• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راه اندازی آزمایشگاه سونوگرافی و رادیولوژی

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
2 میلیارد بزاری بانک ماهی 37,8 میلیون سود میده
واقعا این بانکا اگه پول داشته باشی بهترین کاسبین

My own Life!

دستت تو کار نیست سعید :D ... 38 میلیون پیش درآمدی که یه مرکز رادیولوژی میتونه داشته باشه، پول خرد به حساب میاد....بعد تازه فقط اون نیست که...جریانات داره :p......... شما الان 1-2 میلیارد هم بذاری، به اندازه انگشتان دست متخصص رادیولوژی یا پاتولوژی در ایران پیدا نمیکنی که حاضر باشن باهات شریک بشن

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
پزشکی و تغذیه تو ایران کمترین ریسک رو دارن

بنابراین اینجور مشاغل خدماتی با تولید لباس و... خیلی فرق دارن . اصلا ریسک اونارو ندارن
فقط کافیه یه بار پات برسه دکتر میفهمی که پزشکی و سلامت تو ایران مافیاس !!
یعنی شما به زودی برای یه سرما خوردگی ساده باید 10 مدل آزمایش های مختلف منجمله سی تی اسکن و سونو و... برید
به بهانه اطمینان
دکترای ایرانی واقعا خیلی هالو هستن از هر 40 دکتر عمومی به جرات 1-2 تاش یه چیزی بلدن
تخصصی ها هم یا واقعا اسگولن یا عمدنا غارتت میکنن هیچی حالیشون نیست

واسه همینه که ایرانی ها بیشترین آمار خود درمانی تو دنیا رو دارن و بیشتر هم میشه . چون واقعا **** سلامت ایران از پایه فاسده

اگر ایرانی ها بیشترین آمار خود درمانی رو دارن، پس چطور درآمد پزشک ها زیاده ؟:p
اگر پزشکان ایرانی هالو هستن و چیزی حالیشون نیست، پس چرا میری پیششون ؟:p
اگر آزمایش بیخودی میدن و لازم نیست، خب شما نرو آزمایش بده ببین چی میشه :p

پزشکی در همه دنیا کار پر درآمدیه، این تقصیر پزشک ها نیست بخدا :D ... من و شما هم راه برامون باز بوده که بریم پزشک بشیم، حالا که انتخاب دیگری کردیم نباید فحشش رو به پزشک ها بدیم:p........دیگه درآمد پزشکی از درآمد بازیگری سینما که بی منطق تر نیست، بازیگر سینما پولدار میشه چون مردم دوست دارن برن پول بدن قیافش رو تماشا کنن :D ... حالا من هی بیام بگم من انقدر درس خوندم، انقدر زحمت کشیدم ، چرا درآمدم از اون کمتره ؟.... آقا اساس تجارت در این دنیا همینه، عرضه و تقاضا !.... چیزی که همه میدونیم و همه هم در انتخاب شغل آزادیم، پس دیگه جای گله و شکایت نمیمونه:p

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دستت تو کار نیست سعید :D ... 38 میلیون پیش درآمدی که یه مرکز رادیولوژی میتونه داشته باشه، پول خرد به حساب میاد....بعد تازه فقط اون نیست که...جریانات داره :p......... شما الان 1-2 میلیارد هم بذاری، به اندازه انگشتان دست متخصص رادیولوژی یا پاتولوژی در ایران پیدا نمیکنی که حاضر باشن باهات شریک بشن
همین دیگه!
میزارم بانک سودشو میگیرم حال میکنم منت پاتولوژ رادیولوژم نمیکشم! :D

My own Life!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

پزشکی در همه دنیا کار پر درآمدیه، این تقصیر پزشک ها نیست بخدا :D ... من و شما هم راه برامون باز بوده که بریم پزشک بشیم، حالا که انتخاب دیگری کردیم نباید فحشش رو به پزشک ها بدیم:p........دیگه درآمد پزشکی از درآمد بازیگری سینما که بی منطق تر نیست، بازیگر سینما پولدار میشه چون مردم دوست دارن برن پول بدن قیافش رو تماشا کنن :D ... حالا من هی بیام بگم من انقدر درس خوندم، انقدر زحمت کشیدم ، چرا درآمدم از اون کمتره ؟.... آقا اساس تجارت در این دنیا همینه، عرضه و تقاضا !.... چیزی که همه میدونیم و همه هم در انتخاب شغل آزادیم، پس دیگه جای گله و شکایت نمیمونه:p

