برگزیده های پرشین تولز

رفتار غیر حرفه ای کاربر Hossein2525

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
درود
سعی میکنم خلاصه وار توضیح بدم اینجا بیشتر هدف مطلع کردن دوستان بازارچه هست که بتونیم همچنان محیط بازارچه رو امن نگه داریم.

نام کاربری : @Hossein2525

سید حسین مظفری

مدتی قبل بنده یه کارت گرافیک از ایشون خریدم کارت رسید دستم دماش از دمای اعلامی توسط ایشون بالاتر بود بنده اعلام کردم ویدیو تست فرستادم هزار نوع. توافقش شد کارت رو برگردونم البته ایشون به من تهمت زدن که کارت مشکلی نداره و بنده انصراف از معامله دادم! که خلاصه گفتن بفرست همون روز مبلغتو بگیر دقیقا همینو گفتن. البته بنده اصرار داشتم اول مبلغ رو بزنن چون هم کارت برای کس دیگه بود که پولشو من مجبور بودم تسویه کنم و هم به حرفای ایشون دیگه اعتمادی نداشتم.ولی قبول نکردن

کارت رسید دست این اقا دو روز کامل ایشون نه جواب پیامک داد و نه جواب زنگ !

روز سوم اومد یه فیلم داد که کارت مشکلی نداره پولتو نمیدم صبر کن هر وقت یکی از این کارتا پیدا کردم میفرستم برات !

خلاصه من گفتم کارو به شکایت نکشونم که باید میکشوندم گفتم موجودی الان هر چی داری بفرست حتی گفتم فلان کارتو آگهی کردی همونو بده گفت اونو فروختم رفت الان 3070 دارم یدونه توافق کردیم

دو روز دوباره پاسخ پیامک و زنگ بنده رو نداد این آقا ! روز سوم به سختی جواب داد گفت 3070 فروخته شده همونی که اول گفتی هست (یعنی همون کارتی که میگفت فروخته شده!)

خلاصه قرار شد اینو بفرستن با هزینه ارسال خودشون ایشون 4 روز میگفت بسته رو دادم تیپاکس نمیفرستن! و پسکرایه فرستاده بود که بنده مبلغ 66 هزارتومن بابت کرایه پرداخت کردم.

این اقا الان همون مبلغ کرایه رو که باید میداد رو پس نمیده جواب پیامک و زنگم نمیده.

درصورت عدم تسویه یک امتیاز منفی خواهد گرفت این تاپیک هم میمونه تا یبشتر با این فرد آشنا بشید

سابقه بدی هم در انجمن داره این آقا به تاپیک زیر توجه کنید بار اولش نیست

@sanaka

این شخص از هر 10 تا حرفش 9 تاش دروغه هیچ ارزشی برای قوانین فروم و حتی اخلاق معامله گری حرفه ای قائل نیست و بنده توصیه میکنم هیچ معامله ای باهاش نداشته باشید. از مدیران هم درخواست میکنم با این کاربر برخورد بشه اگه همون اول که کالا رو برای برنده مزایده نفرستاد بن میشد این اتفاقات دوباره رخ نمیداد.

Last edited:

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,822
@Hossein2525
خب ، که اینطور.
حسین آقا ، رفیق ،
این شد 2 بار . یعنی باز هم چیزی برای گفتن داری؟ والا اون دفعه که کاربرها اومدن از حقوق ضایع شده ی sanaka دفاع کردن ، و شما اومدی گفتی دارن یارکشی میکنن و جانبداری بیجا و فلان.
اما
این دفعه دیگه ثابت شد که بهتره معامله گری نکنی.

ببین تو دنیای واقعی که ادم ها مستقیم با هم در تعامل هستن و مجازی نیست ، ما خوب بلدیم این مدل آدما رو خفت بندازیمشون یه گوشه و نذاریم بقیه رو اذیت کنن.بطور مثال ؛ یه بلک لیست داریم تو همکار ها ، که وقتی مشکل دار بودنه یه همکار محرز میشه ، دیگه کارش تمومه ، اصلا نمیتونه کار و کاسبی بکنه و دیگه فقط میتونه بره تو بازار گذر به گذر بچرخه پارچه توری بفروشه.
ولی حیف که تو مجازی ، سخت تره ماجرا ...

