• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

رویا بینی آگاهانه و برون فکنی

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
پاسخ پرسشی که در دو پست قبلی ام مطرح کردم رو هنوز کسی نداده. شما چطوری بوسیله روح یا کالبد اختریتون، دقیقا مثل حواس پنچگانه، قادر به درک و لمس اشیا هستید؟ روی این نظریه هم فکر کنید که شاید تمامی این اتفاقات فقط در ذهن اتفاق می افته و کالبد اختری درحقیقت نوعی فعالیت ذهنی است.

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
شما(ها) که اینقدر از این مسائل آگاهی و اطمینان دارید حداقل انگلیسی بنویسید تا دانشمندان اقصی نقاط جهان بی بهره نمونن

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
شما(ها) که اینقدر از این مسائل آگاهی و اطمینان دارید حداقل انگلیسی بنویسید تا دانشمندان اقصی نقاط جهان بی بهره نمونن
بنده هم از مقالات اون ها استفاده کردم! شیرین بشوید :):)

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
پاسخ پرسشی که در دو پست قبلی ام مطرح کردم رو هنوز کسی نداده. شما چطوری بوسیله روح یا کالبد اختریتون، دقیقا مثل حواس پنچگانه، قادر به درک و لمس اشیا هستید؟ روی این نظریه هم فکر کنید که شاید تمامی این اتفاقات فقط در ذهن اتفاق می افته و کالبد اختری درحقیقت نوعی فعالیت ذهنی است.
http://ghallee.blogfa.com/cat-82.aspx

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
تو اون وبلاگ فقط گفته شده دو نوع درک وجود داره. درک توسط حواس پنجگانه و درک توسط کالبد اختری. که باز هم پاسخ سوال من داده نشده! سوال این است که درک توسط کالبد اختری چگونه و توسط کدوم CPU تحلیل می شود!؟
دو حالت وجود داره، یا روح و کالبد اختری دارای مغزهای جداگانه هستند! و یا اینکه کالبد اختری و روح دیتاها رو به مغز مادی می فرستند و قسمتی در مغز مادی دیتاهای متافیزیکی رو تحلیل می کنه!
قبول حالت دوم یکم سخته. چون در این حالت متافیزیک فقط محدود به درک اشیا میشه و تحلیل اطلاعات توسط مغز مادی انجام می شود و یه جورایی متافیزیک تحت تسلط ماده قرار می گیره!
حالت اول هم دارای مشکلات زیادی است. چون اگه بخش متافیزیک ما دارای مغز جداگانه باشد، باید دائما اطلاعات بین دو مغز مادی و متافیزیکی سینک بشه!

پس در هر دو حالت مسئول تمام این احساسات فراطبیعی، مغز مادی است!

خودمم نفهمیدم چی گفتم :دی

mehdi.karami

Registered User
لایک‌ها
743
565656.jpg

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
@ادوارد اسنودن
احیانا تو روسیه به جای آب ویسکی نخوردی؟:eek:
با ویسکی هم بعیده حس پرواز بگیری شاید کروکودیل بهت دادنo_O

شآمPoO

Registered User
لایک‌ها
141
سلام

ب افرادی (مثل من ) که درخواب زندگی میکنن چی میگن؟ اونم روزی 15-17ساغت . ..

بالا