• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

زنجیره دعوتنامه Google Wave

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
هر کس خواست هم می تونی ایمیل اش رو برای من پی ام کنه .

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
اگه می تونید برای من هم بفرستید [email protected]
با تشکر;)

Bersam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

naran1

کاربر فعال هنر های ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,544
سلام
لطفا براي من هم دعوت نامه گوگل ويو بفرستيد.

[email protected]

:)

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
لطفا اگه کسی دعوت نامه داره یدونه واسه من بفرسته
[email protected]

سلام
لطفا براي من هم دعوت نامه گوگل ويو بفرستيد.

[email protected]

:)

برای هر دو عزیز فرستادم گرچه نمی دونم تعداد پست ها مغایر قانون بود یا نه؛ اما چون عضویتتون جدید نبود فرستادم;)

یکی هم لطفا برای بنده بفرستید...
[email protected]

انجام شد..

farshidkiani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه 3-4 تایی واسه من مونده.کسی می خواد فقط پیام شخصی بده و آدرس جیمیلشو بده.

amir400

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان
دیشب یک دعوتنامه Google Wave خریداری کردم ، متوجه شدم اکثر دوستان نیاز دارند ولی محدودیت دعوتنامه ها باعث فروش این دعوتنامه های رایگان شده ،به همین خاطر طرحی دارم که اگر مدیران بخشهای مختلف فروم و کاربران فعال همکاری کنند طرح خوبه میشه و در کمتر از سه هفته اکثر دوستان دعوتنامه دریافت می کنند.
هر دریافت کننده دعوتنامه Google Wave بعد از فعال شدن این سرویس امکان ارسال 8 دعوتنامه را پیدا خواهد کرد من 5 دعوتنامه از از 8 عدد را به 5 نفر از مدیران و کاربران فعال به رایگان ارسال می کنم و اون عزیزان هم متعهد بشوند که توی همین تاپیک 5 دعوتنامه از دعوتنامه خودشون را به دیگر کاربران بدهند 3 دعوتنامه دیگر در اختیار خودشان خواهد بود تا به دلخواه به هرکسی بدهند البته امیدوارم این تعهد اخلاقی را راعایت کنیم و این دعوتنامه ها را نفروشیم حتی به قیمت پایین.
دوستانی که مایل هستند این زنجیره را شروع کنیم ضمن زدن پست ایمیل خودشان در Gmail را برای من PM کنند.

روشتون اشتباهه! من راهی بهتون میگم که اگر عملیش کنید اولا هرکسی که اراده کند گوگل ویو خواهد داشت و نه فقط خیلی ها. بلکه همه! و دوما هر کس فقط یک دعوتنامه ی خود را می دهد نه 5 تا! و سوما هر کس فقط همون ابتدا کارش تموم میشه و نیاز نیست بازم روزهای بعد مرتب پیگیر باشه تا ببینه باید به چه کسان دیگه دعوتنامه بفرسته هم چنان!

روش اینه:
بایداولا یک صفحه ی ویکی گونه ساخته بشه که توسط همه قابل ویرایش باشه!
خب! حالا هر کسی که تو گوگل ویو عضو شد باید اینکارو بکنه: باید بره و یک دونه حساب جی میل باز کنه و یک دونه از دعوتنامه هاشو بفرسته به اونجی میله و بعد هم بره اون جی میله رو تو گوگل ویو عضو کنه! حالا بیاد توی اون صفحه ی ویکی و یوزر نیم پسورد اون جیمیله رو اونجا وارد کنه و جلوش هم تعداد دعوتنامه های موجود در اون اکانت رو هم بنویسه! خب! کار این شخص تموم شد و دیگر هیچ دیانتی نسبت به هیچ کس یا هیچ جایی نداره!

نفر بعدی که دعوتنامه میخواد با استفاده از یکی از یوزرنیم پسوردهای موجود در اون صفحه ی ویکی وارد گوگل ویو میشه و برای خودش یک دونه دعوتنامه می فرسته! و حتما هم باید اون صفحه ی ویکی رو ویرایش کنه و تعداد دعوتنامه های باقی مانده در آن اکانت را تغییر دهد تا دیگران بدانند کدام اکانت هنوز دعوتنامه دارد و کدام ندارد! بعد از دریافت گوگل ویو خودش و همچنین ویرایش ویکی باید او هم یک دونه حساب جی میل باز کنه و یک دونه از دعوتنامه هاشو بفرسته به اونجی میله و بعد هم بره اون جی میله رو تو گوگل ویو عضو کنه! حالا بیاد توی اون صفحه ی ویکی و یوزر نیم پسورد اون جیمیله رو اونجا اضافه کنه و جلوش هم تعداد دعوتنامه های موجود در اون اکانت رو هم بنویسه! خب! کار این شخص هم تموم شد و دیگر هیچ دیانتی نسبت به هیچ کس یا هیچ جایی نداره!
همین طور همه ی اشخاص کارشون همینه! یعنی اولا یک دعوتنامه به خودشون می فرستند . و ویکی را ویرایش می کنند. بعد یکی از دعوتنامه هاشون رو صرف ایجاد یک اکانت گوگل ویو برای قرار دادن یوزر نیم وپسوردش در ویکی میکنند! و به همین ترتیب..
در نتیجه همیشه تعداد دعوتنامه های موجود از تعداد کاربرانی که دعوتنامه می خوان بیشتره! و با افزایش تعداد کسانی که به این عمل اضافه میشن این فاصله بیشتر هم میشه!
تموم شد!
(توضیح: ببینید در واقع کسی که در گوگل ویو میشود فکر می کند فقط 8 تا دعوتنامه دارد! در واقع او بی نهایت دعوتنامه دارد. چون با استفاده از هر دعوتنامه اش برای ساختن یک گوگل ویو دیگر برای خودش از یک طرف یک دعوتنامه از دست می دهد و از طرفی 8 تا بدست می آورد! یعنی نه تنها چیزی از دست نداده که حتی 7 دعوتنامه بدست می آورد! بنابراین حتی یک نفر هم می تواند با ایجاد این زنجیر برای خودش این کار ارسال دعوتنامه برای بی نهایت آدم را انجام دهد. ولی انداختن کل کار سر یک نفر کار درستی نیست! اما این روشی که گفتم خوبه):دی

