برگزیده های پرشین تولز

زبان ژاپنی

icepak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

emadfx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

کتاب minna no nihongo تو ایران پیدا میشه ؟؟

emadfx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

کتاب minna no nihongo تو ایران پیدا میشه ؟؟

Nozhan_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من از یه سایت به نام شهر انگلیسی دارم ژاپنی می خونم.با اینکه کره ای خوندمو کره ایم تقریبا فوله اما نمی دونم چرا ژاپنی نمی فهمم کلی هم علاقه دارم!چیکار کنم؟

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
سلام
خیلی شرمنده :blush: . من برای وب لاگ از html استفاده می کنم که برام درد سر نشه . اما این جا نمی شه این کار رو کرد . دستم بسته است . یکی از دلایلی هم که دوست نداشتم این جا هم پست بزنم ، همین مشکل ویرایشی بود . نمی تونم اون جوری که اون جا مطلب می زنم این جا هم بزنم .
البته این جا یک خوبی بزرگ داره و اون هم شکلک هاش هست :D
. :p

چقدر چهره شما برای من آشناست... おれものせんせい:evil:

Last edited:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود بر دوستان گرامی

باید بگم که اینجانب ، تصمیم گرفته ام که کمر همت بسته و به یادگیری زبان و ادبیات ژاپنی بپردازم ! البته هنوز شروع نکردم :دی

برای شروع ، یه سر به این تاپیک زدم و همینطور گشتی در نت. همین طور که جستجو می کردم ، به وبسایت شبکه NHK.World برخوردم و دیدم که اونجا هم یکسری برنامه برای یادگیری این زبان قرار داده شده. من مطالب آموزشی این سایت رو برای خودم دانلود کردم. خواستم اینجا اتچ کنم، ولی چون حجمش زیاد بود نشد. اگر مایل بودید سری به این وبسایت بزنید. خوبیش اینکه می تونید درس ها رو به MP3 ، و حروف الفبا و متن درس ها رو بصورت پی دی اف برای خودتون دانلود کنید.

درس های ژاپنی ، ذخیره رایگان متن و صوت / ان اچ کی ورلد

موفق باشید

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
سلام، برنامه ی Human Japanese به راحتی یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبانی است که تا به حال استفاده کرده ام. برخلاف خیلی از برنامه های دیگر که تنها شامل عبارات پرکاربرد یا نکات به هم ریخته و نامنسجمند، این برنامه به تدریج، با مطرح کردن مباحث جدید، شما را تا شروع کانجی پیش می برد. ضمنآ، خوشبختانه در نسخه های Windows، Mac، iPhone، iPad، Android و Windows Phone عرضه شده است. پیشنهاد می کنم اگر به دنبال یادگیری ژاپنی هستید، حتمآ این برنامه را امتحان کنید.

klidin

Registered User
لایک‌ها
3
سلام، برنامه ی Human Japanese به راحتی یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش زبانی است که تا به حال استفاده کرده ام. برخلاف خیلی از برنامه های دیگر که تنها شامل عبارات پرکاربرد یا نکات به هم ریخته و نامنسجمند، این برنامه به تدریج، با مطرح کردن مباحث جدید، شما را تا شروع کانجی پیش می برد. ضمنآ، خوشبختانه در نسخه های Windows، Mac، iPhone، iPad، Android و Windows Phone عرضه شده است. پیشنهاد می کنم اگر به دنبال یادگیری ژاپنی هستید، حتمآ این برنامه را امتحان کنید.

سلام دوستان

من میخوام چند پیام ژاپنی رو برای یکی از گیتاریست های ژاپنی بفرستم
ترجمۀ Google Translate از انگلیسی به ژاپنی اصلاً مناسب نیست

میخواستم ببینم دوستی هست که بتونه در این راه به من کمک کنه:blush:

کلاً بهترین سایت برای ترجمۀ انگلیسی به ژاپنی چیه؟
(و اینکه شاید بهتر باشه ابتدا از انگلیسی به یک زبان دیگر و سپس از اون زبان به ژاپنی ترجمه صورت بگیره...)

سپاسگزارم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
بالا