برگزیده های پرشین تولز

سئو حرفه ای + نمونه کارهای صفحه اول گوگل

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
بنده در حال حاظر روی 2 پروژه با آقای خضرائی گرامی همکاری دارم
ایشون فردی با شرافت و خوش برخورد و کار بلد هستند ، طی این 15 روز اخیر که با ایشون همکاری سئو داشتیم
هر 2 پروژه پیشرفت چشم گیری داشتند و در حال بهبود در گوگل هستند که بزودی در پیج 1 گوگل خواهند بود

mapnaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
حدود دو هفته است آقای خضرایی زوی سئو سایت من کار می کند( www.shirazmi.com )
از خصوصیات ایشان: 1- وقت گذاشتن برای کار 2- گزارش مرتب از انجام کارها و پیشرفت ها 3- تعهد در کار
با اطمینان کامل و خیال راحت کارتان را به آقای خضرایی بسپارید.

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
بنده در حال حاظر روی 2 پروژه با آقای خضرائی گرامی همکاری دارم
ایشون فردی با شرافت و خوش برخورد و کار بلد هستند ، طی این 15 روز اخیر که با ایشون همکاری سئو داشتیم
هر 2 پروژه پیشرفت چشم گیری داشتند و در حال بهبود در گوگل هستند که بزودی در پیج 1 گوگل خواهند بود
سلام و درود خدمت شما
بسیار ممنونم , لطف دارید . از همکاری با شما واقعآ لذت میبرم. انشاالله همکاری دائمی داشته باشیم ;)
سلام
حدود دو هفته است آقای خضرایی زوی سئو سایت من کار می کند( www.shirazmi.com )
از خصوصیات ایشان: 1- وقت گذاشتن برای کار 2- گزارش مرتب از انجام کارها و پیشرفت ها 3- تعهد در کار
با اطمینان کامل و خیال راحت کارتان را به آقای خضرایی بسپارید.

سلام و درود خدمت شما
واقعآ نسبت به بنده لطف دارید. به یاری حق امیدوارم به بهترین نتایج برسیم.;)

mohsenapp

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
9
سلام بنده هم حدود یک ماه و بیشتر با آقای خضرایی آشنا شدم و کمتر افرادی رو در نت میتونید مثل ایشون پیدا کنید بسیار متعهد و پاسخگو همراه با برخورد خوب
کارشونم که با تجربه خوبی که دارن عالی بوده و پروژه ها در حال پیشرفت هست

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
سلام بنده هم حدود یک ماه و بیشتر با آقای خضرایی آشنا شدم و کمتر افرادی رو در نت میتونید مثل ایشون پیدا کنید بسیار متعهد و پاسخگو همراه با برخورد خوب
کارشونم که با تجربه خوبی که دارن عالی بوده و پروژه ها در حال پیشرفت هست
سلام و درود خدمت شما
بسیار ممنونم از لطفی که نسبت به بنده دارید. انشاالله همکاری بیشتری داشته باشیم ;)

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
با توجه به محدود شدن تلگرام , لطفآ از طریق whats app با شماره زیر در ارتباط باشید :)
09364229726

didibidid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
تعرفه برای سایت موزیک رو هم اگر میشه اعلام کنید.
با تشکر

gidgid

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام .
حدود یک ماه و نیم پیش کار سئو سایتمون رو به مهندس خضرائی سپردیم .
در کلمات مد نظرمون طی این یک ماه و نیم، به صفحات 2 و 4 گوگل رسیدیم که با توجه به رقابتی بودن کی وردها نتیجه چشم گیری هستش .
تعهد کاری ، پیگیر بودن و پاسخگویی در اکثر اوقات شبانه روز رو در کنار خدمات حرفه ای از جمله ویژگی های آقای خضرائی میشه شمرد .
بنده تا به اینجا کار از ایشون رضایت دارم و با رسیدن به صفحه یک گوگل در اینده نه چندان دور ، در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهم کرد.

Thinker.Brain

Registered User
لایک‌ها
57
با سلام .
حدود یک ماه و نیم پیش کار سئو سایتمون رو به مهندس خضرائی سپردیم .
در کلمات مد نظرمون طی این یک ماه و نیم، به صفحات 2 و 4 گوگل رسیدیم که با توجه به رقابتی بودن کی وردها نتیجه چشم گیری هستش .
تعهد کاری ، پیگیر بودن و پاسخگویی در اکثر اوقات شبانه روز رو در کنار خدمات حرفه ای از جمله ویژگی های آقای خضرائی میشه شمرد .
بنده تا به اینجا کار از ایشون رضایت دارم و با رسیدن به صفحه یک گوگل در اینده نه چندان دور ، در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهم کرد.
سلام و عرض ادب و احترام
بسیار ممنونم , واقعآ نسبت به بنده لطف دارید. انشاالله لایق تعریف های شما باشم. ;)

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
سلام قربان
لطفا تعرفه ها رو برای بنده هم ارسال کنید
بالا