علم غیب داری مگه ؟ :|

من از وختی متوجه این کثیف بودن دکترا و هالو بودنشون شدم اگه سالی قبل به زور پدر مادر 4-5 بار میرفتم دکتر الان هر 2-3 سال میرم مگه دیگه خیلی مریضیم حاد باشه نتونم خودم جمش کنم :دی
آزمایش و... هم از روی اجباره و تغییری در ذات و ماهیت قشر پزشکی ایجاد نمیکنه چون منبع درآمدشون این چیزاس
بازم میگم سلامت و تغذیه 2 امر ضروری و اجباریه . چون من میرم دکتر دلیل نمیشه که بگیم همه دکترا پاک و شریفن
الان اتفاقا اگه دقت کنی گرایش مردم دکتر تجربی یا همون عطار و دکتر علفی خیلی بیشتر شده چون نتیجش از تجویز دکتر متخصص مفیدتره

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
علم غیب داری مگه ؟ :|

الان اتفاقا اگه دقت کنی گرایش مردم دکتر تجربی یا همون عطار و دکتر علفی خیلی بیشتر شده چون نتیجش از تجویز دکتر متخصص مفیدتره

بله. من ادعای الوهیت دارم، علم غیب که چیزی نیست:p

گلاب به روت، اولین Diarrhea رو که بگیری، نظرت عوض میشه:D

جامعه پزشکی هم مثل هر صنف دیگری فساد و آدم فاسد داره، اما نه در این حدی که شما میگید.... مشکل اصلی مردم با پزشکهاف درآمدشونه نه کار طبابتشون

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
بله. من ادعای الوهیت دارم، علم غیب که چیزی نیست:p

گلاب به روت، اولین Diarrhea رو که بگیری، نظرت عوض میشه:D

جامعه پزشکی هم مثل هر صنف دیگری فساد و آدم فاسد داره، اما نه در این حدی که شما میگید.... مشکل اصلی مردم با پزشکهاف درآمدشونه نه کار طبابتشون

باووو من کجا گفتم کلا نری دکتر ؟ بلخره یه روز آفتاب خروسک خواهی گرفت مجبوری بری

مسئله بله پوله . ولی چرا ؟ به نظر من باید تناسب داشته باشه
این انصاف نیست که شما برای یه مشت قرص سرماخوردگی و شربت طرف رو غارت کنی . جالبیش اینه کاها جوری وبزیت میکنن که مجبوری 2-3 باری بری پیشش و از طرق دیگه هم چپاول میشی و در آخر هم خوب نمیشی
هر دفه هم دارو میدن و میگن اگه اثر نکرد دیگه نخور بیا دارو جدید بدم
خووو پفیوز پس تو درس چی خوندی ؟ همه میتونن از رو اطلس دارو هی برا خودشون تجویز کنن اگه اثر نکرد مشابه بخورن خوو

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759

به نظر من پزشکها درآمدشون تو ایران زیاد نیست دقیقا مثل بازیگر سینما و یا بازیکن و مربی فوتبال می مونه .مردم سراغ پزشک معروف میرند بازی تیمهای معروف را نگاه می کنند فیلم بازیگر و کارگردان معروف را نگاه می کنند برای همین فکر می کنند درآمد این افراد زیاده اما این افراد معروف شاید 20درصد جامعه حرفه ای خودشون هم نباشند و بقیه اصلا وضع خوبی ندارند من خودم قبلا با جامعه پزشکی زیاد رفت آمد داشتم خیلی هاشون رو خط فقر هم نیستند همین چند وقت پیش برا تمدید گواهینامه رفته بودم یه زن و شوهر پزشک نشسته بودند تو مطب یدونه مریض هم نداشتند تازه اونم وسط شهر که فقط اجاره اونجا زیر یک میلیون نیست

