• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رسیلر یا نمایندگی؟

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
از کسانی که در زمینه هاستینگ تجربه دارن سوالی دارم
فرض کنید کسی میخواد هاست بفروشه و این هاستینگ فقط برای سایت های با بازدید کم و نه زیاد باشه

رسیلر خوبه یا سرور اختصاصی؟
کسی میتونه تفاوت این دو تا رو به من بگه؟
ممنون

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
رسيلر اينه كه به سرور دسترسي نداري و كلا يك آقا بالاسر داري .هزينه اش نسبت به سرور پائينه و مدير شما هر وقت بخواد هر يوزري رو ميتونه پاك كنه و هر كلا هر بلايي بخواد ميتونه سر تو و هاستت بياره

سرور اينه كه همه كاره خودتي و ثنيا هزينه هم زياد داره . البته بايد تجربه مديريت سرور داشته باشي وگرنه كارت ميلنگه .

براي شروع و چنانچه تازه كار هستيد به هيچ عنوان سرور پيشنهاد نميشه.

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Reseller از شرکت خارجی معتبر بگیرید ( با نرم افزار WHM/Cpanel ) و دیگه دردسر سرور Update کردن و Backup گرفتن هم نداره اونها خودشون همه چیز رو کنترل و انجام میدن و شما با خیال راحت اکانت میسازی و میفروشی و همه امکانات مدیریت کردن کاربران رو هم در اختیار دارید .. و از نظر قیمت هم خیلی خیلی به صرفه تر هست ..

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
رسيلر اينه كه به سرور دسترسي نداري و كلا يك آقا بالاسر داري .هزينه اش نسبت به سرور پائينه و مدير شما هر وقت بخواد هر يوزري رو ميتونه پاك كنه و هر كلا هر بلايي بخواد ميتونه سر تو و هاستت بياره

سرور اينه كه همه كاره خودتي و ثنيا هزينه هم زياد داره . البته بايد تجربه مديريت سرور داشته باشي وگرنه كارت ميلنگه .

براي شروع و چنانچه تازه كار هستيد به هيچ عنوان سرور پيشنهاد نميشه.

یعنی به نظر شما همون ریسلر مناسب تره؟

این رسیلر ها سرعت و امنیت خوبی دارن؟
تا چند بازدید رو میتونن تحمل کنن؟

padsansystem

Registered User
لایک‌ها
4
اگه یکم اطلاعات داشته باشین و از لحاظ مالی هم مشکلی نباشته قطعاً سرور گزینه مناسب تری هست . در ضمن Reseller ها هم سرعت و امنیت خوبی دارن

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
همون با ریسلر کار کنین
همراش آموزش های لینوکس و ویندوز سرور و vmware و... یاد بگیرین بعد سرور بگیرید
موفق باشید
ممنون
ریسلر مناسب و مطمئن که قیمت ها هم خوب باشن الان کدوم هاستینگ ارائه می ده؟
(تو ایران باشه)

taft

Registered User
لایک‌ها
59
رفیق اگه سوالت رو تو انجمن تخصصی هاستینگ : وب هاستینگ تالک ... بپرسی خیلی دقیق و سریع به جوابت می رسی و حتی پیشنهاد هایی هم از هر نظر (ریسلری-سرور) بهت میشه که می تونی با تحقیق انتخاب کنی
موفق باشی

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
رفیق اگه سوالت رو تو انجمن تخصصی هاستینگ : وب هاستینگ تالک ... بپرسی خیلی دقیق و سریع به جوابت می رسی و حتی پیشنهاد هایی هم از هر نظر (ریسلری-سرور) بهت میشه که می تونی با تحقیق انتخاب کنی
موفق باشی

بله ممنون این انجمن رو میشناسم و توش هم عضو هستم
اما راستشو بخواید تنها انجمنی که توش فعالیت اکتیو دارم و توش فعالیت می کنم همین انجمنه و به همین انجمن هم عادت کردم
زیاد از محیط اون انجمن که معرفی کردید خوشم نمیاد
میری یه سوال می پرسی همه فقط میان میگن ما این سرویس رو داریم و با این قیمت میدیم
همین%

