• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سئو کار چیکار میکنه

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
با سلام
بنده سایت رو دادم به کاسپید برای سئو و تا الانم که با بعضی از دوستان مشورت کردم میگن سایت بنده به سرعت داره یه سیره سعودی رو میره جدا ازینکه بنده مطلبی رو میزارم کمتر از 1 دقیقه ایندکس هست ctr بشدت داره روی کلماتی مثل کارتن و انیمیشن و بازی بالا میره که ازین مسئله خیلی خوشحالم
من مقاله های خیلی زیادی رو در مورد سئو در مورد اینکه چطوری سایت رو محبوب نگه داری و هرمقاله مربوط به این مسائل هست خوندم و همونارو پیش گرفتم
سرچام زیاده شده رو کلماتی که گفتم و داره ورودی میگیره , ورودی گوگلم به مراتب خیلی بالا رفته طی چندروزی که الگورتیم پنگوئن 2 اپدیت شد و خیلی از سایتا افت داشتن همچنین سایت خودم ولی دوباره به حالت قبلش برگشته ورودیم از بینگ خیلی خوبه چیزی که خودشون گفتن میگن ما از فرایندی که سایت شما پیش گرفته بسیار راضی هستیم و طی 3-4 ماه اینده رنک 4 یا 5 رو میگیرید
بنده سوال اصلیم اینه که سئو کار میاد چیکار میکنه؟ طراحی و کد نویسی سایت که تغییر نمیکنه پس چطوری میان روی کلمات کار میکنن کجا میان روی این کلمات کار میکنن؟ از کجا بفهمم که کلمه مورد نظر داره رشد میکنه؟
ممنون میشم یه مقدار راهنماییم کنید و یه سری اطلاعات بدین
ممنون

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
یعنی اینقدر سئو تاثیر داره؟

fgcosoft

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت شما دوست عزیز گروه کاسپید بزرگترین و قوی ترین تیم طراحی وب و بهینه سازی را دارد باید بگم که
گرفتن لینک های مرتبط با موضوع سایت + فعالیت در شبکه های اجتماعی + پست دهی منظم + پست دهی بهینه

کلیه اینا باعث میشه موضوع شما رشد کنه

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام میشه بگی کجا ها رو باید پر کرد :

مشاهده پیوست 394877

سلام خدمت شما دوست عزیز گروه کاسپید بزرگترین و قوی ترین تیم طراحی وب و بهینه سازی را دارد باید بگم که
گرفتن لینک های مرتبط با موضوع سایت + فعالیت در شبکه های اجتماعی + پست دهی منظم + پست دهی بهینه

کلیه اینا باعث میشه موضوع شما رشد کنه

سوال بنده هم هست

ما هزینه ای رو برای تبلیغات در نظر گرفته بودیم چیزی حدود 3-4 میلیون طی مشورتی که داشتیم گفتیم به موقع تبلیغات سایت رو هم شروع میکنیم ولی بهتره جای هزینه تبلیغات بیاییم سایت رو بهینه کنیم که با قدرتمنترین شرکت طراحی سایت یعنی کاسپید اشنا شدیم بودجه ما برای کلمات رقابتی مثل دانلود نرم افزار دانلود انیمیشن دانلود بازی نمیرسید سعی کردیم از کم شروع کنیم و هفته به هفته دارن کلمات کلیدی رو که انالیز گردن به من میدن و میگن استفاده کن توی پست های مرتبط
سایت ما یه سایت معمولی هست تو این قسمت میتونی اشنا شید با پارسی سایت
پارسی سایت چیست؟
سیاست کاری ما به هیچ وجه چیزی نیست که دارید میبینید در ظاهر ما داریم تمام موضوعات اینترنت رو از معتبر ترین سایت های ایرانی میگیریم و به محضی که اون سایت ها اپدیت میشه ماهم روی سایت قرار میدیم توی یک صفحه و با تفکیک موضوعاتی در کل هدف ما این نیست اصلا پارسی سایت برای این کار بالا نیومده کار اصلی ما از 6-7 ماه دیگه شروع میشه
ما تمام اطلاعات رو در اختیار گروخ کاسپید گذاشتیم و اونام مارو هماهنگ کردن
بنظر من سئو خیلی میتونه تاثیر گذارتر از تبلیغات باشه
حالا اینجا کسی جواب سوال من رو نمیده؟ که سئو کار چیکار میکنه به غیر از انالیز کلمات برای سایت؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
این سوال اصلا اشتباست.سئو یعنی بهینه سازی برای موتور های جستجو.بیش از 80 درصد از کاربران از طریق موتورهای جستجو وارد میشن و اصلا سایت بدون سئو فقط هزینه و ضرره.
تبلیغات خودش فرایندی از سئو هست و برای شروع کار نیازه.
درباره جواب دوستمون هم که گفت دارن چیکار میکنن؟کد که تغییری نمی کنه؟!!
باید بگم اونها مشغول لینک سازی هستند و اگه شما اول اون هزینه رو نمی کردید سایتتون ورودی نمی گرفت.این هم بگم هزینه رو همیشه باید انجام بدید.1 بار نیست.

