• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

زیکس - طراحی لوگو ویژه برندهای بزرگ و معتبر

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
ye neshon dadane kar be moshtari sabke mokhtas be khodesho dare
man enkar nemikonam az muc up stefade kardam kheili az tarham hastan ke besorate sade be namayesh gozashte shodeh
bahse mablagh nis har kasi nesbat be tavanaie va honaresh tarefe khodesh ro dare che basa dostani ke be man rojoe kardan vali be dalile hazine va tarefe kari ba ham hamkari nadashtim
vali masale injas man agar kario ghabol mikonam hala che 10 toman chi 1 melion tahod va deini daram be moshtari.bande shakhsan ya kario ghabol nemikonam ya agar ghabol konam bekhatere pol on karo anjam nemidam ke bekham kam kari konam
in chizie ke be moshtarie khodamam goftam .moshtari 100 tomaniam be hamon mizan ke dare hazine mikone entezare khedmate khob va kare khob ro dare
man sati kar nemikonam in ye jor tohine .
sohbat az payame khososi shod . chera khososi? mage man tohin kardam? man nazaramo goftam va baraye nazaram ham dalil daram
ye bar dg ham hamin etefagh oftad ye dosti amad edea mikard hame karash tako herfei bad ke nemone karesho nesHON DADAM dagh kardo fooosh
man nagoftam kare ishon bade ya khobe be har hal har kas yenazar va salighe dare shayad yeki karaye mano bebine bege bade ye nafaram khoshesh biad

harfe man ine chera kario ke vaghan dar bazi jaha az kare dg estefade shode be onvane asare shakhsie khodeton to bogho karna mikonid?

mage in harfe shoma nis?gole web sitha va afradi ke logo por zargho bargh neshon midan ro nakhorid?
yani baghie sharlatan va kolah bardaran?chera chon kareshono ba efect neshon midan?
onvaght ozr mikham shoma ke tarah hasti mishe befarmaie joz logo che kare dg anjam midi?
ghabele tavajoh hamkarane gerami har tarahe khob va mamoli hade aghal bayesti be 2 narm afzare pixeli va bordari mosalat bashe
hala inke shoma dos nadarid ya kam kar hastid ke be takhasOS HAI KE LAZEME YE TARAH HAST amal nemikonid va faghat to faze ye ps va il mondid in eshkale mane?

lotfan safsate nakonid va ba dalil bian jolo man karam bade begid chish age vaghan intor bashe ro chesham ghabol mikonam farghiam nadare ke tarah bashe ya ye farde mamoli

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
doste aziz in jadid tarin kare man naghd befarmaid va dar sorate ke iradi dare be sorate etud zahmate tarmim va virayeshesho bekeshid man hazinasho midam e vaghtetonam gerefte nashe

فایل های ضمیمه

• salatin.jpg
    salatin.jpg
    43.9 KB · نمایش ها: 21

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
اول اینکه فارسی تایپ کنین فکر کنم بهتر باشه
دوم، مدام از کپی صحبت میکنین، نمونه کارای من برای همه قابل نمایش هست کپی کاری رو بگین کدومش کپی هست.
سه شما تاپیک خودتون ببین، شرح خدمات حدود 40 50 تا تخصص داری شما؟ تو همشونم استادی؟ حتما الان یه 600-700 سالیت هم هست که این همه فن رو واردی.
بهتره بگی از هر کدوم یه چیزایی... تخصص یعنی اینکه 24 ساعته کار لوگو انجام بدی دوست عزیز. دلیل محبوبیت زیکس هم همین هست وگرنه شما و ده ها نفر دیگه توی این تاپیک کار لوگو انجام میدین.

bade in hame modat mishe besorate takhasosi ye typo graphi farsi tarahi konid ba name ziks? estefade az font kheili rahate dg boresh dadano picho tap dadan be ye harfe amade ro har tarahe taze kari balade ostad
befarmaid mam az tajrobiate shoma bahremand beshim

