برگزیده های پرشین تولز

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
راه اندازی فروشگاه لوازم التحریر (نوشت افزار)
با سلام خدمت دوستان و عزیزان پرشین تولز.

بنده قصد راه اندازی لوازم التحریر در حد یک مغزه برای فروش محلی رو دارم.

البته شغل دوم برای بندست که برای کار کردن همسرم می خوام راه اندازیش کنم.

بنده کارمند هستم و زیاد به درآمدش نیاز ندارم.

میخوام سود و درامدش رو برای خرید مجدد جنس استفاده کنم تا به مرور پیشرفت کنه.

البته سرمایم کمه

سرمایه که برای خرید جنس اندک ، که از هر مدلی حداقل یه نمونه در حد امکان تهیه کنم تقریبا بین 25 الی 35 هستش.

هزینه پول پیش و دکور رو هم جدا کردم

لطفا راهنمایی کنید:

برای خریدش بنده از تهران اقدام کنم؟

یا شهرستان و یا از مرکز استان خودمون از عمده فروشی خرید کنم؟

چه اجناسی باید تهیه کنم؟

خودم از طریق نت یک لیست تهیه کردم اما دوستانی که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند لیست پیشنهادی دارند؟

ممنون میشم تجربیات تون رو به اشتراک بزارید.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
طرح کسب و کارش رو من تو یه برنامه اوردم خواستید برید تو کافه بازار برنامه "کارآفرین" رو دانلود کنید امیدوارم سودمند باشه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
عمده فروش های لوازم تحریر توی بازار بزرگ - بازار نوروزخان هستن اگر اشتباه نکنم
طبیعتا تهران قیمت ها مناسب تر از شهرستان هست
بهترین کار این هست که قیمت های شهرستان رو در بیارید و بعد بیابد تهران و مقایسه کنید

majid-jan

Registered User
لایک‌ها
112
لوازم التحریر تنوع اجناس بالا هست و حاشیه سود 100% هم براش در نظر بگیریم بازم چیزی نمیشه و کمه
مشتری های گذری میان دفتر و نوک و پاک کن و ... میخرن و خرید های عمده رو اول سال میکنن و دیگه تمام.
اگه قصد باز کردن لوازم التحریری رو دارید به نظرم رو سود و درآمد لوازم التحریر زیاد حساب نکنید مگر اینکه بتونید کم کم کتاب های کمک درسی رو هم در کنارش بیارید و یک سیستم بزارید پیشتون کارهای ثبت نام دانشگاه و کارای اینترنتی رو هم انجام بدید که این دو مورد آخری بسته به نوع تخصص شما میتونه سودآور باشه.
در کل من چون برای همسرتون میخوایید کاری استارت بزنید فروش شال و روسری رو پیشنهاد میدم.

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
سرمایه که برای خرید جنس اندک ، که از هر مدلی حداقل یه نمونه در حد امکان تهیه کنم تقریبا بین 25 الی 35 هستش.
من با این اوضاع اصلا پیشنهاد نمیکنم + شما بهترین زمان این کار رو از دست دادید و دیگه خرید عمده خانواده ها تموم شده
مشکل دیگه اینه که تنوع اجانس خیلی زیاده و شما باید جنست جور باشه.مثلا مشتری میاد یه لیست به شما 10 قلم اگه شما 9 قلمش رو هم داشته باشی ازت خرید نمیکنه
من پیشنهاد میکنم یه کانال بزنید توش لباس بفروشید هم دردسرش کمتره هم اجاره مغازه و جواز و... نداره
هم سودش زیاده

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام.
تشکر از دوستان بابت راهنمایی هاشون

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
درود دوست عزیز
بنده اشنایی میشناسم که عمده فروش لوازم تحریر در لندر عباس هست هرچه که لازم دارین رو میتوان از ایشون تهیه کرد

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
سلام. ممنون میشم معرفی کنید.

