برگزیده های پرشین تولز

رمز دوم پویای بانکی

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
امروز اپلیکشین رو نصب کردم پیام داد گوشی شما روت هست نمیتونی نصب کنی...تکلیف چیه گوشی ماها که روت هست نمیخواهیم از روت دربیاریم ؟
طرف گفت از طریق اس ام اس هم فعال میکنن..درسته ؟
تو نرم افزار Magisk ، میری قسمت Magisk hide .... تیک برنامه ای رو که می خوای میزنی
دیگه به روت گیر نمیده

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
«مهران محرمیان»، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، خبر می‌دهد که از ابتدای دی ماه دکمه جدیدی به صفحات پرداخت اضافه می شود تا کاربر بتواند رمز پویا را از طریق پیامک دریافت کند.

من که کلاً با فلسفه‌ی این رمز یک بار مصرف اجباری مشکل دارم و به نظرم خیلی مسخره‌ست که به خاطر یه عده که گول هر صفحه‌ی جعلی‌ای رو می‌خورن و سریع اطلاعات بانکشون رو میدن، بقیه هم مجبور بشن سراغ این رمزها برن. ولی حالا که قراره اجباری بشه، حداقل این حالتی پیامکی باشه بهتره.
به هر حال هر کسی موقع افتتاح حساب یه شماره موبایلی داده دیگه. بانک‌ها باید همون شماره موبایل رو استفاده کنن برای رمز یک بار مصرف و وقتی دکمه رو می‌زنی، یه پیامک بیاد و تمام. دیگه اون همه مسخره بازی که برای هر بانک یه برنامه بگیری و موبایلت پُر بشه از ریما و ارس و رمزینه و کوفت و زهرمار و بعدش هی توی منوها بگردی و فلان و چنان بکنی مفهومی نداره واقعاً.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
باید یک رمز پیامکی + رمز استاتیک باشه موقع خرید اینترنتی که دردسر نداشته باشه برای طرف
اگر نگران هزینه های پیامک هستند هم میتونن یه تبلیغ کوفتی بندازن ته پیامکشون تا هزینه هاش جبران بشه. یا از مشتری بدبخت بگیرن :D
-------
الان فیشرهای پی تی هم به چه کنم چه کنم افتادن :D تاپیک میزنن واسه شغل جدید:D :D :D

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
من که کلاً با فلسفه‌ی این رمز یک بار مصرف اجباری مشکل دارم و به نظرم خیلی مسخره‌ست که به خاطر یه عده که گول هر صفحه‌ی جعلی‌ای رو می‌خورن و سریع اطلاعات بانکشون رو میدن، بقیه هم مجبور بشن سراغ این رمزها برن. ولی حالا که قراره اجباری بشه، حداقل این حالتی پیامکی باشه بهتره.
به هر حال هر کسی موقع افتتاح حساب یه شماره موبایلی داده دیگه. بانک‌ها باید همون شماره موبایل رو استفاده کنن برای رمز یک بار مصرف و وقتی دکمه رو می‌زنی، یه پیامک بیاد و تمام. دیگه اون همه مسخره بازی که برای هر بانک یه برنامه بگیری و موبایلت پُر بشه از ریما و ارس و رمزینه و کوفت و زهرمار و بعدش هی توی منوها بگردی و فلان و چنان بکنی مفهومی نداره واقعاً.
وقتی این همه برنامه مختلف از شرکتهایی که معلوم نیست چکاره هستند روی گوشی نصب کنی خطراتی که ممکنه بوجود بیاد چند برابر صفحات فیشینگ تصمیمات کسانی میگیرن که کمترین سواد در این زمینه دارن

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
«مهران محرمیان»، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، خبر می‌دهد که از ابتدای دی ماه دکمه جدیدی به صفحات پرداخت اضافه می شود تا کاربر بتواند رمز پویا را از طریق پیامک دریافت کند.