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
منم دریافت کردم.

کسی خواست در خدمتم.

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97

روشتون اشتباهه! من راهی بهتون میگم که اگر عملیش کنید اولا هرکسی که اراده کند گوگل ویو خواهد داشت و نه فقط خیلی ها. بلکه همه! و دوما هر کس فقط یک دعوتنامه ی خود را می دهد نه 5 تا! و سوما هر کس فقط همون ابتدا کارش تموم میشه و نیاز نیست بازم روزهای بعد مرتب پیگیر باشه تا ببینه باید به چه کسان دیگه دعوتنامه بفرسته هم چنان!

روش اینه:
بایداولا یک صفحه ی ویکی گونه ساخته بشه که توسط همه قابل ویرایش باشه!
خب! حالا هر کسی که تو گوگل ویو عضو شد باید اینکارو بکنه: باید بره و یک دونه حساب جی میل باز کنه و یک دونه از دعوتنامه هاشو بفرسته به اونجی میله و بعد هم بره اون جی میله رو تو گوگل ویو عضو کنه! حالا بیاد توی اون صفحه ی ویکی و یوزر نیم پسورد اون جیمیله رو اونجا وارد کنه و جلوش هم تعداد دعوتنامه های موجود در اون اکانت رو هم بنویسه! خب! کار این شخص تموم شد و دیگر هیچ دیانتی نسبت به هیچ کس یا هیچ جایی نداره!

نفر بعدی که دعوتنامه میخواد با استفاده از یکی از یوزرنیم پسوردهای موجود در اون صفحه ی ویکی وارد گوگل ویو میشه و برای خودش یک دونه دعوتنامه می فرسته! و حتما هم باید اون صفحه ی ویکی رو ویرایش کنه و تعداد دعوتنامه های باقی مانده در آن اکانت را تغییر دهد تا دیگران بدانند کدام اکانت هنوز دعوتنامه دارد و کدام ندارد! بعد از دریافت گوگل ویو خودش و همچنین ویرایش ویکی باید او هم یک دونه حساب جی میل باز کنه و یک دونه از دعوتنامه هاشو بفرسته به اونجی میله و بعد هم بره اون جی میله رو تو گوگل ویو عضو کنه! حالا بیاد توی اون صفحه ی ویکی و یوزر نیم پسورد اون جیمیله رو اونجا اضافه کنه و جلوش هم تعداد دعوتنامه های موجود در اون اکانت رو هم بنویسه! خب! کار این شخص هم تموم شد و دیگر هیچ دیانتی نسبت به هیچ کس یا هیچ جایی نداره!
همین طور همه ی اشخاص کارشون همینه! یعنی اولا یک دعوتنامه به خودشون می فرستند . و ویکی را ویرایش می کنند. بعد یکی از دعوتنامه هاشون رو صرف ایجاد یک اکانت گوگل ویو برای قرار دادن یوزر نیم وپسوردش در ویکی میکنند! و به همین ترتیب..
در نتیجه همیشه تعداد دعوتنامه های موجود از تعداد کاربرانی که دعوتنامه می خوان بیشتره! و با افزایش تعداد کسانی که به این عمل اضافه میشن این فاصله بیشتر هم میشه!
تموم شد!
(توضیح: ببینید در واقع کسی که در گوگل ویو میشود فکر می کند فقط 8 تا دعوتنامه دارد! در واقع او بی نهایت دعوتنامه دارد. چون با استفاده از هر دعوتنامه اش برای ساختن یک گوگل ویو دیگر برای خودش از یک طرف یک دعوتنامه از دست می دهد و از طرفی 8 تا بدست می آورد! یعنی نه تنها چیزی از دست نداده که حتی 7 دعوتنامه بدست می آورد! بنابراین حتی یک نفر هم می تواند با ایجاد این زنجیر برای خودش این کار ارسال دعوتنامه برای بی نهایت آدم را انجام دهد. ولی انداختن کل کار سر یک نفر کار درستی نیست! اما این روشی که گفتم خوبه):دی

خوب چه تضمینی هست که یک نفر یوز و پسورد را عوض نکند؟؟ و یا یک نفر تعداد زیادی دعوتنامه برای چندین نفر بفرستد بدوم ایجاد اکانت جدید؟؟؟
الان هم بی نهایت دعوتنامه هست فقط با تقسیم شدنش بین کاربران امکان یک کار گروهی یا همون Wave مورد نظر گوگل ایجاد شده.

بالا