• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

..:: سالیانه 36% سود ::..

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
یک سوال
آیا واقعا خرید و اجاره سرور اینقدر سود دارد؟
میشه چند تا از مشتری هاتون که خودشون راضی هستند به معرفی شدن رو معرفی کنید
تو هر کاری اگه واقعاً بلد باشی کار کنی سود داره. حالا میخواد خرید و فروش سرور باشه یا تجارت پیاز.
چون سرور مجازی و اختصاصی هست و مشتریان ترجیح میدن سرویس دهنده اصلی شناخته نشه، امکان معرفی مشتریان نیست. به چند نفرشون اطلاع میدم اگر نیاز دیدن تو تاپیک پست میدن.

جالبه.فقط آدم میترسه بعدا دردسر بشه.کاش شما بانک داشتید:دی
یه معادله خیلی سادست. اگه اعتماد باشه نیاز به ترس و ضمانت نیست، اگه اعتماد نباشه هر چی ضمانت هم بدیم فایده نداره.
مثلاً من به بانک اعتماد ندارم، پس دلیل عقلانی نداره که پولمو بذارم تو بانک، چه برسه بخوام سرمایه گذاری کنم.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
نیاز شد که بگم
سیستم همکاری در فروش برمودا و فروشگاهای ما و زیر مجموعه هاش همگی رو سرورهای پرشین وی پی اس است
خیلی از سایتهای بزرگ هم هستند و میشناسم که اونجاست حالا خودشون احتمالا میان میگن

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
من خیلی وقت میشه (تقریبا 3 سال) که با محمد فخرایی کار میکنم (البته این وسط ها یکم از کار وب کشیده بودم بیرون و لذا فقط تو این مدت نبودم باهاش) اما اوایل که چند تا سایت پر بازدید داشتم همش رو سرورهای محمد بود. الان هم که یه VPS دارم از پرشین وی پی اس که کاملا راضی ام ازش.... از لحاظ کار درست بودن هم میدونم کارشون درسته (حداقل از لحاظ پشتیبانی که باهاش درگیرم میدونم که کارشون کاملا درسته) و کاملا سواد مدیریت سرور رو دارن و مطمئن هستم که اگه سرور بگیرن و یک ماهه بدن دست مشتری، مشتری برای ماههای بعد هم تمدید میکنه (مگه اینکه دیگه نیازی به سرور نداشته باشه).

من خودم اگه داشتم میدادم دست محمد ولی متاسفانه فعلا جای دیگه ای سرمایه گذاری کردم!! :دی

پ.ن: فکر نکنید که محمد دوست من هست و به خاطر این، اینا رو میگم، من محمد رو از طریق همین کارهای سرور اینا شناختم و بعد از کلی تحقیق مشتریش شدم و به علت تداوم همکاری با هم دوست شدیم..!!

vahid2253

Registered User
لایک‌ها
0
اگه من 20 میلیون بت بدم ماهی 600 بهم میدی ؟ اگه شهرستان باشم چی ؟ بحث اطمینان هم مهمه .

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام
من ممد فخرایی نیستم ولی ممد فخرایی را دوس دارم

منم ایشونو تایید میکنم هر چن نیازی به تایید من نداره :دی

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
اگه من 20 میلیون بت بدم ماهی 600 بهم میدی ؟ اگه شهرستان باشم چی ؟ بحث اطمینان هم مهمه .
3% از 20 میلیون میشه ماهی 600 تومن
شهرتون مهم نیست، نهایتاً برای قرارداد اولیه و فسخ قرارداد (بعد از یک سال هست). یا من میام شهر شما یا شما میاید کرج/تهران
اعتماد رو با چک و سفته بهتون بدم، ولی دستتون بازه از هر جایی که خواستید میتونید در مورد من و کارم تحقیق کنید.
برای ضمانت هم تو پست اول گفتم که سفته میدیم. قرارداد رو هم میتونیم به صورت شخصی بنویسیم هم با مهر و امضای شرکت

کدوم شهرستانید؟

vahid2253

Registered User
لایک‌ها
0
3% از 20 میلیون میشه ماهی 600 تومن
شهرتون مهم نیست، نهایتاً برای قرارداد اولیه و فسخ قرارداد (بعد از یک سال هست). یا من میام شهر شما یا شما میاید کرج/تهران
اعتماد رو با چک و سفته بهتون بدم، ولی دستتون بازه از هر جایی که خواستید میتونید در مورد من و کارم تحقیق کنید.
برای ضمانت هم تو پست اول گفتم که سفته میدیم. قرارداد رو هم میتونیم به صورت شخصی بنویسیم هم با مهر و امضای شرکت

کدوم شهرستانید؟

من اراک هستم عزیز

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
من اراک هستم عزیز
اوکی، مشکلی ندارم با اومدن به اراک
هر وقت اوکی بودین اطلاع بدید.
برای هماهنگی و سوالای بیشتر هم پیغام خصوصی کن برام.
نمونه قرارداد هم که تو پست اول هست، خواستی متن کاملشم برات میفرستم. هر جا رو هم خواستی هماهنگ میکنیم برای حذف، اضافه یا ویرایش کردن

خرداد

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
82
من هم سه چهار ساله که محمد رو میشناسم و کلی هم با هاش کار کردم ..... به جرأت میتونم بگم یکی از بهترین های نت پارسی هستند.

محمد عزیز در این مدت جوری کار کردند که نیازی به تایید امثال من ندارند، دوستان مطمئن باشید که از آدم کار بلدی مثل محمد ضرری به شما نخواهد رسید.

djhamido2

Registered User
لایک‌ها
0
منم میخوام شرکت کنم اگر ممکنه شماره تلفنت رو پیغام خصوصی بده و یه سوال دارم :
به صورت روز شمار هر 30 روز سودش رو میدین؟؟از همون دوره ی اول ؟؟ تاخیر که نداره؟بدقولی هم نمیشه؟حرف تو برای ما سنده هااا;)

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
منم میخوام شرکت کنم اگر ممکنه شماره تلفنت رو پیغام خصوصی بده و یه سوال دارم :
به صورت روز شمار هر 30 روز سودش رو میدین؟؟از همون دوره ی اول ؟؟ تاخیر که نداره؟بدقولی هم نمیشه؟حرف تو برای ما سنده هااا;)
پیغام کردم.
قرارداد به این صورت میبندیم که میگیم (مثلاً) از 20 شهریور 90 تا 19 شهریور 91 / منم موظفم 19 هر ماه سودشو بریزم به حسابت.
پ

americanpersian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پیغام کردم.
قرارداد به این صورت میبندیم که میگیم (مثلاً) از 20 شهریور 90 تا 19 شهریور 91 / منم موظفم 19 هر ماه سودشو بریزم به حسابت.
پ

حداقل مبلغ قرارداد چقدره
منم میخام

astronomist90

Registered User
لایک‌ها
22
کلا اونهایی که با ایشون کار کردند بیان بفرمایند که چه جوریاست؟
چون تقریبا یه ماه میشه که از اخرین پست میگذره
البته اگه سایت رسمی تون رو هم بگید خوبه
بیشتر از این امکان سوددهی نیست دیگه؟
:)
باتشکر

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
شما حساب جاری هم دارید ؟

بالا