اما اینو قبول دارم فساد در جامعه پزشکی بیش از حد وجود داره و یک سری شغلها مثل پزشکی و معلمی مقدس هستند و مردم انتظار دارند کسی که میاد تو این کار حداقل به اصول صفر اخلاقی پایبند باشه به جرات میگم بالای 50درصد جامعه پزشکی فاسده

چند وقت پیش یک مدیر آزمایشگاه برام تعریف می کرد که بالای 30درصد درآمد من پورسانت پزشکان است .می گفت من سال اول که آزمایشگاه زدم روزی 4تا مراجع هم نداشتم و اصلا داشتم تعطیل می کردم یک روزی با یکی همکارا داشتم دردل می کردم اونم گفت تو چه ساده ای فکر کردی مریض همین طور خودش میاد بیا این شماره را بگیر زنگ بزن بهش 2-3میلیون می گیره برات مریض میاره این آقا کارش این بود می رفت به دکتر ها می گفت شما مریض بفرستید فلان آزمایشگاه مثلا 20-30درصد پورسانت بگیرید .خلاصه می گفت هر ماه باید پورسانت آقایون دکتر را با یه جعبه شیرینی بفرستم مطبشون !!!!!!

باووو من کجا گفتم کلا نری دکتر ؟ بلخره یه روز آفتاب خروسک خواهی گرفت مجبوری بری

مسئله بله پوله . ولی چرا ؟ به نظر من باید تناسب داشته باشه
این انصاف نیست که شما برای یه مشت قرص سرماخوردگی و شربت طرف رو غارت کنی . جالبیش اینه کاها جوری وبزیت میکنن که مجبوری 2-3 باری بری پیشش و از طرق دیگه هم چپاول میشی و در آخر هم خوب نمیشی
هر دفه هم دارو میدن و میگن اگه اثر نکرد دیگه نخور بیا دارو جدید بدم
خووو پفیوز پس تو درس چی خوندی ؟ همه میتونن از رو اطلس دارو هی برا خودشون تجویز کنن اگه اثر نکرد مشابه بخورن خوو
دکتر بیسواد و پخمه خیلی داریم مثل خیلی از مشاغل دیگه اماااااااااا شما پیش خدای پزشکی هم بری ممکنه 5نوع روش درمان را عوض کنه بازم شما خوب نشی بری پیش یه دکتر دیگه با اولین روش درمان بشی .پزشکی مثل مکانیک می مونه با این تفاوت که سیستم بدن از آخرین مدل ماشینها بازم حداقل ده هزار برابر پیچیده تره از طرفی به تعداد افراد کره زمین سیستمهای متفاوت وجود داره من اگر بدنم سیستم پژو 405از تو ممکنه پژو 206باشه دلیل نداره چون من قلب دارم شما هم قلب داری پس همون داروی قلب شما روی منم اثر کنه .

دکتر خوب دکتریه که از درمان ضعیف با کمترین و ضعیف ترین داروها شروع کنه آروم آروم قوی کنه نه مثل بعضی دکترا که تا میری پیشش 20مدل دارو میده که به هم هیچ ربطی نداره بالاخره یکیش همونه که برای بیماری شما خوبه!!!!!!!! یا تو مرکز درمانی یکی از روستاها بودم مریض میومد تو مطب به دکتر می گفت سرما خوردم آمپول بنویس برم بزنم دکتر میگفت آمپول نمیخواد با قرص خوب میشه میگفت من حالشو ندارم یک هفته تو خونه بخوابم آمپول بزن همین حالا خوب بشم یک مقدار هم دکتر مقاومت می کرد کتک را می خورد .همین طور که مرده را آورده بودند درمانگاه دکتر گفت بابا این مرده کاریش نمیشه کرد اقوام مرده یه تیزی فرو کردند تو بازو دکتر!!!!!!!!که یا الله زودباش زنده اش کن.. حالا می دونید کی دکتر را چاقو زد ؟؟؟پسر عمو مرده که خودش پسر عموش را کشته بود !!!!