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
طراحی و کد نویسی سایت که تغییر نمیکنه پس چطوری میان روی کلمات کار میکنن کجا میان روی این کلمات کار میکنن؟ از کجا بفهمم که کلمه مورد نظر داره رشد میکنه؟
ممنون میشم یه مقدار راهنماییم کنید و یه سری اطلاعات بدین
ممنون
InSite Seo
OutSite Seo
سئو داخل سایت مربوط به قالب،لینک های داخل سایت،ساختار html,عکس ها,فلش و اسکریپت ها,سرعت لود صفحات سایت,سرعت لود صفحه اصلی,سرعت و امنیت سرور,ورژن html,محتوا و مطالب سایت و به روز بودن و مفید بودن اونا میشه.دامنه مناسب و دارای کلمه کلیدی (البته به ترجمه انگلیسی) برای شروع کار و زودتر ایندکس شدن موثره.
سئو داخل سایت شامل نقشه سایت،فایل robot.txt ، متا تگ ها، عنوانین صفحات سایت،متای توضیح و کلمات کلیدی هم میشه.
سئو خارج سایت شامل لینک هایی که به شما داده میشه و کیفیت و تعداد بک لینک های شما و حتی تعداد و کیفیت بک لینک های بک لینک های شماست.اونها روی سئو خارج سایت کار می کنن و لینک سازی.البته بی شک برای درج مطالب و ساختار صفحاتتون یک سری دستور العمل هایی به شما دادن که رعایت کنید.لینک سازی هم کار هزینه بری هست.
برای اینکه بفهمید سایت شما تو چه کلمه ای داره رشد می کنه بهترین راه استفاده از وب مستر تولز هست.البته اون گروه حتما با وب مستر تولز گوگل سایت شما دارن کار می کنن.تو وب مستر تولز می تونی ببینید موقعیت فعلی شما تو هر کلمه تو گوگل کجاست و صفحه چندید و بیشتر از چه عبارت هایی به سایت شما میرسن.
توصیه می کنم اگه فکر میکنید سایتتون بعدا درآمد زاست.اصلا از هزینه کردن نترسید.حساب کتاب کن.هزینه کن.ماه به ماه.اگر هم بالا اومدی،به شدت از تبلیغات پاپ آپ پرهیز کن

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
InSite Seo
OutSite Seo
سئو داخل سایت مربوط به قالب،لینک های داخل سایت،ساختار html,عکس ها,فلش و اسکریپت ها,سرعت لود صفحات سایت,سرعت لود صفحه اصلی,سرعت و امنیت سرور,ورژن html,محتوا و مطالب سایت و به روز بودن و مفید بودن اونا میشه.دامنه مناسب و دارای کلمه کلیدی (البته به ترجمه انگلیسی) برای شروع کار و زودتر ایندکس شدن موثره.
سئو داخل سایت شامل نقشه سایت،فایل robot.txt ، متا تگ ها، عنوانین صفحات سایت،متای توضیح و کلمات کلیدی هم میشه.
سئو خارج سایت شامل لینک هایی که به شما داده میشه و کیفیت و تعداد بک لینک های شما و حتی تعداد و کیفیت بک لینک های بک لینک های شماست.اونها روی سئو خارج سایت کار می کنن و لینک سازی.البته بی شک برای درج مطالب و ساختار صفحاتتون یک سری دستور العمل هایی به شما دادن که رعایت کنید.لینک سازی هم کار هزینه بری هست.
برای اینکه بفهمید سایت شما تو چه کلمه ای داره رشد می کنه بهترین راه استفاده از وب مستر تولز هست.البته اون گروه حتما با وب مستر تولز گوگل سایت شما دارن کار می کنن.تو وب مستر تولز می تونی ببینید موقعیت فعلی شما تو هر کلمه تو گوگل کجاست و صفحه چندید و بیشتر از چه عبارت هایی به سایت شما میرسن.
توصیه می کنم اگه فکر میکنید سایتتون بعدا درآمد زاست.اصلا از هزینه کردن نترسید.حساب کتاب کن.هزینه کن.ماه به ماه.اگر هم بالا اومدی،به شدت از تبلیغات پاپ آپ پرهیز کن
ممنون از توضیحاتتون
الان منظورتون ازینکه تو وبمستر کلمات رو چک کنم همون قسمت Search Queries قسمت CTR هست؟ الان چیزی که من میبینم مثلا زده دانلود انیمیشن
CTR:43% - و میانگین اینکه تو کدوم صفحه س زده 2.4
یا دانلود بازی CTR زده 33% میانگین اینکه تو کدوم صفحه س زده 4.3
من به هیچ وجه از ابلیغت پاپ اپ استفاده نمیکنم حتی از تبلیغات بنری هم کم استفاده میکنم مثلا سایت پرشین جی اف ایکس عالیه مدیرانش کلی هزینه میکنن کلی مطالب اختصاصی ولی روی 4-5 تا بنر توی سایتشونه
اقا یه سوال این سایت soft98.ir چیکار کرده هرچی سرچ میکنی سایت اون رو میاره تو صفحه اول و خیلی وقت ها هم لینک اوله

