برگزیده های پرشین تولز

زیکس - طراحی لوگو ویژه برندهای بزرگ و معتبر

sattarnassab

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
76
سلام دوست عزیز اگه لطف کنی شماره همراهت رو برام ارسال کنی

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
آقاق بازم لوگوی خودت رو آپدیت کردی؟
- با عرض پوزش :general606: آخه این گرگ لوگوی ما شبیه شیر بود یکم و ما این توهین و حقارت رو نمیتونستیم تحمل کنیم!!
حالا گرگمون گرگ تر شده :general601:

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
سلام شما لطف دارین
قیمت رو من بارها عرض کردم هرچقدر شما صلاح بدونین. معمولا کارها رو از 20-25 تا 75 یا بالای 100 قیمت میدم به مشتری ولی انتخاب با شماست. مثلا من میگم 25 شما دوست دارین 10 تومن پرداخت کنین، هیچ اشکالی نداره من جنبه اعتباری و هنری کار خیلی برام مهمتره حتی اگه نخواین پولی بدین باز هم وظیفه منه که با نهایت دقت کارتون رو انجام بدم.
لطفا اینقدر راجع به قیمت نگان نباشید. قیمت اونیه که شما راضی باشین.
من از 5 هزار تومان تا 700 هزار تومان طراحی لوگو انجام دادم.
کارت ویزیت هم انجام میشه تا وقتی سفارشای لوگو زیاد نشن مشکلی نیست.
لوگو می خواین؟ بنده در خدمتم! دیگه منتظر چی هستین؟ اینم فرم سفارش: کلیک کنید
اطلاعات بیشتر رو میتونین توی سایت ببینین: www.xeex.ir
ارادت
در طول دو سالی که در پی تی هستم اولین باری هست که به شخص متشخصی مثل شما برخورد میکنم
البته نه اینکه دیگران متشخص نیستنا
نه
اصلن من خودمو مثال میزنم
ما همچی رو پول قرار دادیم
اما دریغ ازینکه انسان هایی مثل شما هستن که به چیرایی والاتر از پول فکر میکنن
امیدوارم در اینده برای طراحی مزاحمتون بشم
موفق باشید

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
مطمئن نیستم لیاقت این همه تعریف رو داشته باشم، شما لطف دارین.
من بطور 24 ساعته که نه چون شبا می خوابم راستش ولی بقیه روز رو توی خونم هستم با یه اینترنت و لوگو و لوگو و لوگو...
هدفم رسیدن به یک اسم و اعتبار در این زمینه هست چون واقعا به این کار علاقه دارم و از خیلی وقت پیش انجام می دادم.
پول هم اگر بگم نیاز ندارم واقعا دروغه چون بهرحال این حرفه و منبع درآمد من هست ولی تا دلتون بخواد لوگوی رایگان طراحی کردم
و خیلیا بودن که حتی 5 هزار تومان هم حاضر نشدن پرداخت کنن در حالی که من از چشم و زمان و توانم مایه میزارم.
اولویت اول من اعتبار و جنبه هنری کار هست، بعد از اون درآمد. کسایی که پول هم نمیدن همینکه من و سایتم رو معرفی کنن خودش برام خیلی با ارزشه.
بهرحال من یه توانایی دارم و باید بدرد دیگران بخورم وگرنه این تخصص به هیچ درد نمی خوره.
ارادت

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
مطمئن نیستم لیاقت این همه تعریف رو داشته باشم، شما لطف دارین.
من بطور 24 ساعته که نه چون شبا می خوابم راستش ولی بقیه روز رو توی خونم هستم با یه اینترنت و لوگو و لوگو و لوگو...
هدفم رسیدن به یک اسم و اعتبار در این زمینه هست چون واقعا به این کار علاقه دارم و از خیلی وقت پیش انجام می دادم.
پول هم اگر بگم نیاز ندارم واقعا دروغه چون بهرحال این حرفه و منبع درآمد من هست ولی تا دلتون بخواد لوگوی رایگان طراحی کردم
و خیلیا بودن که حتی 5 هزار تومان هم حاضر نشدن پرداخت کنن در حالی که من از چشم و زمان و توانم مایه میزارم.
اولویت اول من اعتبار و جنبه هنری کار هست، بعد از اون درآمد. کسایی که پول هم نمیدن همینکه من و سایتم رو معرفی کنن خودش برام خیلی با ارزشه.
بهرحال من یه توانایی دارم و باید بدرد دیگران بخورم وگرنه این تخصص به هیچ درد نمی خوره.
ارادت
کاش یه بنر طراحی کنید برای کسایی که میخان تبلیغات شما رو تو سایتشون بزارن
لاقل کسایی که پول نمیدن هم اگه سایتی ولاگی چیزی داشته باشن میتونن یه کمکی بکنن به شما در عوض

