برگزیده های پرشین تولز

ریجستری موبایل

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
الان که میخوندم هر imei یه بار میتونه فعال بشه(یه کد فعالسازی ی بار مصرف داره)!
خب با این شرایط اگه موبایلی رو از قبل ریجستر کرده باشیم دوباره نمیتونیم imei رو به ی موبایل جدید انتقال بدیم و دوباره از سامانه همتا کد فعالسازی رو بگیریم
اینجا ی حالت پیش میاد اگه من ی موبایل داشته باشم که ریجستر نشده باشه و بخوام imei اون رو به موبایل جدیدم انتقال بدم بنظر ممکنه میرسه چون کدفعالسازیش مصرف نشده
ولی بازم مطمئن نیستم
اگه شماهم نظری داری بگو:rolleyes:
اگر اشتباه نکنم ترکیب شماره موبایل + IMEI توی این سامانه ثبت میشه. وقتی هر دوی اینها به یک گوشی دیگه انتقال پیدا کنه از دید اپراتور مثل این هست که داریم از همون گوشی استفاده میکنیم, یعنی نباید نیازی به فعال سازی مجدد باشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
مغازه دار خیلی مهربون باشه 4 تومن....به مصرف کننده هم بالای 4500 نمیتونی بدی...256 اش رو دارن میدن 5500 تومن
این که میشه پول A7 2018 :general502:
میخواستم XR بگیرم پجیمون جودم:general507: 11 و خورده ای هست 64 جیجش

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
http://chillaxspot.com/how-to-change-imei-number-android/
از این طریق نمیشه IMEI رو تغییر بدم؟:D
بعدا گندش درنمیاد دوباره موبایل رو از ریجستر خارج کنن؟:
چطوریاس کلا؟
من همین پیشنهادو نمیتونم به ای سی موبایل بدم؟:rolleyes:
حتی اگه تغییر بدم که DEVICE ID تغییر نمیکنه!بعدش چیکار کنم؟

آخه تو اینترنت دیدم روش های زیادی برای گوشی هایی که روت هم نشدن وجود داره تا IMEI شون رو تغییر بدن. ایدش از آنجا به ذهنم رسید
https://drfone.wondershare.com/sim-unlock/change-imei-android.html
https://www.quora.com/How-do-I-change-the-android-phone-IMEI-number-without-rooting

ببینید این کار نمیگم نشدنی هست. چرا میشه انجام داد. همون طوری که قبلا هم 7-8 سال قبل که گیر داده بودن به همین داستان تو زیرزمین علاالدین روزی چندین هزار گوشی رو اینکارو میکردن و بعد میفروختن به ملت. مساله اینه که اولا اون زمان گوشی ها ساده تر بودن . دوما تعمیرکارهایی بودن که میکردن .سوما خیلی گیر شدید نبود هنوز رو بازار موبایل.

این کار سخت افزاری هم میشه. نرم افزاری هم میشه. منتها اولا ریسکش بالاس و هرکسی نمیکنه چون اگر وارد نباشی گوشی بریک میشه. دوما الان با این گیر هایی که میدن هر تعمیرکار جرات نمیکنه اینکارو بکنه چون اگر گندش دربیاد به سادگی نمیگزرن از طرف.

باز اگه اشنایی دارید که میکنه یا خودتون ریسک بریک شدن گوشی رو قبول میکنید خب بفرمایید انجام بدید.

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
این که میشه پول A7 2018 :general502:
میخواستم XR بگیرم پجیمون جودم:general507: 11 و خورده ای هست 64 جیجش

خب برادر من گوشی 3-4 نسل قبل رو میخوای بدی بعد توقع داری 1 میلیون بزاری روش xr بخری؟ :D

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
ببینید این کار نمیگم نشدنی هست. چرا میشه انجام داد. همون طوری که قبلا هم 7-8 سال قبل که گیر داده بودن به همین داستان تو زیرزمین علاالدین روزی چندین هزار گوشی رو اینکارو میکردن و بعد میفروختن به ملت. مساله اینه که اولا اون زمان گوشی ها ساده تر بودن . دوما تعمیرکارهایی بودن که میکردن .سوما خیلی گیر شدید نبود هنوز رو بازار موبایل.