1669874495977.jpeg

sanaka

Registered User
لایک‌ها
892
سعید جان قصد جسارت ندارما ولی تقصیر خودتون هست
بنده همون اول کار که خواست مثل شارلاتانها رفتار کنه(گرافیکی که بنده تو مزایده برنده شده بودم رو به قیمت بالاتری به کس دیگه ای فروخته بود)دستش رو تو انجمن رو کردم و تاپیکش هم تا 8 صفحه رفت جلو که آخر سر در کمال تعجب با اینکه همه حق رو به بنده دادن ولی تاپیک پاک شد و این یوزر هم بن نشدن بعد اون تاپیک نمیدونم چجوری شد که بازم بهش اعتماد کردید ازش جنس خریدید ایشون حتی نباید ازش یه آدامس خرید چه برسه وجه میلیونی به حسابش واریز کنی
ایشون با 3 تا امتیاز و دوستشون محمد ربیعی که تو بخش پاتوق با کاربرا خوش و بش میکنن و مردم رفاقتی بهش امتیاز بازارچه میدن و یا یوزر کیارش که همه اکانت اصلیش رو میشناسن قابل اعتماد نیستن هر لحظه حرفشون رو عوض میکنن و ثبات ندارن
این کاربر کمی مونده بود ادعای مالکیت انجمن رو هم بکنه و میگفت همه منو میشناسن ولی هیچکدوم از اون یوزرهای خیالی که ایشون رو میشناختن ادعاش رو تایید نکردن!!از 4 کلمه حرفی که میزنه 5 تاش دروغه
قبلنا اینجوری نبود که راحت مردم اعتماد کنن خود ما تا همین امتیاز 30-40 به کاربرای بالای 50 امتیاز اول ارسال داشتیم الان جوری شده کم مونده کاربر به new user ها مبلغ بالا واریز کنه

Invoker

Registered User
لایک‌ها
648
یک چریک هیچ وقت از یک سولاخ / دو مرتبه گزیده نمیشه .
------------------------------------------------------------------------------------

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سعید جان قصد جسارت ندارما ولی تقصیر خودتون هست
بنده همون اول کار که خواست مثل شارلاتانها رفتار کنه(گرافیکی که بنده تو مزایده برنده شده بودم رو به قیمت بالاتری به کس دیگه ای فروخته بود)دستش رو تو انجمن رو کردم و تاپیکش هم تا 8 صفحه رفت جلو که آخر سر در کمال تعجب با اینکه همه حق رو به بنده دادن ولی تاپیک پاک شد و این یوزر هم بن نشدن بعد اون تاپیک نمیدونم چجوری شد که بازم بهش اعتماد کردید ازش جنس خریدید ایشون حتی نباید ازش یه آدامس خرید چه برسه وجه میلیونی به حسابش واریز کنی
ایشون با 3 تا امتیاز و دوستشون محمد ربیعی که تو بخش پاتوق با کاربرا خوش و بش میکنن و مردم رفاقتی بهش امتیاز بازارچه میدن و یا یوزر کیارش که همه اکانت اصلیش رو میشناسن قابل اعتماد نیستن هر لحظه حرفشون رو عوض میکنن و ثبات ندارن
این کاربر کمی مونده بود ادعای مالکیت انجمن رو هم بکنه و میگفت همه منو میشناسن ولی هیچکدوم از اون یوزرهای خیالی که ایشون رو میشناختن ادعاش رو تایید نکردن!!از 4 کلمه حرفی که میزنه 5 تاش دروغه
قبلنا اینجوری نبود که راحت مردم اعتماد کنن خود ما تا همین امتیاز 30-40 به کاربرای بالای 50 امتیاز اول ارسال داشتیم الان جوری شده کم مونده کاربر به new user ها مبلغ بالا واریز کنه
دقیق یادم نمیاد فکر کنم قبل از تاپیک شما بود

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
این اقا کدوم شهر هست ؟

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930

درود
از اتفاقی که براتون افتاده متاسفم ولی شما کاربر نسبتا با تجربه ای هستید چرا ابتدا-ارسال را ازایشان نخواستید؟
کارت های 580 مخصوص برند xfx کارت هایی هستند که شخصا سمتشون نمیرم و شساید بگم بالای 80% کارت های آگهی شده مشکل دمایی دارند، این کاربر یادم نمیاد ولی کارتی آگهی کرده بودند و بنده ازشون خواستم ابتدا ارسال داشته باشند و قبول نکردند....البته با حالت غیر معقول، بنده هم بیخیال موضوع شدم، احتمالا حالا هم با چند شناسه دیگر در انجمن فعال هستند، امیدوارم ضررتون جبران بشه.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
درود
از اتفاقی که براتون افتاده متاسفم ولی شما کاربر نسبتا با تجربه ای هستید چرا ابتدا-ارسال را ازایشان نخواستید؟
کارت های 580 مخصوص برند xfx کارت هایی هستند که شخصا سمتشون نمیرم و شساید بگم بالای 80% کارت های آگهی شده مشکل دمایی دارند، این کاربر یادم نمیاد ولی کارتی آگهی کرده بودند و بنده ازشون خواستم ابتدا ارسال داشته باشند و قبول نکردند....البته با حالت غیر معقول، بنده هم بیخیال موضوع شدم، احتمالا حالا هم با چند شناسه دیگر در انجمن فعال هستند، امیدوارم ضررتون جبران بشه.
درود اون کارت 580 مربوط به شخص دیگه ای بوده که با این کاربر معامله داشت. و جهت سابقه بدش ذکر شده . کارت مورد معامله 3060ti سری تاف ایسوس بود.

بالا