• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ریموت کنترل برای Symbian S60 3rd

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
این مورد باید Right قرار بگیره نه Top...برای من Right هست و مشکلی ندارم

من اگه غیر از top بزارم برد کنترل یا کم میشه یا قطع میشه ! واسه هر کسی یه مدله دیگه.

اشتباه شما دقیقا همینجاست.گوشی شما 9.2 هست.بهترین برنامه های این سری نیاز به ساین دستی دارند.مطمئن باشید این برنامه اولین و اخرین فایلی نیست که نیاز به ساین داشته باشه و یکی دیگه براتون ساین کنه...

شاید حق با شما باشه ولی من زیاد رو گوشی برنامه نصب نمیکنم ! با اینی که نصب کردم شد 2تا !

ساین شما بهتر بود در پیغام خصوصی انجام بشه

نمیشد که بیام دونه دونه به کاربرا PM بدم که واسم ساین کنند ! حالا عیب نداره !

ساین تو موبایلستان ممنوعه ، اینجا هم ممنوعه ؟!

اتفاقا من اصلا عصبانی نیستم.من کلا به قوانین فروم احترام می زارم

خیلی خوبه ولی کلا زورد در مقابل نظرات مخالف و ... موضع گیری میکنید !

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
Alfredo جان تا جايي که من ديدم امير به بهترين شکل ممکن ( با مثال / عملي / فايل تست شده ) راهنمايي کردن
لطفا انقدر به بحث هاي جانبي قضيه نپرداز .

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
Alfredo جان تا جايي که من ديدم امير به بهترين شکل ممکن ( با مثال / عملي / فايل تست شده ) راهنمايي کردن
لطفا انقدر به بحث هاي جانبي قضيه نپرداز .
حتما علیرضا جان ولی بحث سر این بود که من راهنمایی نمیخواستم ! ماهی میخواستم ! :lol:

من همینجا بحث رو تموم اعلام میکنم ! اگه دوست داری میتونی این پست های آخر رو پاک کنی !

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
خیلی خوبه ولی کلا زورد در مقابل نظرات مخالف و ... موضع گیری میکنید !

پست های منو از قسمت پروفایلم ببینید و متوجه می شید که من در مقابل نظرات مخالف سعی کردم منطقی جواب بدم یا موضع گیری کنم ! ... می تونید به تاپیک های انجمن DVB سر بزنید

حتما علیرضا جان ولی بحث سر این بود که من راهنمایی نمیخواستم ! ماهی میخواستم !

همون ابتدا می گفتید فایل رو ساین کنید براتون ساین می کردم.من کلا برای خودتون این همه پست زدم.

موفق و شاد باشید

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
148
برای Sign کردن شما نیساز به 2 برنامه دارید !

ابتدا برنامه : DevCertRequest_30_10_2006_v2.0

را دریافت کنید و نصب نمایید . بعد از نصب و اجرا با صفحه پایین روبرو خواهید شد :

sign1.gif

بر روی گزینه شماره 1 کلیک کنید !

sign2.gif

در منوی باز شده جدید شما باید یک اسم برای فایل خود انتخاب کنید که میتوانید هر اسمی باشد که من برای این کار از اسم sayrex.csr استفاده کرده ام . توجه داشته باشید که پسوند CSR در آخر فاسم وجود داشته باشد و سپس کلید OPEN را بزنید و سپس کلید Next را بفشارید !

sign3.gif

در صفحه جدید ابتدا کزینه NO با انتخاب نمایید
سپس در private key file یک اسم انتخاب کنید و پسوند key را آخر ان اضافه کنید .
و در قسمت پسورد 2 پسورد هم شکل ( که ما 123456 را انتخاب کرده ایم ) را در 2 سمت انتخاب کنید و Next با بزنید .

sign4.gif

در قسمت جدید بخش های را که با * مشخص شده است را حتما پر نمایید . محتویات آن زیاد مهم نمیباشد و سپس دکمه Next را بزنید !

