برگزیده های پرشین تولز

زندگي نامه و بیوگرافی کامل دی جی علی گیتور

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
اما قبول کنیم که در حق آرش و علیگیتر نامردی کردند. اول با اینها صحبت شده بود که آهنگ کشور ایران را بخونند و بعد با جو سازی هایی که شد قرار شد عصار بخونه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از sinaarian :
اما قبول کنیم که در حق آرش و علیگیتر نامردی کردند. اول با اینها صحبت شده بود که آهنگ کشور ایران را بخونند و بعد با جو سازی هایی که شد قرار شد عصار بخونه
خداييش حالا كي به اينها اجازه داده بخونن؟ مگه دست فدراسيون فوتبال ر كشور نيست؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از daftarekhaterat :
گل گفتي :دي حيف اينجا تنكس نداره :دي

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
خداييش بد نخوندن . كيفيت خوبشو دانلود كنيد بعد نظر بديد (sub يادتون نره).
اصلا میدونی این تاپیک برای چی افتتاح شده؟
با کیفیتش ریمیکس شده توسط دی جی عرفان
177.gif

Dj Erfan New Allbum
15/12/84
  • آرش و دی جی علیگتور و دی جی عرفان(دمو)
  • دی جی نگار(نگار 5 ساله)و دی جی عرفان(دمو)
  • دی جی حامد حاکان و دی جی عرفان(دمو)
19/12/84
  • بنیامین و دی جی عرفان(کامل)
22/12/84
  • Technoo Dj Erfan -Demo- Best Bus

infected

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ErfanOnline :
اصلا میدونی این تاپیک برای چی افتتاح شده؟
با کیفیتش ریمیکس شده توسط دی جی عرفان
177.gif

Dj Erfan New Allbum
15/12/84
  • آرش و دی جی علیگتور و دی جی عرفان(دمو)
  • دی جی نگار(نگار 5 ساله)و دی جی عرفان(دمو)
  • دی جی حامد حاکان و دی جی عرفان(دمو)
19/12/84
  • بنیامین و دی جی عرفان(کامل)
22/12/84
  • Technoo Dj Erfan -Demo- Best Bus

DJ Erfan شمايی؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اشکالی داره
24.gif

sinaarian

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از daftarekhaterat :
من چند روز پیش یک مصاحبه تلوزیونی با رئیس سازمان تربیت بدنی دیدم که خبرنگار ازش پرسید که:
شنیدیم که رود تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال آلمان رو قرار شده دو تن از خوانندگان ایرانی خارج از کشور بخونند. بهتر نبود که این آهنگ رو خواننده ای از داخل ایران بخونه ؟
و رئیس سازمان تربیت بدنی جواب داد :
این موضوع به فدراسیون فوتبال مربوط میشه و ما تذکر لازم رو به آنها دادیم که انشاءاله خواننده ای از ایران بخونه...

از صحبت های رئیس سازمان معلوم میشه که اول قرار بر این بودش ولی بعدا به دلایلی منصرف شدند.
جدیدا هم که پای امیر تاجیک به این جریان باز شده!
فکر کنم اگه همینطور پیش بره ، تا زمان جام جهانی آهنگی ساخته بشه با صدا و همکاری تمام خوانندگان ایرانی :D چه داخلی و چه خارجیش:D

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موسیقی که می خواهند بسازند باید انچنان پر شور و هیجان و تکان دهنده باشه که وقتی گوش می کنی به پرواز دربیای یا حتی وقتی مثلا بازیکن تیم ملی هم گوش می کنه نیرو بگیره یا اون تماشاچی .باید طوری باشه که وقتی شخصی از نظر روحی درشرایط خیلی بدیه و مثلا قصد خودکشی داره وقتی این موزیک رو گوش می کنه تکان بخوره. اصلا فراموش کنه چه قصدی داشته موزیکی که دی جی علی با ارش ساخنه اند اصلا در حد تیم ملی ایران نیست . یک اهنگ کودکانه در حد برنامه کودک و نوجوان سیما است خیلی نا امید کننده است .لزومی نداره پیچیده باشه. ولی باید شارژ بکنه! یه چیزی مثا اهنگ Nadia Feat Smartzee - Tous ces mots

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
موسیقی که می خواهند بسازند باید انچنان پر شور و هیجان و تکان دهنده باشه که وقتی گوش می کنی به پرواز دربیای یا حتی وقتی مثلا بازیکن تیم ملی هم گوش می کنه نیرو بگیره یا اون تماشاچی .باید طوری باشه که وقتی شخصی از نظر روحی درشرایط خیلی بدیه و مثلا قصد خودکشی داره وقتی این موزیک رو گوش می کنه تکان بخوره. اصلا فراموش کنه چه قصدی داشته موزیکی که دی جی علی با ارش ساخنه اند اصلا در حد تیم ملی ایران نیست . یک اهنگ کودکانه در حد برنامه کودک و نوجوان سیما است خیلی نا امید کننده است .لزومی نداره پیچیده باشه. ولی باید شارژ بکنه! یه چیزی مثا اهنگ Nadia Feat Smartzee - Tous ces mots
259.gif
297.gif

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
گروه آریان هم برای فوتبال می خواند
گروه آريان با آماده سازي قطعه اي در خصوص بازي هاي جام جهاني 2006 آلمان در CD فيفا آن را به فدراسيون فوتبال ارائه می دهد.