عجب! خب هکرها هم این دکمه رو به صفحه فیشینگ خود اضافه می کنن:rolleyes:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
آقا من هیچ رقمه حاضر نیستم برنامه ایرانی یا ساخت ایران رو گوشیم نصب کنم . یا دزدیه اطلاعاته یا تبلیغات . دوستان گفتن که کنار درگاه پرداخت یه دکمه ارسال کد میذارن خب اون برای درگاه خیلی خوبه ولی منی که با کد USSD شارژ میزنم به گوشیم دکمه شو میخوان کجا بذارن ؟

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
امروز گفتن که رمز پویا sms میشه به شماره ثبتی در حسابتون دیگه نصب برنامه های گوناگون احتیاجی نیستش

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
تو USSD ها چجوری sms میشه ؟
به USSD اصلا چه ربطی داره این؟

شما یه شماره موبایل داری کد رمز رو برات SMS میکنه بانک . شما هم میری تو sms هات کد رو میبینی....USSD چیکارس این وسط؟! :oops:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
به USSD اصلا چه ربطی داره این؟

شما یه شماره موبایل داری کد رمز رو برات SMS میکنه بانک . شما هم میری تو sms هات کد رو میبینی....USSD چیکارس این وسط؟! :oops:
من اینجوری برا گوشیم شارژ می گیرم خب . الان فکر اینکه چجوری با رمز پویا قراره شارژ بگیرم دیونم کرده . . .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
من اینجوری برا گوشیم شارژ می گیرم خب . الان فکر اینکه چجوری با رمز پویا قراره شارژ بگیرم دیونم کرده . . .
:oops: :oops: گرفتی مارو یا واقعا میگی؟

باUSSD هم شارژ بگیری باز ربطی نداره به این.....

شما کد رمز رو با SMS بگیر از بانک بعد همون کد رو برو بزن با USSD شارژ بخر دیگه.....کجاش سخته انقدر؟!:rolleyes:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
:oops: :oops: گرفتی مارو یا واقعا میگی؟

باUSSD هم شارژ بگیری باز ربطی نداره به این.....

شما کد رمز رو با SMS بگیر از بانک بعد همون کد رو برو بزن با USSD شارژ بخر دیگه.....کجاش سخته انقدر؟!:rolleyes:
قبلا این سوسول بازیا نبود راحت شارژمو می گرفتم . باید یه دکمه هم برا USSD‌ها بذارن اینجوری زیر دلم درد میگیره . یه اس بده به بانک بعد بشین اون یه اس بده تو بعد بزن تو USSD ‌.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
قبلا این سوسول بازیا نبود راحت شارژمو می گرفتم . باید یه دکمه هم برا USSD‌ها بذارن اینجوری زیر دلم درد میگیره . یه اس بده به بانک بعد بشین اون یه اس بده تو بعد بزن تو USSD ‌.
قبلش بزن توش بعد اس بده بانک

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
احسان یجوری پیپی کرد رو پیتی که دیگه درستش هم نمیکنه - قبلا فکر میکردم بچه ها رمزی مینویسن بعد دیدم تو همه تاپیکا هستش این داستان
s003.gif
s003.gif
s003.gif

نصف پستای پیتی اینطوری نشون میده باید رفرش کنی تا درست بشه
1576597276504.png

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
سامانه هریم بانک مرکزی

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
سامانه هریم بانک مرکزی

هر روز یه کوفت جدیدی میاد:rolleyes:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تو USSD ها چجوری sms میشه ؟
والا اینو نمیدونم فقط خوندم که نوشته موقع پرداخت گزینه رمز دوم پویا ایجاد شده وقتی میزنیش به شماره ای که حساب باز کردی به صورت پیامک ارسال میشه
اینجوری الان نیاز نیستش اپ های هر بانک رو نصب کنی تا بعدا یه راهکار بهتر بدن

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
والا اینو نمیدونم فقط خوندم که نوشته موقع پرداخت گزینه رمز دوم پویا ایجاد شده وقتی میزنیش به شماره ای که حساب باز کردی به صورت پیامک ارسال میشه
اینجوری الان نیاز نیستش اپ های هر بانک رو نصب کنی تا بعدا یه راهکار بهتر بدن
همین ویژگی رو الان درگاه داخلی بانک پاسارگاد که میری تو سایتش داره .

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
عجب! خب هکرها هم این دکمه رو به صفحه فیشینگ خود اضافه می کنن:rolleyes:
نه دیگه وقتی اون صفحه جعلی به دیتابیس بانک وصل نیست از کجا شماره طرف رو بیاره که اس ام اس حاوی رمز براش ارسال بشه؟...

Sent from my K00R using Tapatalk

بالا