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
دقیقا آره تو همون قسمت.
اون میانگین صفحه نیست.میانگین موفعیته.چون هر صفحه 10 تا گزینه داره وقتی میزنه 25 یعنی صفحه 2 گزینه پنجم.البته همیشه دقیق نیست و خودشم گفته میانگین موقعیت.Average Postion.و همیشه هم بروز نیست.بهتره همیشه چند صفحه اینور اونورشم ببینید.
اگر زده 2.5 پس باید صفحه اول باشی.یک تا 10 ص اوله.اما شما ص اول نیستی که احتمالا خیلی وقته این رو داره بهتون نشون میده و اطلاعاتش بروز نیست.
اما CTR خیلی مهم نیست.ctr یعنی کلیک نسبت به دیده شدن.یعنی اگه 200 بار دیده شدی 43 درصد روت کلیک شده.یعنی حدود 60 و 70 بار که این خیلی خوبه.اما بشرطی که میزان دیده شدن بالا باشه.
مثلا 5 بار دیده بشی و 3 بار روت کلیک شه ctr میشه 70درصد.اما بدرد نمی خوره.
شما بهترین روش رو برای بازدید انتخاب کردی و این نشون از دید کافی شما رو داره.بر خلاف خیلی از وب مسترای ایرانی.
سئو سایت های دانلود،فروشگاهی خیلی سخته.چون هزار تا کلمه است که باید باهاش بیان بالا.دیگه 2 تا و 5 تا و 10 تا نیست.یعنی کار لینک سازیش و کلا روشش فرق داره و سخته.
خیلی از سایت های دانلود اوایل به روش های اسپم گونه میان بالا و بعد از چند ماه یا یه سال شوت میشن.
سافت 98 هم توی واژه خاصی میاد بالا.مثلا دانلود نرم افزار.حالا جلوی نرم افزار هر چیزی بذار... هر سایتی اصولی کار کنه و هزینه کنه نتیجه می گیره.شما هم می تونید مثل سافت 98 بشی.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
ما هزینه ای رو برای تبلیغات در نظر گرفته بودیم چیزی حدود 3-4 میلیون طی مشورتی که داشتیم گفتیم به موقع تبلیغات سایت رو هم شروع میکنیم ولی بهتره جای هزینه تبلیغات بیاییم سایت رو بهینه کنیم که با قدرتمنترین شرکت طراحی سایت یعنی کاسپید اشنا شدیم بودجه ما برای کلمات رقابتی مثل دانلود نرم افزار دانلود انیمیشن دانلود بازی نمیرسید سعی کردیم از کم شروع کنیم و هفته به هفته دارن کلمات کلیدی رو که انالیز گردن به من میدن و میگن استفاده کن توی پست های مرتبط
سایت ما یه سایت معمولی هست تو این قسمت میتونی اشنا شید با پارسی سایت
پارسی سایت چیست؟
سیاست کاری ما به هیچ وجه چیزی نیست که دارید میبینید در ظاهر ما داریم تمام موضوعات اینترنت رو از معتبر ترین سایت های ایرانی میگیریم و به محضی که اون سایت ها اپدیت میشه ماهم روی سایت قرار میدیم توی یک صفحه و با تفکیک موضوعاتی در کل هدف ما این نیست اصلا پارسی سایت برای این کار بالا نیومده کار اصلی ما از 6-7 ماه دیگه شروع میشه
ما تمام اطلاعات رو در اختیار گروخ کاسپید گذاشتیم و اونام مارو هماهنگ کردن
بنظر من سئو خیلی میتونه تاثیر گذارتر از تبلیغات باشه
حالا اینجا کسی جواب سوال من رو نمیده؟ که سئو کار چیکار میکنه به غیر از انالیز کلمات برای سایت؟