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
doste aziz in jadid tarin kare man naghd befarmaid va dar sorate ke iradi dare be sorate etud zahmate tarmim va virayeshesho bekeshid man hazinasho midam e vaghtetonam gerefte nashe
بسیار خوب پس با اجازه من نقد میکنم، برای ترمیم که فعلا فرصت ندارم و معمولا کارهای دیگران رو هم ادامه نمیدم.
قبل از اینکه نقد کنم باید بدونم چقدر هزینه این کار بوده...
برای مثال اگر برای این کار 10 هزار تومان دستمزد گرفتین، خیلی هم عالیه مشکلی هم نداره.
اما اگر بیشتر هست بگین تا من ایرادات کار رو بگم

Last edited:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
bade in hame modat mishe besorate takhasosi ye typo graphi farsi tarahi konid ba name ziks? estefade az font kheili rahate dg boresh dadano picho tap dadan be ye harfe amade ro har tarahe taze kari balade ostad
befarmaid mam az tajrobiate shoma bahremand beshim
تایپو فارسی هم داریم، میدم ببینین. استفاده از فونت مشکلی نداره اگر پلن و هزینه کار بالا باشه من فونت یا همون تایپوگرافی رو 100% سفارشی میزنم و اگر پلن کمتر باشه خیلی اوقات از فونت آماده استفاده میکنم و این هیچ اشکالی نداره. کسی نگفته برای هر لوگو باید یک تایپوگرافی خاص کار کرد... میتونین بخونین در سایت های معتبر گرافیک دنیا. همین تایپوگرافی انگلیسی زیکس هم دستی و بدون استفاده از فونت هست منتها من اهل پیچش و فردار کردن بیخود نیستم، اولویت من سادگی هست.

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
in kar 100 toman hazinash bode fekkonam pake noghrei shoma az in bishtar bashe
1 satam vaaghte mano geret ide pardazisham nim sat
lotfan iradi agar migiri ro tarh neshon bedid gharare kar behtar beshe dg gheir az ine?

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
in tarham chize khasi nadare sadas khob vaghte manam ziad nageref pa chera 50 toman nagoftam?shoma bodi migofti 50?

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ببینین من کار لوگو رو دوست دارم، ولی برای من الان دیگه این کار بچه بازی یا تفریح نیست، شغل من هست.
قطعا باید توجیح مالی داشته باشه چرا که نه، من درآمد زندگیم از این کار هست بعنوان یک حرفه ای حرفم هست معلومه که پول در کیفیت خروجی کار من تاثیر داره.
بله اگر کمتر هزینه بشه کار معمولی تر هست، من موقعی که توی این فروم شروع بکار کردم رایگان لوگو میزدم. اون موقع شغل من نبود بطور صد در صد... الان هم اگر تامین مالی باشم، برای دل خودم و رایگان کار میکنم...
همین الان هم که پول میگیرم برای کار هر چند وقت یکبار قرعه کشی میکنم و رایگان برای دوستان کار میکنم و اگر کسی بگه پول نداره میگم هرچقدر دوست داری بده...
ولی در کل حتما توجیح مالی برام مهم هست چون شغلمه.
-------------------------------
بفرمائید موضوع فعالیتشون چی بوده من اشکالات کار رو بگم خدمتتون

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
bian ye kar dg bokonim
shoma herfei hasti shaki nis
man az zamani ke to in web sit amadam harf az tarahie herfei .... ziad shenidam
man na to onvane titre profilam va na hata inja edaie bar herfei bodan nadaram
chon az man ghadar tar ziadan
to pagam neveshtam kare motafavet
hata baraye jalbe moshtari az mazamin zaheri va farib dahande takhasosi ya herfei ya arzon va..... stefade nakardam
tarahi harf nis shoar nis tarahi kareo bas
pas dar amal bia sabet konim man vase yeki az sefareshaye shoma kar mizanam shoma vase sefareshe man
davat be chalesheton mikonam dos daram behtarin kareto bezani
ghabol mikoni
lotfan bahane vaght naiar.manam mese shoma vaghtam pore
vali agar vaghan iman dari ke herfei hasi harfi nis
dar amal bia neshon bedim