چون بنده از تهران خرید انجام دادم

مقایسه کنم برای خرید بعدی برم بندر عباس

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
سلام.
تشکر از دوستان بابت راهنمایی هاشون
لوازم تحریر فروش معمولی (بعضی ها تخصصی مثلا لوازم مهندسی یا هنری و...می فروشند)حتما باید مغازه بر خیابون باشه +در مسیر گذر بچه مدرسه ای ها یا دانشجوها
دستگاه زیراکس حتما داشته باشید.اول کارم حتما نیاز نیست یک دستگاه چند ده میلیونی پیشرفته بخرید
یک سری وسایل شیک ارزون حتما بیارید و سریعا پیج اینستا و کانال تلگرام ایجاد کنید و براش تبلیغ کنید . برای اینکه بدونید چه چیزی در پیجها خوب فروش میره به پیجهای مشابه در اینستا و تلگرام مراجعه کنید مثلا دفترچه یادداشتهای فانتزی و...اگر کارتون توسعه پیدا کرد کتابهای موفقیت و رمان پر فروشم بیارید.
تفکری مثل: من به پولش نیاز ندارم برای سرگرمی خانومم راه میندازم مثل سم در کسب و کاره
یا خانوم شما چند سال اول باید از دل و جون روی کار مایه بگذاره یا اینکه همیشه مغازه لنگ میزنه و نهایت یه آب باریکه تهش می مونه.بعد چند وقتم زده میشید جمع می کنید میرید.

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
سلام. ممنون میشم معرفی کنید.

چون بنده از تهران خرید انجام دادم

مقایسه کنم برای خرید بعدی برم بندر عباس

شعبه طهران هم دارن !

شما با این شماره تماس در ارتباط باشین شعبه طهران 9120299232 بگین صالحی زاده شمارو بهم معرفی کرده جهت تهیه لوازم تحریر
با شعبه بندر عباس هم در ارتباط هستن هرچه که بخوایین رو میتونین از ایشون تهیه بفرمایین !

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
لوازم تحریر فروش معمولی (بعضی ها تخصصی مثلا لوازم مهندسی یا هنری و...می فروشند)حتما باید مغازه بر خیابون باشه +در مسیر گذر بچه مدرسه ای ها یا دانشجوها
دستگاه زیراکس حتما داشته باشید.اول کارم حتما نیاز نیست یک دستگاه چند ده میلیونی پیشرفته بخرید
یک سری وسایل شیک ارزون حتما بیارید و سریعا پیج اینستا و کانال تلگرام ایجاد کنید و براش تبلیغ کنید . برای اینکه بدونید چه چیزی در پیجها خوب فروش میره به پیجهای مشابه در اینستا و تلگرام مراجعه کنید مثلا دفترچه یادداشتهای فانتزی و...اگر کارتون توسعه پیدا کرد کتابهای موفقیت و رمان پر فروشم بیارید.
تفکری مثل: من به پولش نیاز ندارم برای سرگرمی خانومم راه میندازم مثل سم در کسب و کاره
یا خانوم شما چند سال اول باید از دل و جون روی کار مایه بگذاره یا اینکه همیشه مغازه لنگ میزنه و نهایت یه آب باریکه تهش می مونه.بعد چند وقتم زده میشید جمع می کنید میرید.

بسیار عالی بود. مخصوصا اینکه با نظرتون دیدگاهم تغییر کردش و سعی میکنم این نوع تفکر (فکری مثل: من به پولش نیاز ندارم برای سرگرمی خانومم راه میندازم مثل سم در کسب و کاره) رو از کسب و کارم دور نگه دارم.

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
شعبه طهران هم دارن !

شما با این شماره تماس در ارتباط باشین شعبه طهران 9120299232 بگین صالحی زاده شمارو بهم معرفی کرده جهت تهیه لوازم تحریر
با شعبه بندر عباس هم در ارتباط هستن هرچه که بخوایین رو میتونین از ایشون تهیه بفرمایین !

حنما مزاحم ایشون خواهم شد.

سپاس

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
به نظرتون در کنار لوازم التحریر لوازم کادویی بفروشم یا خرازی؟

هدف اصلی لوازم التحریره اما در کنارش یکی از این موارد و میخوام اضافه کنم تا در مواقع رکود بازار بتونم روی درآمدش حساب کنم.

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
از دوستان کسی میتونه لیست اقلام مورد نیاز برای یک مغازه نوشت افزار رو بفرسته؟

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
دوستان کسی هست واسه راه اندازی فروشگاه نوشت افزار راهنمایی کنه ؟

بالا