سلام
داداش من
شما از پوسته اختصاصی استفاده نمیکنی که!
داری هزینه میکنی و پوسته صحیفه رو سئو میکنی!
بعدش دانلود با لینک مستقیم نداری!
اینا همش ایراد کاره

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
داداش من
شما از پوسته اختصاصی استفاده نمیکنی که!
داری هزینه میکنی و پوسته صحیفه رو سئو میکنی!
بعدش دانلود با لینک مستقیم نداری!
اینا همش ایراد کاره
ممنون از نظرتون
اولا قالب سایت ما طراحی شد از نظر گرافیکی بزارید از عقب تر بگم ما حدود 7-8 ماه پیش کار خودمون رو شروع کردیم ولی نه بصورت علنی ما داشتیم روی یه ایده نو توی اینترنت کار میکردیم سایتی که فعلا نمونش نیست تمام برنامه ریزی هامون انجام شد با مدیران مطرح ترین سایت ها مثل p30download , mihandownload,downloadha,persiangfx,weblogina,gamefa,1pezeshk و چندتا دیگه مذاکره و مشورت کردیم اینا بهترین مدیران هستن از نظر برخورد خیلی از سایت های دیگه تا فهمیدن ممکنه جایگاشون به هم بخوره زذن زیه همه حرفاشون بعضیا که کلا خیلی برخورد بدی داشتن با وجود اینکه رتبشون تو اون زمینه کاری خیلی از کمتر از این سایت هایی بود که گفتم ولی اونا کاملا قبول کردن در صورتی هیچ اتفاقی نمیوفتاد براشون ما تمام موارد رو رعایت کردیم تمام سایت های بالا که گفتم مارو حمایت لینکی میکنن بجز دانلود ها ما در خواست دادیم که مارو لینک کنن روی rss های مطالبشون البته با رایزنی های زیاد و وقتی فهمیدن ما در اینده میخوایم چیکار کنیم همشون استقبال کردن
اول اصلا قرار نبود دامنه ما parsisite.ir باشه قرار بود irwiki باشه ولی بعد دیدم پارسی سایت چیز دیگس یجورایی جز دامنه هایی بود که میشه گفت تکه و شاید خیلی ها دنبالش باشن پس ما تغییر دادیم به پارسی سایت | دانلود رایگان تو لینک زیر میتونید یکی از 4 صفحه ای که باید کد میشد رو ببینید
http://upload.tehran98.com/img1/jjadpnybih8vwghybao.jpg
قالب که ما میخواستم برای کارمون چیزی حدود 2 میلیون از کار در میومد مشکلی نبود میخواستیم کد کنیم که همون شرکت البته از دوستان بودن پرتابل صحیفه رو معرفی کردن دقیقا چیزی بود که دنبالش بودیم حتی امکانات بیشتر پس چرا باید 2 میلیون هزینه میکردیم در صورتی که رایگان بود؟ ما خودمون یه سری دست کاری ها کردیم قالب رو و اماده سازیش کردیم برای خودمون
والان اگه به پشاتیبانی قالب صحیفه برید همه دارن میپرسن که پارسی سایت داره چیکار میکنه که در ظرف کمتر از 2 ماه این همه رشد داشته
ما واقعا روزی نزدیک به 13-14 ساعت داریم روی سایت زحمت میکشیم جدا از مسائل بروزرسانی سایت باید نکاتی رو رعایت کنیم هنگام برزورسانی که اون گوگل فرنید ما مشخص بشه
سایت ما اینجوری نبوده که امشب تصمیم بگیریم فردا سایت رو بیاریم بالا خدا میدونه استارت اولیه کار ما 8-9 ماه پیش خورد تا تقریبا 2 ماه پیش رسما سایت رو بالا اوردیم
دوست عزیزم کار ما این چیزی نیست که شما دارید میبینید کار اصلی ما و بازده سایت ما از 7-8 ماه دیگه تازه شروع میشه تنها کسایی که میدونن ما میخوایم چیکار کنیم تعدادی از سایت هایی هستن که بالا اسم بردم
امیدوارم جواب تمام سوالاتون رو داده باشم
ا

