• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمای خرید PS5

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام و عرض ادب ، دوستان من میخوام PS5 بخرم از دیجی کالا و نیاز به راهنمایی شما دارم

یه موضوع عجیب اینه که میگن دسته کنسول بعد از 420 ساعت دچار مشکل میشه ؟! میخوام ببینم برای همه اینجوریه یا بستگی به مصرف شخص داره که خراب بشه یا نه !

بعد اینکه میخوام پلاس بگیرم همراهش و کلا میخوام آنلاین بازی کنم ، با مودم های سیم کارت خور ایرانسل اوکی هست ؟ میشه بدون لگ بازی کرد یا نه ؟

و در نهایت سوال آخرم اینه که XBOX سری X به نظرتون بهتره یا PS5 و اگه تجربه شخصی دارید ممنون میشم بهم بگید

street design

Registered User
لایک‌ها
555
سلام
در مورد دسته چیزی نشنیدم هنوز ...
مودم سیم کارت خور برای من توی بازی فوتبال ( pes ) جواب نبود .. بازی های دیگه رو نمیدونم ... ولی به نظرم دنبال اینترنت های ثابت باشی بهتره ...

توی ایران ps5 محبوبیت بیشتری داره ... و بازی های فیزیکی بهتر پیدا میشه ...

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام
در مورد دسته چیزی نشنیدم هنوز ...
مودم سیم کارت خور برای من توی بازی فوتبال ( pes ) جواب نبود .. بازی های دیگه رو نمیدونم ... ولی به نظرم دنبال اینترنت های ثابت باشی بهتره ...

توی ایران ps5 محبوبیت بیشتری داره ... و بازی های فیزیکی بهتر پیدا میشه ...
ممنونم دوست عزیزم

والا نت ثابت به خاطر خط ضعیف و عدم امکان ارائه سرویس VDSL توی منقطه ما شده مصیبت برام ! ناچارم که از TDLTE استفاده کنم که خوب اگر سرعتش خوبه باشه به نظرم جواب بده بازی آنلاین رو

street design

Registered User
لایک‌ها
555
واسه tdlte من مبین نت رو پیشنهاد میکنم ...

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من XSX گرفتم - نت هم از TDLTE ایرانسل استفاده میکنم که با وجود استفاده از DNS مشکل خاصی ندارم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
من XSX گرفتم - نت هم از TDLTE ایرانسل استفاده میکنم که با وجود استفاده از DNS مشکل خاصی ندارم
ممنونم دوست من ، میشه بگید مودمتون دقیقا چه مدلی هست ؟ روی PS5 نیاز به DNS نیست درسته ؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
پشتیبان ایرانسل امروز بهم میگفت نت td فقط روی نت 3 هست و توی نتم نوشته برای بازی آنلاین نت تایپ باید 1 یا 2 باشه 😒

گیج شدم کلا , شما توی بازی pes یا فیفا هم مشکلی برای آنلاین نداشتید ؟

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
پشتیبان ایرانسل امروز بهم میگفت نت td فقط روی نت 3 هست و توی نتم نوشته برای بازی آنلاین نت تایپ باید 1 یا 2 باشه 😒

گیج شدم کلا , شما توی بازی pes یا فیفا هم مشکلی برای آنلاین نداشتید ؟
راستش تا الان انلاین نزدم ولی چون از گیم پس استفاده میکنم کنسول همیشه به نت وصله و مشکلی نداشتم

بالا