Last edited:

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
پیش خیلی از دکترها که میری واست زیاد وقت نمی زارن . هنوز رو صندلی ننشستی دکتره داره واست نسخه می پیچه
درصورتی که باید حداقل 15دقیقه وقت بزاره و معاینات ابتدایی رو انجام بده. فشار خونی،نبضی،کوفتی بگیرن و چند تا سوال ازت بپرسن.
نه بابا اینا حرفه ین همین که نگات بکنن می فهمن چته.
میفهمن آپاندیست باید عمل بشه.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
چند وقت پیش یک مدیر آزمایشگاه برام تعریف می کرد که بالای 30درصد درآمد من پورسانت پزشکان است .می گفت من سال اول که آزمایشگاه زدم روزی 4تا مراجع هم نداشتم و اصلا داشتم تعطیل می کردم یک روزی با یکی همکارا داشتم دردل می کردم اونم گفت تو چه ساده ای فکر کردی مریض همین طور خودش میاد بیا این شماره را بگیر زنگ بزن بهش 2-3میلیون می گیره برات مریض میاره این آقا کارش این بود می رفت به دکتر ها می گفت شما مریض بفرستید فلان آزمایشگاه مثلا 20-30درصد پورسانت بگیرید .خلاصه می گفت هر ماه باید پورسانت آقایون دکتر را با یه جعبه شیرینی بفرستم مطبشون !!!!!!

الکی گفته بجان کوشا :D.....مسئول فنی آزمایشگاه که خودش پزشک متخصص پاتولوژیه.... درآمد متخصص پاتولوژی هم از آزمایش ساده بیمار ( بهش میگن کلینیکال) نیست، درآمد اصلی جای دیگست:D .... اون پزشک معالج هم هیچوقت بخاطر پورسانت آزمایش، خودش رو توی دردسر درگیری با بیمه و پزشکی قانونی نمی اندازه. تمام نسخه های شما، ته برگش میره بیمه بررسی میشه.. کل این قضیه پورسانت گرفتن از آزمایشگاه شایعه ای بیش نیست ... 99 درصد پزشک ها وقتی آزمایش می نویسن ، اگر بهشون بگی کدوم آزمایشگاه برم آزمایش بدم ، آزمایشگاه های معروف شهر رو میگن که درصد خطاشون کمتره... میگی نه...امتحان کن... هیچکس نمیگه حتما برو فلان آزمایشگاه

فساد جامعه پزشکی در جاهای دیگریه که مردم عادی اصلا خبر ندارن ... مردم عادی فقط به دو تا چیز حساسیت دارن.... اول پولداری پزشک اگر خیلی واضح باشه، همون اول باهاش بد میشن :D ... دوم هم بد اخلاقیه ، بهترین طبابت رو انجام بدی، اما بداخلاق باشی مردم از دستت شاکی میشن، دنبال بهانه میگردن که بگن تشخیصش اشتباه بوده :D ... مورد داشتیم که طرف سر همین لجبازی با پزشکش جونشو از دست داده... پزشک بهش گفته باید عل کنی، رفته انقدر گشته که یه نفر رو پیدا کنه، خلاف حرف دکتر رو ثابت کنه ... متاسفانه اجل مهلتش نداده :p

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
الکی گفته بجان کوشا :D.....مسئول فنی آزمایشگاه که خودش پزشک متخصص پاتولوژیه.... درآمد متخصص پاتولوژی هم از آزمایش ساده بیمار ( بهش میگن کلینیکال) نیست، درآمد اصلی جای دیگست:D .... اون پزشک معالج هم هیچوقت بخاطر پورسانت آزمایش، خودش رو توی دردسر درگیری با بیمه و پزشکی قانونی نمی اندازه. تمام نسخه های شما، ته برگش میره بیمه بررسی میشه.. کل این قضیه پورسانت گرفتن از آزمایشگاه شایعه ای بیش نیست ... 99 درصد پزشک ها وقتی آزمایش می نویسن ، اگر بهشون بگی کدوم آزمایشگاه برم آزمایش بدم ، آزمایشگاه های معروف شهر رو میگن که درصد خطاشون کمتره... میگی نه...امتحان کن... هیچکس نمیگه حتما برو فلان آزمایشگاه