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
ممنون از نظرتون
اولا قالب سایت ما طراحی شد از نظر گرافیکی بزارید از عقب تر بگم ما حدود 7-8 ماه پیش کار خودمون رو شروع کردیم ولی نه بصورت علنی ما داشتیم روی یه ایده نو توی اینترنت کار میکردیم سایتی که فعلا نمونش نیست تمام برنامه ریزی هامون انجام شد با مدیران مطرح ترین سایت ها مثل p30download , mihandownload,downloadha,persiangfx,weblogina,gamefa,1pezeshk و چندتا دیگه مذاکره و مشورت کردیم اینا بهترین مدیران هستن از نظر برخورد خیلی از سایت های دیگه تا فهمیدن ممکنه جایگاشون به هم بخوره زذن زیه همه حرفاشون بعضیا که کلا خیلی برخورد بدی داشتن با وجود اینکه رتبشون تو اون زمینه کاری خیلی از کمتر از این سایت هایی بود که گفتم ولی اونا کاملا قبول کردن در صورتی هیچ اتفاقی نمیوفتاد براشون ما تمام موارد رو رعایت کردیم تمام سایت های بالا که گفتم مارو حمایت لینکی میکنن بجز دانلود ها ما در خواست دادیم که مارو لینک کنن روی rss های مطالبشون البته با رایزنی های زیاد و وقتی فهمیدن ما در اینده میخوایم چیکار کنیم همشون استقبال کردن
اول اصلا قرار نبود دامنه ما parsisite.ir باشه قرار بود irwiki باشه ولی بعد دیدم پارسی سایت چیز دیگس یجورایی جز دامنه هایی بود که میشه گفت تکه و شاید خیلی ها دنبالش باشن پس ما تغییر دادیم به پارسی سایت | دانلود رایگان تو لینک زیر میتونید یکی از 4 صفحه ای که باید کد میشد رو ببینید
http://upload.tehran98.com/img1/jjadpnybih8vwghybao.jpg
قالب که ما میخواستم برای کارمون چیزی حدود 2 میلیون از کار در میومد مشکلی نبود میخواستیم کد کنیم که همون شرکت البته از دوستان بودن پرتابل صحیفه رو معرفی کردن دقیقا چیزی بود که دنبالش بودیم حتی امکانات بیشتر پس چرا باید 2 میلیون هزینه میکردیم در صورتی که رایگان بود؟ ما خودمون یه سری دست کاری ها کردیم قالب رو و اماده سازیش کردیم برای خودمون
والان اگه به پشاتیبانی قالب صحیفه برید همه دارن میپرسن که پارسی سایت داره چیکار میکنه که در ظرف کمتر از 2 ماه این همه رشد داشته
ما واقعا روزی نزدیک به 13-14 ساعت داریم روی سایت زحمت میکشیم جدا از مسائل بروزرسانی سایت باید نکاتی رو رعایت کنیم هنگام برزورسانی که اون گوگل فرنید ما مشخص بشه
سایت ما اینجوری نبوده که امشب تصمیم بگیریم فردا سایت رو بیاریم بالا خدا میدونه استارت اولیه کار ما 8-9 ماه پیش خورد تا تقریبا 2 ماه پیش رسما سایت رو بالا اوردیم
دوست عزیزم کار ما این چیزی نیست که شما دارید میبینید کار اصلی ما و بازده سایت ما از 7-8 ماه دیگه تازه شروع میشه تنها کسایی که میدونن ما میخوایم چیکار کنیم تعدادی از سایت هایی هستن که بالا اسم بردم
امیدوارم جواب تمام سوالاتون رو داده باشم
ا

