برگزیده های پرشین تولز

راهنمای خرید محصولات e.s.e.t

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اگه در این ضمینه اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید...

من با نحوه کار شرکت هایی که لایسنس اقتصادی (لایسنس شرکتی(49000تومانی) یا هر چیزی اسمش رو بذاریم آشنا هستم و از یکی از این شرکت های خرید می کنم. منتها یکی از این شرکت های رو دیدم سایتش رو که همچین ادعایی کرده بود می خواستم ببینم این ادعاش درسته یا نه اون هم با همون روشی که خودش در مورد لایسنس شرکتی توضیح داده کار می کنه و این ادعا که چون عمده می خره می تونه با قیمت 49 هزار تومن بده دروغ هست؟

یه نکته: این سایت گفته لایسنسش با همون نسخه ای که از سایت رسمی e.s.e.t می تونی دانلود کنی کار میکنه و اینکه خودش به نسخه جدید آپدیت میشه ولی اینجایی که من می خرم نسخه اختصاصی (تغییر یافته) خودش رو داره و برای نسخه جدید هم باز باید از نسخه اختصاصی خودش استفاده کنیم و اتوماتیک به نسخه جدید آپدیت نمیشه...اینها رو برای این می پرسم که به نظر شما بهتره از این سایت که میگه از نسخه رسمی خود e.s.e.t استفاده میکنه بگیرم بهتره یا فرقی نمی کنه؟

توضیح اون سایت اینه:

0000111.png

ali2e6

Registered User
لایک‌ها
71
وقتی لایسنس اصلیه باید با هر نسخه دلخواهی که شما دوست دارید کار کنه و اکر غیر از این باشه آنتی ویروس داره از جایی غیر از سرور اصلی آپدیت میگیره

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
وقتی لایسنس اصلیه باید با هر نسخه دلخواهی که شما دوست دارید کار کنه و اکر غیر از این باشه آنتی ویروس داره از جایی غیر از سرور اصلی آپدیت میگیره
این نکته ای هم که اشاره کردید نکته خوبی بود ولی سوالی که من پرسیدم چیز دیگه بود...

می خواستم بدونم آیا علت اینکه آنتی ویروس اورجینال رو چهل و پنج هزار تومن میده همینی هست که میگه (عمده میخره) یا نه دروغ میگه و یه تفاوتی با نسخه اورجینال داره؟

نسخه ای که این شرکت میده از سایت اصلی دانلود کردم بدون هیچ دستکاری ای ولی چون قیمتش خیلی ارزون هست گفتم شاید یه تفاوتی داره با اورجینال (البته مشکلی با کردن باهاش ندارم اوکی هست. حتی از شرکت قبلی هم که میگرفتم (کامیران) که خودشون هم میگفتن از سرور ایست آپدیت نمیشه هم حتی چند سالی که استفاده کردم مشکلی نبود و سیستم اصلا ویروسی نشد) علت سوال پرسیدنم صرفا به خاطر کنجکاوی و اطلاعات بیشتر هست.

Last edited:

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
این نکته ای هم که اشاره کردید نکته خوبی بود ولی سوالی که من پرسیدم چیز دیگه بود...

می خواستم بدونم آیا علت اینکه آنتی ویروس اورجینال رو چهل و پنج هزار تومن میده همینی هست که میگه (عمده میخره) یا نه دروغ میگه و یه تفاوتی با نسخه اورجینال داره؟

نسخه ای که این شرکت میده از سایت اصلی دانلود کردم بدون هیچ دستکاری ای ولی چون قیمتش خیلی ارزون هست گفتم شاید یه تفاوتی داره با اورجینال (البته مشکلی با کردن باهاش ندارم اوکی هست. حتی از شرکت قبلی هم که میگرفتم (کامیران) که خودشون هم میگفتن از سرور ایست آپدیت نمیشه هم حتی چند سالی که استفاده کردم مشکلی نبود و سیستم اصلا ویروسی نشد) علت سوال پرسیدنم صرفا به خاطر کنجکاوی و اطلاعات بیشتر هست.
ممنون بابت توضیحاتت در پیام خصوصی...

بالا