برگزیده های پرشین تولز

زن پلاس چی شده !؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب مسنجر که بستست، تلفنش رو ندارم، سایتشون هم دان شده ! سایت منم همینطور !) اردک عزیزم (
کسی خبر داره چی شده !؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
.com
بود ، مرحوم شده ظاهرا !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب توو کش گوگل 2 تا شماره بود !
به پشتیبانیه زنگ زدم برداشت گفت من دیگه با اونها کار نمی کنم !
دومی هم خاموشه !
فاتحه مع الصوات 35 تومن !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
جدی هیچ کس هیچی نشنیده !؟ یهو همه چیز غیب شده ! دستمم به حایی بند نیست . 35 تومن اونقدر نیست که ورشکست بشم ولی دیگه پیگیرم نشم مشکل دارم !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
امروز داشت مبه یک چیز جالب فکر می کردم ! همینطوری :
خوب لااقل ظاهر شرکت که معتبر بود ! فکر نکنم فروشش هم کم بوده باشه !
اگر شرکتی اینچنینی فروش هاست کرده باشه، بعد یهو کلا بسته بشه، نحوه ای برای شکایت هست ازش ؟
یعنی جدا یکی می تونه بیاد فروش اینترنتی کنه ( مدرکی ندارم جز اینکه کارت به کارت پول واریز کردم ! یعنی هیچی ! ) بعد یهو همینطوری بزاره بره گوشی رو هم خاموش کنه ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
2 تا شماره دارم، یکی 0913800---- ! به اسم پشتیبانی، زنگ زدم بنده خدایی برداشت، گفتم من هاستی داشتم که الان نیست ! گفت من دیگه توو اون شرکت کار نمی کنم ! خداحافظ !
09176003858 هم به اسم فروش بود، کلا خاموشه ! فقط می خوام بدونم برای جرایم اینطوری چیکار باید کرد ؟ اصلا جایی هم خبری نشنیدم ! فقط یهو غیب شدن ! همین

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خدا وکیلی کسی نیست به این تاپیک جوابی بده ؟
m169.gif

یعنی راستی من دارم به خودم حرف می زنم

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
خوبی برادر

من که سر در نمیارم از این چیزها گفتم تنها نباشی

خدا صبر بهت بده :دی

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به محفل خلوت من خوش اومدی رزا :دیییییییییییییییییییی، یادم رفت توو اون تاپیک خرید رپیدشیریت که وقتی خرید رو کرده بودی دیدم بگم،الان 22000 پوینت رپیدشیر دارم ! هر دفعه هم 6 ماهه مال خودم رو شارژ می کنم از نماینده اصلیش که ارزونترین قیمت توو ایران رو می ده. ماه بعد تموم شد بگو مجانی بهت بدم ! بعد از خرید دیده بودم تاپیکو و گرنه نمی زاشتم سر چیز مفت پول خرج کنی ! تووب خش الکترونیک تاپیک برنامه و مجله دارم، پوینت ها از اونها ( که توو سایت های زبان اصلی هم گذاشتم ) جمع کردم.

راستی کسی از زن پلاس خبر نداره :lol:

این رو یادم می ره بگم، تلفن ها رو (اولی رو ناقص گذاشتم چون لااقل جواب سر بالا داد ! دومی در رفته ) عمدا گذاشتم چون دیدم این کثافت ها حتی رفتن به گوگل گفتن کشش رو پاک کنه شماره ها و سایتشون کلا توو گوگل نیاد !

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
اینو من میشناسم . از دامینش هویز بگیر بهش زنگ بزن . یه مدت 3ماه میاد بعد میره 4ماه دیگه میاد .

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فکر کنم دومین از دستش در اومده، احتمالا سرور هاش رو که گرفتن، دومینش هم شارژ نکرده !
فعلا که متواریه !
شمارش همونیه که دادم ! 1 ماه بعد از دان شدن، هنوز کشش توو گوگل بود، اما خیلی زود پاک شد !
گوشیش خاموش بود، البته زیاد زتگ نمی زنم، زیاد مهم نیست برام پول و اینهاش ، فقط می خوام بدونم اگر روزی خرید بزرگی کردم، طرف در رفت اونوقت هیچ قانونی نیست ؟ یعنی به همین راحتی بسته و در رفته ؟ گرفتنش ؟ موضوع چیه !؟
اصلا کسی خبری نداره ؟ سایتش غلط غولوط زیاد داشت، مثلا سرور رو نوشته بود سالی 120 تومن ! ( جای ماهی) 1.5 ماه بود که باهاشون مذاکره خرید و خود خرید رو داشتم، هر بار می گتم 1 خط جمله سال رو بکنین ماه ! تا آخرین روز نکرده بود :lol: اما دیگه اونقدرم سست به نظر نمیومد که در بره به این راحتی !

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
خرید بزرگ رو از یه بچه 17 ساله که 1ماه مونده به مدرسه جمع میکنه که درس بخونه انجام نمیدن .!

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب کجای سایت ها می شه سن صاحب سایت رو دید ؟:p که تصمیم بگیریم خرید کنیم یانه !!؟

البته حدس مس زنم با جای دیگه اشتباه گرفته باشینش ها ! از طرفی هم چون سرور گیم هم می داد، احتمالا همونی باشه که میگین.

فعلا گفتم که ، 35 تومن پول بود ! کسی با 35 تومن نه مرده نه ورشکست شده ! ظاهر موضوع برام مهممه، اینکه جدا یکی بیاد سایت بزنه، پول جمع کنه، بعد غیب بشه !
کسی هم که ازش خبری نداره ! انگار اصلا نبودن ! در چنین مواقعی باید چیکار کرد ؟

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دقیقا" 3 ساله میشناسمش ! اون موقع که تازه قرار بود Hotp30.com رو راه بندازم ! بله سرور گیم هم میداد ! خب شما میتونی بشناسی .! شرکت باشه ! معتبر باشه !

بالا