فساد جامعه پزشکی در جاهای دیگریه که مردم عادی اصلا خبر ندارن ... مردم عادی فقط به دو تا چیز حساسیت دارن.... اول پولداری پزشک اگر خیلی واضح باشه، همون اول باهاش بد میشن :D ... دوم هم بد اخلاقیه ، بهترین طبابت رو انجام بدی، اما بداخلاق باشی مردم از دستت شاکی میشن، دنبال بهانه میگردن که بگن تشخیصش اشتباه بوده :D ... مورد داشتیم که طرف سر همین لجبازی با پزشکش جونشو از دست داده... پزشک بهش گفته باید عل کنی، رفته انقدر گشته که یه نفر رو پیدا کنه، خلاف حرف دکتر رو ثابت کنه ... متاسفانه اجل مهلتش نداده :p
منظور منو که برعکس نگرفتی ؟؟؟
چند وقت پیش یک مدیر آزمایشگاه برام تعریف می کرد که بالای 30درصد درآمد من پورسانت پزشکان است

یعنی 30درصد درآمدش را میده به پزشکا

حالا این دروغ میگه دیگه اینو نگو نیست که خودم چندین مورد دیدم هدیه تبلیغات آزمایشگاه ها +یکی دوتا سکه به بالا که عید به عید برا پزشکایی ارسال میشه که برای آزمایشگاه مریض می فرستند .بعد پزشکی که پورسانت می گیره هیچ جایی پاش گیر نیست چون اولا به عنوان هدیه نقدی با جعبه شیرینی براشون ارسال میشه دوما جواز آزمایشگاه را سازمان مربوطه داده پس مریض به خاطر تشخیص غلط آزمایشگاه هر چیزیش بشه ربطی به پزشک نداره .100البته پزشک معروف و درست حسابی اصلا دنبال این پولها نیست چون 1000برابرش را در میاره اما افراد زیادی هستند که دارند از این روشها پورسانت می گیرند من خودم حداقل در ماه یکی دو روز تو بیمه سلامت یا همون خدمات درمانی سابق ،ارتش،تامین اجتماعی رفت آمد دارم دیگه ندونم ته برگها به سازمان بر می گرده:D

yas4u1996

Registered User
لایک‌ها
28
درصورتیکه تمایل به راه اندازی آزمایشگاه دارید ، شرکت ما میتونه از سکوبندی تا تامین نیاز های شما اعم از تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی و همچنین محلول های شیمیایی و لوازم مصرفی را انجام بده.
تلفن های تماس :
66572995 - 66578892
ادرس سایت : www.yasa-co.com

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
نظریم راجع بش ندادم
اما بانک نزدیکانم گزاشتن پول و دارن سود میگیرن و همون رو گفتم
هنوزم بعد ۸ سال نظرت اینه بانک بهتره؟اگه کسی ۸ سال پیش دو ملیارد مطب میزد درامد ملیاردی سالیانه داشت ولی اون که پول گذاشت بانک ماشین چینی هم بهش نمیدن
کدوم سود نجومی داش سود 20 درصد تو کشوری با تورم 30 ب بالا(آمار دروغ زیر 20)نجومی حساب میشه؟بله دوست نداریم از دست بدیم ولی بانک هم گزینه موقت شما مطمئنی ده سال دیگه ارزش پول ما پایین تر نمیاد ده سال پیش تا الانو ببین کسی دوملیارد داره مثلا بذاره بانک کم کم پول خودش از بین میره ولی حداقل ی کار با تحقیق و تجربه را بندازه مخصوصا مغازش یا دفترش مال خودش باشه میتونه درامد قابل قبولی تو ده سال بعد بدست بیاره
چه پیش بینی کرده بودم سال ۲۰۱۵😉

بالا