sign5.gif

در این قسمت ابتدا کلید ADD را بفشارید و سپس بر روی گزینه 2 کلیک نمایید تا منوی جدیدی باز گردد .

sign61.gif

در صفجه باز شده جدید شما باید IMEI گوشی خود را در قسمت 1 وارد نمایید ( باز زدن کلید های موبایل به ترتیب : ستاره - مربع - 0 - 6 - مربع میتوانید IMEI گوشی خود را که شناسه گوشی شما هست را به دست بیاورید ) و بعد از زدن کلید ADD گزینه 3 را انتخاب نمایید .

sign6.gif

بعد از آنکه از صفحه قبلی خارج شدشد با صفحه بالا روبرو خواهید شد که کافی است فقط دکمه Next را بفشارید !

sign7.gif

بعد از صفحه قبل این صفحه اطلاعات فایل SIGN شما را نمایش میدهد شما با زدن کلید FINISH به کار خود پایان دهید . بعد از این کار برنامه به شما 3 فایل میدهید :

sign8.gif

این 3 فایل برای Sign کردن برنامه به کار میرود .

حال برای ادامه کار به سایت : https://www.symbiansigned.com/ رفته و ثبت نام نمایید . بعد از ورود به ان به قسمت زیر بروید ( به ترتیب اعداد ) :

sign9.gif

بعد ار رفتن به منوی 3 قست زیر نمایان خواهد شد :

sign91.gif

در قسمت 1 فایل CSRخود را انتخاب کنید و در قسمت 2 کد امنیتی سایت را وارد کنید و SEND را بفشارید .

sign92.gif

بعد از زدن SEND و کمی تامل منی بالا ظاهر شده که شما میتوانید فایل خود را با زدن DOWNLOADدریافت نمایید .

حال شما نیاز به برنامه : SIGNSIS

دارید بعد از باز کردن فایل محتویات آن را داخل یک پوشه در Desktop خود ریخته و بقیه فایلهای موجود را داخل آن فولدر منتقل می کنید ! حال ما 7 فایل داریم :

sign93.gif

شما باید برنامه موبایل SIGN نشده خود را هم داخل این فولدر قرار دهید !

حال ابتدا برنامه auto_signsis.bat را با یک ادیتور باز کرده و محتویات آن را به شرح زر تغییر می دهید :

sign94.gif

در قسمت 1 : نام برنامه SIGN نشده !
در قسمت 2 : نام برنامه بعد از SIGN شدن !
در قسمت 3 : نام فایل CER که از سایت دریافت کردیم .
در قسمت 4 : نام فایل KEY که برنامه مربوطه به ما داد !
در قسمت 5 : پسوردی که قبلا وارد نموده ایم ( 123456 )

بعد از طی این مراحل فایل مربوطه را Save کرده و آن را اجرا می نماییم :
auto_signsis.bat

حال مشاهده میکنید که یک فایل SIS که اسم آم با قسمت 2 بالا یکی است در فولدر موجود است که این همان فایل SIGN شده شما است و میتوانید از آن استفاده کنید !

Sign Sis
http://www.SIScenter.com

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
148
فعلا هم سایت مربوطه عضو جدید نمیگیره . برای تبدیل فایل های CSR به CER
یا در این تاپیک یا در http://forum.siscenter.com/sign-sis-9-t9972.html فایل هایتان را ارسال کنید تا براتون تبدیل کنم .

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8

hosein320

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام-من يكي از اعضاي جديد سايت هستم در راه نصب برنامه به مشكل برخورده ام البته تمام نرم افزارها را نيز دانلود كرده ام ولي چون ايميل معتبري ندارم در مرحله آخر يعني در تبديل فايل csr به cer متوقف هستم مي خواستم اگر ممكن است يكي از اعضاي محترم سايت مرا ياري كند مطمئنم وقت زيادي از شما نخواهد گرفت (به گمانم فايل در حد 2kbit است) كد IMEI:358842003384362 اميدوارم بتوانم جبران كنم

بالا