• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

زیکس - طراحی لوگو ویژه برندهای بزرگ و معتبر

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
خوب، طرح قبل تائید نشد... یک طرح دیگه کار شد براشون:
توضیحات:
دایره دور کار که بصورت یک نشانه و تارگت هست و مثل این هست که کره زمین یا همون دنیا هدف گرفته شده
یعنی هدف خدمت رسانی جهانی و بین المللی هست
و از طرف دیگه در خطوط ترسیم شده کره زمین یک ماوس کامپیوتر رو هم میتونین پیدا کنین به معنای دنیای کامپیوتر و رایانه
و در مجموع دنیای رایانه که هدف هست

famenin2.jpg

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
897
ما از اون قدیما دوست داشتیم یه لوگو برای سایت ما طراحی کنید بکوبیم بالای سایت یکم دیگه مونده رتبه بیاد زیر 500 مزاحمتون میشم:D
کارتون خیلی خوبه آدم همینجوری میبینه لذت میره:)
قیمت ها نسبت به کار خوبه ولی برای ما بالاس:confused:

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
آره ، کار خیلی خوبه.
اما الان که پلن های ارزون برداشته شدن کمی برای بعضی دوستان پرداخت سخت شده.
می دونیم سر زیکس با این کیفیت کاری شلوغه ... اما خوب می شد اگه پلن هایی می گذاشت که حتی زمان زیادی طول می کشید تحویل ؛ اما با قیمت ارزونتری انجام می شد.

shak

Registered User
لایک‌ها
521
این لوگوی اخیر رایان توسعه (طرح دوم) خیلی حرفه ای شده آفرین.از هیچ المان آماده ای در این طرح استفاده نشده؟ اگه میشه کمی دربارش توضیح بدید ممنون.

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
این لوگوی اخیر رایان توسعه (طرح دوم) خیلی حرفه ای شده آفرین.از هیچ المان آماده ای در این طرح استفاده نشده؟ اگه میشه کمی دربارش توضیح بدید ممنون.
ممنون لطف دارید
خیر همش دستی هست (و البته سختم نیست)
حتی اون کره زمین و خطوط منحنیش (فایل سورس هم موجوده با تک تک خط ها)

توضیحات کار هم که زیرش داده و جالبه بدونین هر دو طرح رد شد متاسفانه... و باید طرح سوم رو کار کنیم براشون.
:general107:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
ما از اون قدیما دوست داشتیم یه لوگو برای سایت ما طراحی کنید بکوبیم بالای سایت یکم دیگه مونده رتبه بیاد زیر 500 مزاحمتون میشم:D
کارتون خیلی خوبه آدم همینجوری میبینه لذت میره:)
قیمت ها نسبت به کار خوبه ولی برای ما بالاس:confused:
شما لطف دارین من که افتخاره برام در خدمت باشم.
قیمت ها هم درست میفرمائید نسبت به خیلی جاها شاید بالا باشه ولی به نسبت کیفیت خوب فکر کنم خوبه.
شما نگرانی قیمتی لطفا نداشته باشین با هر هزینه ای و زمانی ما سعیمون ارائه کار خوب هست
ارادت

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
آره ، کار خیلی خوبه.
اما الان که پلن های ارزون برداشته شدن کمی برای بعضی دوستان پرداخت سخت شده.
می دونیم سر زیکس با این کیفیت کاری شلوغه ... اما خوب می شد اگه پلن هایی می گذاشت که حتی زمان زیادی طول می کشید تحویل ؛ اما با قیمت ارزونتری انجام می شد.
ممنون آقا فرزاد البته برای شما که بالاترین پلن ها رایگان هست.
و راجع به پلن های کوچکتر واقعا برای من فرقی نمیکنه و اگر میشد حرفی نداشتم همونطور که روزی که اینجا اومدم رایگان هم کار میزدم.
ولی الان واقعا نمیرسم. تنها راه کم کردن حجم سفارشات هم حذف پلن های کوچکتر بود...

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستانی که علاقمند به یادگیری و یا کسب اطلاعات درباره طراحی لوگو هستن من آموزش های شرکت لیندا رو پیشنهاد میکنم که البته در دنیا هم معروف هستند.
واقعا بهترین هست

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
دوستانی که علاقمند به یادگیری و یا کسب اطلاعات درباره طراحی لوگو هستن من آموزش های شرکت لیندا رو پیشنهاد میکنم که البته در دنیا هم معروف هستند.
واقعا بهترین هست
سلام و درود
و عرض تبریک نوروز
من تاپیک رو پیگیری میکردم ایشون یکی از بهترین و باتجربه ترین و با انصاف ترین افرادی هستند که کل پی تی داره
یک قسمت حتی مشتری بعد گزشت ماه ها گفت که یکمی ناراضی از طرح بودم با این که طرح رو تایید کرده بود و ماه ها گزشته بود ایشون پافشاری به طراحی مجدد داشتند
خودشون زمینه های آموزشی رو معرفی میکنند واقعا این کار ها کم پیدا میشه
حتی هیچ وقت ندیدم بحث قیمت کنند همیشه میگن که نگران قیمت نباشید
تشکر و قدردانی دارم از شما و زحماتتون

