• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای کاملا رایگان

vivizz.mgr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باور نکردنی ولی واقعی ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای رایگان با فروشگاه ساز ویویز
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1395 ساعت 09:28

برای اولین بار در ایران این امکان برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به وجود آمده که بتواننند در سایت فروشگاه ساز ویویز به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای فروشگاه سار رایگان همراه با زیر دامنه رایگان و درگاه پرداخت بانکی اختصاصی ثبت کنند و از تمامی امکگانات یکفروشگاه ساز حرفه ای استفاده کنند.فروشگاه ساز ویویز توانسته با بهره گیری از جدید ترین متد های برنامه نویسی و استفاده از مجرب ترین کارشناسان برنامه نویسی و سئو ایرانی و کانادایی خود را در رده بهترین و کم نظیر ترین فروشگاه ساز های دنیا بداند

امروزه با وجود بسیار از فروشگاه سازهای اینترنتی از جملهفروشگاه ساز ورد پرسو فروشگاه ساز جوملاوفروشگاه ساز وو کامرس–کسی نتوانسته یکسیستم فروشگاه ساز رایگانبا سئوی بسیار قوی و امکانات فروشگاه ساز وویز را به جامعه الکترونیک ارئه نمایدو بسیاری از افراد اقدام به خرید دیگرفروشگاه ساز حرفه ایو فروشگاه ساز ارزان کرده اند ولی نتوانسته اند در تجارت الکترونیک سمی داشته باشند و اجناس خلود را بفروشند و نتوانسته اند یک نرم افزار فروشگاه ساز خوب و کارآمد را به کاربران گرامی ارئه دهند.

ویویز یکنرم افزار فروشگاه ساز رایگانبا امکان ثبت تمامی اجناس از هر نوع و هر شاخه با هر خصوصیتی است و دارای کاربری بسیار ساده و پنل مدیریت ووا کنشگرا است که کاربران می توانند آن را در گوشی موبایل و تبلت نیز مدیریت کنند-فروشگاه اینترنتیویویز تضمین میکند که تمامی کاربران بتوانند در صورت رعایت قوانین ومقررات یک کسب کار اینترنتی پر دامد راه بیندازند http://www.vivizz.com

hyperfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
اسم خیلی قشنگ و خاصی انتخاب کردید . امیدوارم همیشه موفق و پایدار باشید.
گرچه فروشگاه ساز هایپرفا یک جورایی رقیب محسوب می شود ولی در گسترش فضاهای تجارت الکترونیک و ایجاد بستر اعتماد عمومی به این فضاها رفیق و همراه هم هستیم.

atena9568

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید واقعا جای تشکر داره که این امکان داده شده که مردم هم از این فروشگاه ساز های رایگان بهره ببرن واقعا ممنون

e-gol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان:
برای ساخت هر فروشگاهی میتوان استفاده کرد.
من خودم گل فروشی دارم و به فکر یه سایت برای خرید گل آنلاین هستم.امکان ساخت هر فروشگاهی با این فروشگاه ساز هست؟

بالا