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
پس موضوع کار رستوران، هزینه 100 هزار تومن.
در کل کار خوبی هست من ایراداتی که به ذهنم میرسه رو میگم:
1- استفاده بیش از حد از افکتها و texture که در هیچ کجای جهان در لوگو استفاده نمیشه (اگر این طرح رو ماک آپ بگیریم، این ایراد رد میشه ولی اگر طرح اصلی هست ایراد بسیار مبتدیانه ای هست)
2- عدم قابلیت حفظ جزئیات در سایز های بسیار کوچک (شما فاو آیکون این رو بدین ببینیم خونده میشه؟) که ای یکی از مهمترین اصول طراحی لوگو هست.
3- اشکال در طراحی، عدم کیفیت (شما اون قوس های پائین کار رو ببینین، 3 تا قوس هرکدوم یه سایز و فرمت هستن و هیچ مطابقتی باهم ندارن) و خطوط ناصاف و موج دار هستند
4- مشکل در خوانایی (طرح رو تک رنگ و ساده کنید و اون انگلیسی زیرش رو بردارین بدین چند نفر بخونن، سلاحین و چیزای دیگه هم خونده میشه)
باید فایل وکتور رو هم ببینم تا تعداد گره ها و اصول طراحی وکتور رو هم بتونم نظر بدم.

ولی باز هم میگم در کل کار بدی هم نیست.
دوستان اگر ایرادات بیجا بود بفرمائید

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
doste man textur vase zahere kare tak rangesham mifresam
har form ba on yeki fargh dare?khat kesh dastetone ya naghale? az on harfa bod
bashe kochikesham mifresam
vali lotf kon iradaro to kar eslah kon kari ke to zehnete vase digaran bezar
bashe
daar amaaaaaaaaaaaaal
harfo hame mitonan
kari ke migiro bokon mikham bebinam shoma inkaro be che shekl ejra mikoni vase inke rahat bashi man filesho mifresam vasat

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
خوب اینکه شما کار مشتری من رو بزنین و من کار مشتری شما رو، چی رو ثابت میکنه؟!

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
فک کنم این بحث نتیجه گیری نداشته باشه...
راه بهتر همونه که گفتم، شما مسابقه ای فراخوانی چیزی بود بگو دوتامون شرکت میکنیم
بلاخره یکی طرحش تائید میشه دیگه

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دیدین گفتم شما فکر میکنین لوگو پیچوندن حروف هست؟
پس لابد سونی و مایکروسافت و هزار ابر کمپانی بلد نبودن لوگو بزنن...
اصلا شما تا حالا لوگو دیدی؟؟ لوگوی سامسونگ؟ لوگوی سونی؟ (SONY) و و ...
فکر کردین بلد نبودن یا پولشو نداشتن که کارای فرفری مثل شما بزنن؟
شما میخوای حتما توی حروف مستقیم به سوژه فعالیت اشاره بشه ها؟
می خوای حتما فونت ها بالا پائین بشه؟
شما شاید سربرگ و کارت ویزیت زن خوبی باشی ولی لوگو رو حالا حالاها کار داری...
بیشتر مطالعه کن.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
یه بچه.

رفته عکس لوگوی من رو برداشته با فوتوشاپ دستکاری کرده که بگه من کپی کارم!
خوب لینک سایت بده؟ این عکس رو از کجا پیدا کردی؟ ها؟ لینک بده ببینیم از کجا پیداش کردی!
با اون فونت مسخره زیرش نوشتی خوب تابلوهه هالو!

اون رها دیزاینر رو ببینین دوستان، جای سلکشن فوتوشاپ دورش هست اگر دقت کنین
یکم چرخونده و یه تکست گذاشته جلوش، رنگ مشکلی آرم رها و تکست رو مقایسه کنید...
ایران مدیا هم که واقعا شبیه هستن...

گورتو از تاپیک من گم کن بیرون

Last edited:

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
albate dar tarhe iran media elemane shole taghir kare vali koliate kar na
be har hal . moafagh bashid
سلام
شما دارید با این ادعاتون کارهای یک نفر زیر سوال میبرید . لطفا همراه با ادعاتون مدرک ارائه بدید.
منتظر قرار دادن لینک معتبر ار سایت 99designs مرتبط با لوگوهایی که توی پست شماره 533 قرار دادید هستیم .
بی زحمت لینک ها رو در اسرع وقت همینجا ارسال کنید.

erfanmix

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
آقای دانش پور کارتون واقعا درسته اهمیت ندید برادر من / گویا هدف دیگه ای دارن و برای همه مشخص شده
--------------------------------
اقای ardeshir.norozy منتظر لینک های شما در مورد این لوگوها هستیم خوشحال میشیم ببینیم

بالا