارو تازه دیدم ولی چون دغدغه خودمم بود یک سری راهنمایی ها میکنم از تجربه شخصیم که امیدوارم به دردت بخوره
من خودم از بیشترین جایی که تونستم کمک بگیرم یوتوب بود و هست اقا دنیایی از تکنیک های عکاسی رو اونجا من یاد گرفتم بعدش چون زبانم نسبتا بدک نیست از سایت CreativeLive هم کلی اموزش یاد گرفتم که رایگانم هست .تو ایام قرنطینه برای اینکه حوصلم داشت سر میرفت تصمیم
گرفتم مطالعم رو در حوزه علاقه شخصیم یعنی عکاسی جااانم بیشتر کنم اتفاقی با یک سایتی روبه رو شدم به اسم شوت شات که ایرانی هست :)
مطالب اموزشی رایگان داره که دنبال کردم ازشون خوشم اومد بعدم دوره اموزش عکاسیش رو شرکت کردم که باید بگم مدرسش عالیه اقااا همین که تو خونه نشستی لنگات رو همه و راحت اموزش میبینی با قیمت مناسب عالیه دیگ:)
یکی دیگه از سایتایی که میتونم بت معرفی کنم که به دردت خیلی میخوره تو اموزش digital-photography-school.com هست اینم عالیه خداییش ...بازم سوالی داشتید بپرسید
امیدوارم به دردتون خورده باشه

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
سلام و دروود فراوان اقا من سوال شمارو تازه دیدم ولی چون دغدغه خودمم بود یک سری راهنمایی ها میکنم از تجربه شخصیم که امیدوارم به دردت بخوره
من خودم از بیشترین جایی که تونستم کمک بگیرم یوتوب بود و هست اقا دنیایی از تکنیک های عکاسی رو اونجا من یاد گرفتم بعدش چون زبانم نسبتا بدک نیست از سایت CreativeLive هم کلی اموزش یاد گرفتم که رایگانم هست .تو ایام قرنطینه برای اینکه حوصلم داشت سر میرفت تصمیم
گرفتم مطالعم رو در حوزه علاقه شخصیم یعنی عکاسی جااانم بیشتر کنم اتفاقی با یک سایتی روبه رو شدم به اسم شوت شات که ایرانی هست :)
مطالب اموزشی رایگان داره که دنبال کردم ازشون خوشم اومد بعدم دوره اموزش عکاسیش رو شرکت کردم که باید بگم مدرسش عالیه اقااا همین که تو خونه نشستی لنگات رو همه و راحت اموزش میبینی با قیمت مناسب عالیه دیگ:)
یکی دیگه از سایتایی که میتونم بت معرفی کنم که به دردت خیلی میخوره تو اموزش digital-photography-school.com هست اینم عالیه خداییش ...بازم سوالی داشتید بپرسید
امیدوارم به دردتون خورده باشه
به تاریخ ایجاد صفحه توجه کنید مال چه سالی است
بالا آوردن صفحه هات قدیمی حبس دارد
سال 2009 یه سوالی پرسیده شما 2020 جواب دادی

ajax60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به تاریخ ایجاد صفحه توجه کنید مال چه سالی است
بالا آوردن صفحه هات قدیمی حبس دارد
سال 2009 یه سوالی پرسیده شما 2020 جواب دادی
بله من به سالش دقت نکردم ولی الان که دیدم دوستان دیگر هم زده بودند همین اواخر.صرفا جهت راهنمایی بود.ممنون

بالا