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
Reseller از شرکت خارجی معتبر بگیرید ( با نرم افزار WHM/Cpanel ) و دیگه دردسر سرور Update کردن و Backup گرفتن هم نداره اونها خودشون همه چیز رو کنترل و انجام میدن و شما با خیال راحت اکانت میسازی و میفروشی و همه امکانات مدیریت کردن کاربران رو هم در اختیار دارید .. و از نظر قیمت هم خیلی خیلی به صرفه تر هست ..
مثلا چه شرکتهایی؟
که البته با ایرانی و سایت فارسی و دامنه ir هم مشکلی نداشته باشن و تا یک تحریمی تصویب شد، فرداش سرویس رو قطع نکنن!!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
موفق باشی
بچه مردمو به ته چاه نفرست!

هاستینگ خارجی خوب زیاد داریم، 99% هم با ایرانی ها مشکل دارن.

UK Hosting, Website Hosting, Web Hosting UK, Web Hosting - EZPZ Hosting باهاشون صحبت کنید، فکر نکنم با ایرانی ها مشکل داشته باشن
سرویس دهنده های آمریکایی معمولاً مشکل دارن، مگه تک و توک ...

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
اگر ممکنه لطفا آدرس هاستینگ های ایرانی رو بدید لااقل اینجا اگه مشکلی پیش بیاد میشه کمی پی گیری کرد اما اونی که توی خارجه .....

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
ایرانی یا خارجی بودنش مهم نیست
مهم اینه که شما همیشه بک آپ داشته باشید

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
در ابندای کار ریسلر و وقتی تعداد وب سایت ها بالا رفت سرور بگیرید.
برای ریسلری هم کافی در گوگل یک نمایندگی هاست بزنید و یک لیست که به نظرتون مناسب هست را بدست بیارید و برای تاییدشون اینجا تایپیک بزنید.

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
در ابندای کار ریسلر و وقتی تعداد وب سایت ها بالا رفت سرور بگیرید.
برای ریسلری هم کافی در گوگل یک نمایندگی هاست بزنید و یک لیست که به نظرتون مناسب هست را بدست بیارید و برای تاییدشون اینجا تایپیک بزنید.

ممنون، من سرچ کردم چند تا هاستینگ

نجوا هاست | نمایندگی

نمایندگی هاست

پرتال شرکت خدمات پاسارگاد - سبد خرید

اینا اومد بالا، توی کیفیت پارس دیو که فکر نکنم شکی باشه چون یکی از بزرگترین هاستینگ های ایرانیه اما قیمت هاش هم بالا هستن(البته بیشتر پهنای باند پایینه)

در کل ریسیلر رو بیش تر برای سایت های خودم میخوام و میخوام سایت های خودمو بیارم روش

چطور میشه فهمید که اون سرویسی که به من میدن کیفیت و سرعت داره یا نه؟

Hi2

Registered User
لایک‌ها
84
ممنون
ریسلر مناسب و مطمئن که قیمت ها هم خوب باشن الان کدوم هاستینگ ارائه می ده؟
(تو ایران باشه)

یه توصیه دوستانه بهت میکنم اگه ریسلر میخوای که هاست بفروشی بزنی تو کار هاستینگ
کلا بیخیال شو به دردسرش نمی ارزه من خودم میخواستم با یکی از رفقا بیام تو این کار سرور بگیریم از این چیزا و... ولی الان حتی سایت هامو پاک کردم چون هیچ سودی نداره تو این مملکت

Hi2

Registered User
لایک‌ها
84
ممنون، من سرچ کردم چند تا هاستینگ

نجوا هاست | نمایندگی

نمایندگی هاست

پرتال شرکت خدمات پاسارگاد - سبد خرید

اینا اومد بالا، توی کیفیت پارس دیو که فکر نکنم شکی باشه چون یکی از بزرگترین هاستینگ های ایرانیه اما قیمت هاش هم بالا هستن(البته بیشتر پهنای باند پایینه)

در کل ریسیلر رو بیش تر برای سایت های خودم میخوام و میخوام سایت های خودمو بیارم روش

چطور میشه فهمید که اون سرویسی که به من میدن کیفیت و سرعت داره یا نه؟

نت افراز بگیر خوبه

mahallat

Registered User
لایک‌ها
30
بالا