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام و درود
و عرض تبریک نوروز
من تاپیک رو پیگیری میکردم ایشون یکی از بهترین و باتجربه ترین و با انصاف ترین افرادی هستند که کل پی تی داره
یک قسمت حتی مشتری بعد گزشت ماه ها گفت که یکمی ناراضی از طرح بودم با این که طرح رو تایید کرده بود و ماه ها گزشته بود ایشون پافشاری به طراحی مجدد داشتند
خودشون زمینه های آموزشی رو معرفی میکنند واقعا این کار ها کم پیدا میشه
حتی هیچ وقت ندیدم بحث قیمت کنند همیشه میگن که نگران قیمت نباشید
تشکر و قدردانی دارم از شما و زحماتتون
ممنون از لطفتون، همونطور که قبلا هم گفتم اگر آدم با این همه حمایت واقعا نتونه به جایی برسه معذرت میخوام خیلی بی عرضه باید باشه...
امیدوارم بتونیم توی کار موفق بشیم تا جواب لطف شما رو داده باشیم.
سال نو شما و همه دوستان مبارک، البته یک پست فردا توی زیکس میزنیم هم تبریک سال نو به همه هست و هم خلاصه ای از زیکس در سالی که گذشت...
ارادت

mohamad_torabi

Registered User
لایک‌ها
36
سال نوتون مبارک
واقعا کسی رو ندیدم که به جای پول به راضی بودن مشتری اهمیت میده با اینکه پول واقعا کمی پرداخت کردم (15 هزار تومن) سه طرح برام طراحی کردن بدون اینکه اعتراضی کنند ولی طرح مورد علاقه من نبود و دیگه روم نشد بهشون بگم ایشالا بعد از عید یه پلن بالاتر سفارش میدم به ایشون البته شاید من بد سفارش دادم
تا الان هر کی بهم گفته لوگو کی رو پیشنهاد میکنی گفتم فقط زیکس ! تا صد سال هم همین رو میگم
اقای دانش پور ببین چیکار کردی این همه مورد اعتماد همه هستی ;) تا اخر هزار تومن هم بابت تبلیغات پرداخت نکنید مطمئن هستم که با معرفی شما توسط مشتریانتون مشتری خواهید داشت ایشالا !
خواستم فقط ازتون تشکر کنم
ممنون

mohamad_torabi

Registered User
لایک‌ها
36
سال نوتون مبارک
واقعا کسی رو ندیدم که به جای پول به راضی بودن مشتری اهمیت میده با اینکه پول واقعا کمی پرداخت کردم (15 هزار تومن) سه طرح برام طراحی کردن بدون اینکه اعتراضی کنند ولی طرح مورد علاقه من نبود و دیگه روم نشد بهشون بگم ایشالا بعد از عید یه پلن بالاتر سفارش میدم به ایشون البته شاید من بد سفارش دادم
تا الان هر کی بهم گفته لوگو کی رو پیشنهاد میکنی گفتم فقط زیکس ! تا صد سال هم همین رو میگم
اقای دانش پور ببین چیکار کردی این همه مورد اعتماد همه هستی ;) تا اخر هزار تومن هم بابت تبلیغات پرداخت نکنید مطمئن هستم که با معرفی شما توسط مشتریانتون مشتری خواهید داشت ایشالا !
ممنون

mohamad_torabi

Registered User
لایک‌ها
36
سال نوتون مبارک
ممنون

mohamad_torabi

Registered User
لایک‌ها
36
سال نوتون مبارک
ممنون

mohamad_torabi

Registered User
لایک‌ها
36
ببخشید لب تابم قاطی کرد 4 تا پشت سرهم فرستاد

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام! من برگشتم...
سال نوی همه به شدت مبارک!
سال جدید و کارهای جدید اجازه بدین با کار تایپوگرافی "شیراز سانگ" شروع کنیم:
دوستان عضو شبکه تخصصی Linked in لطفا توی سایت زیکس تشریف ببرین و با اشتراک گذاری زیکس در این شبکه و دیگر شبکه ها از ما حمایت کنید. :general504:

SHIRAZ-SONG.jpg

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
راستی زیکس هم نو شد! انصافا در این گوگل رو باید گل بگیرن که همش شده لینک بازی و خرید و فروش بک لینک... این همه قوانین و اصول سئو همش مفت نمی ارزه... فقط بک لینکه!
ولی ما همچنان معتقد به نخریدن لینک و بالا اومدن فقط با کیفیت کارها و طراحی سایتمون داریم آمار سایت جدید رو یه نگاهی بندازین، توی کل ایران اگر سایتی با این امتیاز بود لطفا لینکش رو بدین به ما:

XSCORE.png

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
اون فلش رو توی لوگوی بالا کسی متوجه شد داستانش چیه؟
:general205:

mohammad619619

Registered User
لایک‌ها
470
نمونه کار امروز: نونا مارت (نونا بمعنای 9 هست)

مشاهده پیوست 782990

آقا بهزاد ترکوندیا ♥
خوش به حال صاحب لوگو :D
(اگر این لوگو متعلق به سایته موزیکه پس قطعا اون فلش داخل دایره هم معنیه پلی کردنه موزیک رو میده , اگه در مورد موزیک نیس , احتمالا اشاره به عدد 9 (ساعت) داره , اگه این دو تا نباشه دیگه معلوم نیس چیه :D )

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
آقا بهزاد ترکوندیا ♥
خوش به حال صاحب لوگو :D
(اگر این لوگو متعلق به سایته موزیکه پس قطعا اون فلش داخل دایره هم معنیه پلی کردنه موزیک رو میده , اگه در مورد موزیک نیس , احتمالا اشاره به عدد 9 (ساعت) داره , اگه این دو تا نباشه دیگه معلوم نیس چیه :D )
آفرین اگر دایره صفحه ساعت باشه به عدد 9 اشاره داره :general609:

sejuani

Registered User
لایک‌ها
1,221
دوستان بزودی همه طراحای لوگوی پی تی رو به همکاری فرا خواهیم خوند... :general705:

بالا