این کار سخت افزاری هم میشه. نرم افزاری هم میشه. منتها اولا ریسکش بالاس و هرکسی نمیکنه چون اگر وارد نباشی گوشی بریک میشه. دوما الان با این گیر هایی که میدن هر تعمیرکار جرات نمیکنه اینکارو بکنه چون اگر گندش دربیاد به سادگی نمیگزرن از طرف.

باز اگه اشنایی دارید که میکنه یا خودتون ریسک بریک شدن گوشی رو قبول میکنید خب بفرمایید انجام بدید.
با icmobile صحبت میکنم اگه حاضر به انجام این کار بشه و ریسکشم به عهده بگیره که بدون ضرره واسم(نهایتا اگه بخواد هم ی هزینه جزیی به عنوان دستمز میدم)
اما باید ببینیم چطور پیش میاد دیگه :D

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
خب برادر من گوشی 3-4 نسل قبل رو میخوای بدی بعد توقع داری 1 میلیون بزاری روش xr بخری؟ :D
2016 هست دیه:D:D
قیمت دست دوم رو نمیدونستم. واسه همین پرسیدم. مرسی

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
من یه سیم دائمی دارم تو یه گوشی اصلیم بوده همیشه ولی یه بار تو گوشی دومم انداختم از همتا پیامک اومد و دیگه روی گوشی دومی انتن نمیده
حالا به فرض کسی n تا گوشی رجیستر شده داره توش هر سیمکارتی میخواد بندازه به کسی چه !!! :general211: این چه سیستم مضخرفی بود راه اندازی کردن

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
الان گمرکو همتا باهم به مشکل خوردن فعلا صبر کن ببین چی میشه
فعلا سریالو عوض نکن.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بنظرم زودتر بفروشش بره تا بیشتر ضرر نکردی.
Redmi Note 7 امروز معرفی شده Mi 8 Lite رو له میکنه اونم با قیمت 150 دلار برا مدل پایه که بیا ایران با رجیستری و غیره زیر 2 تومن قیمت میخوره.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7-9513.php
Minimal Notch
A 6.3-inch 19.5:9 FHD+ display
Snapdragon 660 AIE
Dual 48MP+5MP
Corning Gorilla Glass 5 Front & Back
Headphone Jack
6GB DDR4X RAM
4K Battery
USB Type-C
Quick Charge 4
IR blaster
LED Notification
Gradient Color
Android 9.0 (Pie); MIUI 10

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
بنظرم زودتر بفروشش بره تا بیشتر ضرر نکردی.
Redmi Note 7 امروز معرفی شده Mi 8 Lite رو له میکنه اونم با قیمت 150 دلار برا مدل پایه که بیا ایران با رجیستری و غیره زیر 2 تومن قیمت میخوره.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_7-9513.php
Minimal Notch
A 6.3-inch 19.5:9 FHD+ display
Snapdragon 660 AIE
Dual 48MP+5MP
Corning Gorilla Glass 5 Front & Back
Headphone Jack
6GB DDR4X RAM
4K Battery
USB Type-C
Quick Charge 4
IR blaster
LED Notification
Gradient Color
Android 9.0 (Pie); MIUI 10
این قول بیابونی چی بود زدن :|
انتطار نداشتم البته ما کلا شانس نداریم تا من خرید اینو زدن
انصافا ۱۵۰ دلار؟:general712:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
این قول بیابونی چی بود زدن :|
انتطار نداشتم البته ما کلا شانس نداریم تا من خرید اینو زدن
انصافا ۱۵۰ دلار؟:general712:
اگه بدونی این سری یه نسخه پرو (Redmi Note 7 Pro) هم قراره داشته باشه که با اسنپدراگون 675/710 و سنسور 48 مگاپیکسلی سونی IMX586 بزودی میاد چی میگی! (سنسور دوربین گوشی که امروز معرفی شد ایزوسل سامسونگه که از سنسور سونی ضعیفتره)
تا اونجا که میدونم شیائومی از فروش خود گوشی کسب درامد نمیکنه برخلاف سامسونگ و اپل که تا 200 درصد سود میکشن روی قیمت تمام شده گوشی. توو دعوای حقوقی کوالکوم اپلو محکوم میکنه و میلیارد دلاری جریمه میشه مصرف کننده باید تاوانشو بده، سامسونگ فرتو فرت فروشگاه های میلیاردی توی تهران باز میکنه مصرف کننده باید هزینه هاشو پرداخت کنه.