موفق و پیروز باشید
سئو کار شما کیه؟

funfar

Registered User
لایک‌ها
54
با اجازه بنده هم نظرمو میگم
ببینید شما در واقع دارین در زمینه دانلود(بازی و نرم افزار و ...) کار میکنید و این کارتونو سخت تر میکنه چون غول های دانلود توی کشورمون نه تنها در سطح ایران بلکه به دلیل قرار دادن نرم افزار ها و بازی های رایگان در سطح دنیا جز بهترین ها هستند و این یعنی شما هرچقدم روی سئو کار کنید نمیتونید با مطلبی که مثلا از پی سی دانلود کپی کرده اید توی اون مطلب یا نرم افزار با خود پی سی دانلود رقابت کنید و اون همیشه بالاتر از شماست در نتیجه فقط به سئو متکی نباشید و سعی کنید با تبلیغات در سایر سایت ها برای سایتتون کاربر همیشگی و ثابت جذب کنید به قول اون دوستمون اگه به کارتون اطمینان دارید هرچقد هزینه کنید چند برابرش برمیگرده
شرمنده بابت پرحرفی

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
موفق و پیروز باشید
سئو کار شما کیه؟
kaspid

با اجازه بنده هم نظرمو میگم
ببینید شما در واقع دارین در زمینه دانلود(بازی و نرم افزار و ...) کار میکنید و این کارتونو سخت تر میکنه چون غول های دانلود توی کشورمون نه تنها در سطح ایران بلکه به دلیل قرار دادن نرم افزار ها و بازی های رایگان در سطح دنیا جز بهترین ها هستند و این یعنی شما هرچقدم روی سئو کار کنید نمیتونید با مطلبی که مثلا از پی سی دانلود کپی کرده اید توی اون مطلب یا نرم افزار با خود پی سی دانلود رقابت کنید و اون همیشه بالاتر از شماست در نتیجه فقط به سئو متکی نباشید و سعی کنید با تبلیغات در سایر سایت ها برای سایتتون کاربر همیشگی و ثابت جذب کنید به قول اون دوستمون اگه به کارتون اطمینان دارید هرچقد هزینه کنید چند برابرش برمیگرده
شرمنده بابت پرحرفی
ممنون از نظرتون
ولی ما در زمینه دانلود کار نمیکنیم
اولین قدم ما این این اطمینان رو به کاربر بدیم که توی اون سایتایی که اسم بردم به محض بروز رسانی مطالب روی سایت ماهم قرار میگیره ، چیزی که مشخصه این سایت هیچ موقع همزمان از یک مطلب استفاده نمیکنن مثلا اگه فلان بازی رو دانلود ها بزاره پی سی دانلود به یه وقفه چندروزی میزاره در عوض مثلا پی سی دانلود یه چیزه دیگه میزاره که اون سایتا چندروز بعد میزارن نکته ای که میمونه بعد چندروز تمام این سایتا این مطلب رو روی سایتشون قرار میدن ولی با ترجمه های متفاوت که کپی نباشه این فقط برای سایتای مطرح صدق داره
شاید بخش انیمیشن یا فیلم ما کاملترین بخشمون باشه مثلا یه کار بر علاقه داره به انیمیشن پس میتونه انیمیشنش رو تو ارشیو انیمیشن سایت ما پیدا کنه خوب شاید بگید این چه کاریه میره تو گوگل سرچ میکنه پیدا میکنه اره ازین روشم میتونه ولی وقتی مثلا یه ارشیو کامل داره میبیه از انیمیشن های دیگه بازی های کامپیوتر یا موبایل دوست داره همینجوری صفحه های بیشتری رو ببینه
قدم دوم ما اینه کاربر رو توی سایت نگش داریم یعنی مدت زمانی که میمونه زیاد باشه
قدم سوم ما ما باید برسیم به رنک 5-6-7 گوگل
قدم چهارم حتما باید رتبه الکسای ما برسه به زیر 100 حتی 99 تا کاره اصلی ما شروع شه
ما هیچ موقع نمیخوایم جایگاه اون سایتارو بگیریم و به اونم فکر نمیکنیم ما میخوایم یه جایگاه برای خودمون داشته باشیم در کنار اون سایتا

این سایت شماست؟
پارسی سایت | دانلود رایگان
و کاسپید داره روی این سایت کار می کنه؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
کاسپید پول خون هفت جد ما رو میگیره .

G.A

Registered User
لایک‌ها
31
کاسپید پول خون هفت جد ما رو میگیره .

من سفارش یه فروشگاه اینترنتی رو دادم به همین پرشین تولز خودمون گفت 21 میلیون :) امکانات ویژه بخوای 30 تومن به بالا :)

سئو تچ خوبه کارش

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
در جواب اینکه سئو کار چکار میکنه :
دعا میکنه
:|

بالا