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
کاش یه بنر طراحی کنید برای کسایی که میخان تبلیغات شما رو تو سایتشون بزارن
لاقل کسایی که پول نمیدن هم اگه سایتی ولاگی چیزی داشته باشن میتونن یه کمکی بکنن به شما در عوض
همین کارو میکنم، مرسی

amin7x

Registered User
لایک‌ها
23
کارتون عالیه.
و بیشتر از این خوش امد که از این شاخه به اون شاخه نمیپرید و فقط یک شاخه رو دنبال میکنید که اونم طراحی لوگو است ولی متاسفانه بعضی ها هستند که با کار های بی کیفیتشون واقعا صنعت گرافیک ایران رو ضعیف کردند.
به دوستانی که چند شاخه رو دنبال میکنند بی احترامی نمیکنم ولی بهتره که یک شاخه رو بگیرید و توی اون موفق بشید تا اینکه چند شاخه رو دنبال کنید و توی هیچ کدوم موفق نشید.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
کارتون عالیه.
و بیشتر از این خوش امد که از این شاخه به اون شاخه نمیپرید و فقط یک شاخه رو دنبال میکنید که اونم طراحی لوگو است ولی متاسفانه بعضی ها هستند که با کار های بی کیفیتشون واقعا صنعت گرافیک ایران رو ضعیف کردند.
به دوستانی که چند شاخه رو دنبال میکنند بی احترامی نمیکنم ولی بهتره که یک شاخه رو بگیرید و توی اون موفق بشید تا اینکه چند شاخه رو دنبال کنید و توی هیچ کدوم موفق نشید.
دقیقا موافقم.
مردم دوست دارن لوگوی خودشون رو به کسی که "فقط" کار لوگو میکنه بدن، یا سایت خودشون رو به کسی که "فقط" تخصص و وقتش رو برای اینکار میزاره و...
شاید ادعا باشه ببخشید، ولی منی که 24 ساعت کار لوگو میکنم با کسی که یکی از هزاران خدماتش لوگو هست قطعا کیفیت کارمون فرق میکنه.
یک راه تخصصی رو دنبال کردن بهتر از کمی تخصص داشتن در هزار زمینه است (البته بنده هم قصد جسارت و بی ادبی به کسی رو ندارم نظرم رو میگم)
موفق باشید.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
وای خدا! واقعا عاشق این گرگ خوشکل لوگوم هستم!!! بعد از 3 بار ویرایش بلاخره به دلم نشست!

اگه لوگوتون رو دوست داشته باشین کارتون رو هم دوست خواهید داشت!

662666

Registered User
لایک‌ها
90
ایدی یاهوتون رو بفرستید لطفا !

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ایدی یاهوتون رو بفرستید لطفا !
سلام آقا من مسنجر استفاده نمیکنم، یاهو ندارم. شمارتون رو بدین باهاتون تماس میگیرم اگر دوست ندارین با ایمیل یا پ.خ در ارتباط باشین.

sattarnassab

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
76
ممنون از آقای دانش پور به خاطر لوگو زیبایی که برای من طراحی کزدن
فوق العاده سریع بسیار خوش اخلاق و خوش ذوق و پاسخگو

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ممنون از آقای دانش پور به خاطر لوگو زیبایی که برای من طراحی کزدن
فوق العاده سریع بسیار خوش اخلاق و خوش ذوق و پاسخگو
مگه میشه با مشتری خوش حساب و محترم جز این رفتار کرد؟
وظیفه بود قربان

بالا