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
اگه بدونی این سری یه نسخه پرو (Redmi Note 7 Pro) هم قراره داشته باشه که با اسنپدراگون 675/710 و سنسور 48 مگاپیکسلی سونی IMX586 بزودی میاد چی میگی! (سنسور دوربین گوشی که امروز معرفی شد ایزوسل سامسونگه که از سنسور سونی ضعیفتره)
تا اونجا که میدونم شیائومی از فروش خود گوشی کسب درامد نمیکنه برخلاف سامسونگ و اپل که تا 200 درصد سود میکشن روی قیمت تمام شده گوشی. توو دعوای حقوقی کوالکوم اپلو محکوم میکنه و میلیارد دلاری جریمه میشه مصرف کننده باید تاوانشو بده، سامسونگ فرتو فرت فروشگاه های میلیاردی توی تهران باز میکنه مصرف کننده باید هزینه هاشو پرداخت کنه.

سنسور همینم سونیه
https://www.kimovil.com/en/redmi-note-7/camera

قیمت الانش 210 دلار مدل 3/32

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
اطلاعات اون سایت اشتباست. داخل فروم رسمی شیائومی نوع سنسور و قیمت اعلام شده: http://en.miui.com/thread-5223339-1-1.html
سنسور Samsung Isocell Bright GM1
کانفیگ 3/32اش 999 یوان که میشه 148 دلار.

سایت مرجع هستش صحت اطلاعاتشو پیگیری نکردم شایدم اشتباه باشه
هرچند اینم که شما گذاشتی یه پست از کاربران انجمن شیائومی هست اطلاعیه رسمی شرکت نیست!!

اون قیمتم که بنده گفتم قیمت خرید الان هستش که میتونی از بنگ گود سفارش بدی نه قیمت زمان معرفی !!

https://www.banggood.com/Xiaomi-Red...=QV2409786796201409DB&ID=229&cur_warehouse=CN

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
سایت مرجع هستش صحت اطلاعاتشو پیگیری نکردم شایدم اشتباه باشه
هرچند اینم که شما گذاشتی یه پست از کاربران انجمن شیائومی هست اطلاعیه رسمی شرکت نیست!!

اون قیمتم که بنده گفتم قیمت خرید الان هستش که میتونی از بنگ گود سفارش بدی نه قیمت زمان معرفی !!

https://www.banggood.com/Xiaomi-Red...=QV2409786796201409DB&ID=229&cur_warehouse=CN

نوشته های من منبعش از مراسم معرفی خود گوشیه نه این سایت های زرد تکنولوژی:

youtu.be/6q_Qi38SOYk?t=579
اینجا اعلام میکنه که سنسور استفاده شده سامسونگ GM1 هست.

youtu.be/6q_Qi38SOYk?t=2747
اینجا اعلام میکنه که نسخه پرو هم وجود داره که بزودی با سنسور سونی عرضه میشه.

youtu.be/6q_Qi38SOYk?t=1678
در اینجا هم اشاره میکنه که این گوشی تقریبا ضد اب و مقاوم در برابر گرد و غبارم هست و تمام پورت ها شیار ها و دکمه ها, اسپیکر در برابر نفوذ آب مقاوم شدن اگرچه گواهینامه نداره.

Last edited:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان چند روزیه سایت گمرک شماره پاسپورت و نوع مبادی ورردی که مثلا از کجا وارد شده باید داد
راه حلی دارن دوستان برای اینکار؟

vaheava

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان چند روزیه سایت گمرک شماره پاسپورت و نوع مبادی ورردی که مثلا از کجا وارد شده باید داد
راه حلی دارن دوستان برای اینکار؟
ظاهرا از امشب سایت اکی شده و به روال سابق برگشته

بالا