اين اثر به گونه اي تهيه شده است كه قابليت استفاده بدون موسيقي در اماكن بزرگي مانند استاديوم هاي ورزشي را نيز دارد.

لازم به ذكر است ،‌‏پيش از اين خبرهايي در خصوص تمايل فدراسيون فوتبال براي عقد قرار داد با شجريان، افتخاري و عصار نيز شنيده شده بود

چه خر تو خری شده
1.gif
186.gif
12.gif
202.gif

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
نظری وارد نبید؟

bondar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roje_aria79 :
دوستان عزیز
بزرگ مرد موسیقی سنتی ایران چونان نگینی در این عرصه موسیقی بیهمتاست ولی اینکه جای موسیقی سنتی در آلمان ودر جام جهانیه نمیدونم.
شاید بعضی ها میخوان از استاد و شهرتش سو استفاده کنن.
خواهش میکنم از این دید به قضیه نگاه کنید[
اينكه شجريان براي تيم ملي خوانده باشه اصلا عجيب نيست.من نميدونم چرا فكر ميكنيد موسيقي سنتي با انجام چنين كارهايي جوردرنمياد در همه دنيا همواره براي چنين رويدادهاي بزرگي از هنرمندان بزرگ استفاده ميكنند مثلا در همين المپيك زمستاني در مراسم افتتاحيه پاوراتي(بزرگترين خواننده اپرا در جهان) مراسم اجرا كرد كه اتفاقا يكي از پرطرفدارترين قسمت هاي آن بود حال هرچي باشه جام جهاني بزرگترين رويداد ورزشيه

bondar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bondar :
به نقل از roje_aria79 :
دوستان عزیز
بزرگ مرد موسیقی سنتی ایران چونان نگینی در این عرصه موسیقی بیهمتاست ولی اینکه جای موسیقی سنتی در آلمان ودر جام جهانیه نمیدونم.
شاید بعضی ها میخوان از استاد و شهرتش سو استفاده کنن.
خواهش میکنم از این دید به قضیه نگاه کنید[
اينكه شجريان براي تيم ملي خوانده باشه اصلا عجيب نيست.من نميدونم چرا فكر ميكنيد موسيقي سنتي با انجام چنين كارهايي جوردرنمياد در همه دنيا همواره براي چنين رويدادهاي بزرگي از هنرمندان بزرگ استفاده ميكنند مثلا در همين المپيك زمستاني در مراسم افتتاحيه پاوراتي(بزرگترين خواننده اپرا در جهان) مراسم اجرا كرد كه اتفاقا يكي از پرطرفدارترين قسمت هاي آن بود حال هرچي باشه جام جهاني بزرگترين رويداد ورزشيه

the_patriot

Registered User
لایک‌ها
0
من با اجازه ی دوستان دو دید گاه رو در مورد کل این قضایا مطرح میکنم.

اول اینکه به نظر حقیر در وضعیت کنونی حضور دو خواننده ی ایرانی الاصل خارج از کشور که همانطور که همه میدونیم دارای جایگاه بسیار فراتر از جمع محدود ایرانیان خارج از کشور شدن و علاقمندان آنها در سراسر جهان اکثرا ایشان را ایرانی نمی شناسند به عنوان نمایندگان ایران می توانست جو بسیار بهتر از گذشته ای برای تیم و کلا ایران باشد و(بد تر از گذشته برای این دو خواننده (احتمالا):D ) و کلا کسی که طرفدار این دو خواننده بود و نگاه بدی نسبت به ایران داشت وقتی آنها را در جایگاه نمایندگی ایران می دید دید نسبتا بهتری به ایران پیدا می کرد(اصل دوست دوست من میتواند مرا دوست بدارد!)

اما دوم : اینگونه هم نمی شود که کسانی که به زبانی خود فروخته خوانده می شوند و تنها خود را وقف ایرانیان خارج از کشور دانسته و اصولا برای اعتلای موسیقی وطنی گامی برنداشته و( حتی اگر در سال 2004 فلانی جمع ایرانیان خارج از کشور را مساعد بازار یابی نمی دید احتملا هرکز معلوم نمیشد ایرانی است)و... بیایند و به نمایندگی ما انتخاب شوند !

به دید گاه دومم بیشتر معتقدم ولی در مورد انتخاب بین خواننده های داخل نظری ندارم.هر یک صاحب سبک هستند و شایسته برای این رویداد و هیچ دلیلی هم وجود ندارد برای عدم انتخاب شخص به جهت سبک سنتی او. ( در تایید دوست گرامی)

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
ظاهرا علی رضا عصار برای خوندن آهنگ تیم ملی انتخاب شده.این خبر رو تلوزیون چند دقیقه پیش تایید کرد

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
* من آهنگ دی جی علیگیتور و آرش رو شنیدم البته با کیفیت کم.مشکلش این بود که فقط شعرش جدید بود وگرنه آهنگش همون آهنگ قبلی یکی از شعرهای آرش بود.یعنی ایشون برای ساخت آهنگ جدید زحمتی متقبل نشدند.
* در مورد علی رضا عصار هم فکر کنم بهترین انتخابی که دولت می تونست انجام بده همین علی رضا عصاره.برای اینکه صدای علی رضا عصار خیلی پخته و حماسی است.
امیدوارم یه کار آبرمندانه تحویل بده.

بالا